8. ročník Běhu na Komárku   -  Krupka  sobota  17.5.2014  
délka 5,5 km  převýšení 507 m
pořadatel : BK BĚKODO při TJ Loko Teplice +  TJ Krupka
ve spolupráci s TOP TEN Teplice
CP kat čas  Jméno RN věk  Oddíl do 39 40-49 50-59 60 + Ž34 Ž 35+ Pr. 1 km
1 A 0:29:13 Hamr Jiří 1996 18 TJ Lokomotiva Teplice - LB 1           0:05:19
2 A 0:29:21 Matěcha Miroslav ml. 1982 32 TJ Hvězda Trnovany 2           0:05:20
3 B 0:29:31 Procházka Josef 1971 43 Děčín   1         0:05:22
4 C 0:29:46 Veselý Miroslav 1963 51 Glassman TT Teplice     1       0:05:25
5 B 0:30:47 Vlček Jiří 1973 41 SPONA Teplice   2         0:05:36
6 A 0:31:31 Hamr Jan 1986 28 Dukla Liberec 3           0:05:44
7 B 0:31:42 Bartoš Jan 1974 40 Lamači skal Teplice   3         0:05:46
8 B 0:32:18 Watzke Petr 1966 48 Teplice   4         0:05:52
9 C 0:32:22 Růžička Vladimír 1962 52 Ústí nad Labem     2       0:05:53
10 B 0:32:52 Prokeš Dušan 1970 44 TJ DNT Kadaň   5         0:05:59
11 A 0:32:55 Nohejl Bohumil 1976 38 Osek 4           0:05:59
12 A 0:33:03 Eliáš Lukáš 1980 34 Háj 5           0:06:01
13 C 0:33:10 Gombita Josef 1958 56 Most     3       0:06:02
14 B 0:33:41 Jarolímek Jan 1971 43 SPONA Teplice   6         0:06:07
15 E 0:33:45 Vajrychová Renata 1992 22 MK SEITL Ostrava         1   0:06:08
16 A 0:34:07 Polan Lukáš 1986 28 SKP Most 6           0:06:12
17 C 0:34:09 Molcar Miroslav 1964 50 BK BĚKODO při TJ Loko Teplice     4       0:06:13
18 A 0:34:23 Dycka Petr 1982 32 Podrážek (Choceň) 7           0:06:15
19 A 0:34:39 Novák Petr 1977 37 OOP Trnovany 8           0:06:18
20 A 0:34:42 Bláha Daniel 1975 39 BK BĚKODO při TJ Loko Teplice 9           0:06:19
21 A 0:35:09 Marchik Jan 1980 34 Ústí nad Labem 10           0:06:23
22 E 0:35:47 Rusínová Zuzana 1983 31 USK VŠEM Ústí nad Labem         2   0:06:30
23 B 0:37:25 Bartoš Laddislav 1972 42 Lamači skal Teplice   7         0:06:48
24 F 0:38:00 Vágnerová Veronika 1973 41 SPONA Teplice           1 0:06:55
25 A 0:38:15 Šilhavý Jan 1981 33 SK Koleje Unčín 11           0:06:57
26 A 0:38:18 Ptáček Daniel 1980 34 Bystřany 12           0:06:58
27 A 0:38:27 Kotvald Karel 1982 32 SK Koleje Unčín 13           0:06:59
28 B 0:38:35 Zbuzek Jaroslav 1965 49 SPONA Teplice   8         0:07:01
29 F 0:39:46 Karešová Světla 1977 37 BK BĚKODO při TJ Loko Teplice           2 0:07:14
30 D 0:39:59 Zelenák Dušan 1950 64 Glassman TT Teplice       1     0:07:16
31 F 0:40:15 Kantová Olga 1979 35 SPONA Teplice           3 0:07:19
32 B 0:40:59 Dolanský Pavel 1962 52 Most   9         0:07:27
33 A 0:41:13 Převrátil Jan 1977 37 SPONA Teplice 14           0:07:30
34 A 0:41:44 Mareš Ladislav 1989 25 TJ Autoškoda Mladá Boleslav 15           0:07:35
35 A 0:42:12 Kvasňa Michal 1979 35 Horní Krupka 16           0:07:40
36 F 0:42:35 Špírková Lenka 1969 45 LOSAN           4 0:07:45
37 B 0:42:44 Reich Otakar 1972 42 Grimasy   10         0:07:46
38 A 0:43:35 Dycka Jan 1980 34 Podrážek (Choceň) 17           0:07:55
39 E 0:48:00 Čutíková Veronika 1993 21 TJ Krupka         3   0:08:44
40 F 0:48:50 Richterová Martina 1972 42 Grimasy           5 0:08:53