KALENDÁŘ  SOUTĚŽÍ  2008

 

měsíc

den

akce ČSKe a významné turnaje místo další akce zahraničí
LEDEN 5.    

trénink rep. Jablonec

 
  12. NP seniorů + liga družstev - 1.kolo Ústí n/L    
  19.       EGP British Open - GBR
        Open de Paris - FRA
        GP Croatia - CRO
  26.       Scandinavian Open Oslo
ÚNOR 3. NP seniorů + liga družstev - 2.kolo Trutnov    
  9.       Milon Cup - FRA
  16.       ME mládeže Triest - ITA
  23. NP seniorů + liga družstev - 3.kolo Ústí n/L

uzávěrka kraj.soutěží

 
BŘEZEN 1.        
  8. Velká cena Nymburka Nymburk   Dutch Open Rotterdam NED
  15. Ústecký regionální pohár - 1.kolo Ústí n/L    
  22. Grand Prix Hradec Králové   USA Open Las Vegas - USA
  29. M ČR seniorů Litomyšl   Italia Open Monza - ITA
          EGP Irish Open Dublin
DUBEN 5. Pohár nadějí Nový Bor   Krokoyama Cup - GER
  12. Ústecký regionální pohár - 2.kolo Česká Lípa    
  19. M ČR FSKA Děčín

Seminář A.Seba

 
  26. OBI Open Praha    
KVĚTEN 3. Přebory Libereckého svazu karate     ME seniorů Talin - EST
  10. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska Jeseník    
  17. Wakizaši Cup Nymburk    
  24.       German Kata Cup Maintal
          Int. Eidercup Nübbel - GER
  31. Grand Prix Ústí n/L    
ČERVEN 7. Májový pohár dětí a mládeže Lovosice    
  14. Přebory Ústeckého kraje Ústí n/L   Le Hetet Cup - FRA
          ME regionů Maribor - SLO
  21. Přebory Středočeského kraje Kladno   Austrian Open Salzburg
    Předběžně nominovaní na M ČR za StřČ.SKe.      
  28.       Budo Nord Open Eslöv SWE
           
ČERVENEC 5.       KOI World Cup Latin - ITA
  12.       AMS Wroclaw - POL
SRPEN          
ZÁŘÍ 6.       Adidas Finnish Open Cup
  13.        
  20. Kesl Cup 2008 Praha   ME Goju Ryu - RUS
  27.       German Open Hamburk
           
ŘÍJEN 4. Evropská GP Plzeň   Austria Open Salzburg
          Shotokan Cup Mendig GER
  11. Shotokan Cup Rychnov n/K    
  18. XXX. North Bohemia Ústí n/L    
  25. Grand Prix Ostrava

seminář A.Seba

 
LISTOPAD 1. Ústecký regionální pohár - 3.kolo Bílina   EGP Belgium
  8. Silesia Cup Odry    
  15. O pohár starosty Ústí n/Orlicí   MS seniorů Tokio - JAP
  22. XV. Vánoční cena mládeže Mladá Boleslav    
  29. Funakoshi Cup Zákupy    
PROSINEC 6. M ČR dorostu a juniorů Hodonín    
  7. M ČR žáků Hodonín    
  13.       Podgorica Open (Č.Hora)
  20.        
  27.