Historie klubu

Oddíl působí v Mladé Boleslavi od roku 1978, kdy vznikl jako sdružení při TJ masokombinát Kosmonosy a následně jako oddíl v TJ Rudá Hvězda. Koncem roku 1986 však již působil v TJ Akuma Mladá Boleslav. Postupem času se vybudovala základna 30 registrovaných a asi 50 neregistrovaných členů. Oddíl byl přihlášen k řádné účasti v krajské lize karate a začal se zůčastňovat i dalších soutěží. Existence tohoto oddílu byla tedy s konečnou platností vzata na vědomí fanoušky i závodníky. Na začátku roku 1993 musel oddíl z organizačně ekonomických důvodů odejít od TJ Akuma Mladá Boleslav. Oddíl začal vystupovat pod novým názvem Karate sport klub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. Poprvé 17.12.1994 se uskutečnil 1. ročník Vánoční ceny.

Vánoční cena Mladé Boleslavi se stala "výkladní skříní" karate ve středních Čechách. V posledních letech se stala nedílnou součástí soutěžního kalendáře ČSKe a pravidelně se jí účastní přes dvě stovky závodníků z ČR, Slovenska a v roce 2006 premiérově i z Německa.

V roce 2005 na letní dětské olympiádě v Brně vybojoval zlato Vojtěch Keller. Medaile vybojoval v dalších letech na letních olympiádách i Filip Vít a Kateřina Koubová.

V roce 2006 zaznamenal oddíl první z velkých úspěchů na republikovém mistrovství mládeže. Ladislav Mareš ml. vybojoval historicky první titul Mistra ČR a  reprezentoval i na evropském šampionátu v Turecku. Michal Kouba a Ludmila Pavlíková vybojovali stříbrné medaile, dva bronzy získaly Kateřina Koubová a Katarína Planá.

Další obrovské úspěchy ale pokračují i v dalších letech. V roce 2007 vybojoval titul Mistra ČR mezi mladšími žáky Filip Vít a další mistrovský titul vybojoval o rok později i mezi staršími žáky. Další tituly vicemistra ČR získala Ludmila Pavlíková již mezi ženami a medaile na republikovém šampionátu každý rok získává i Kateřina Koubová mezi dorostenkami resp. juniorkami. Každý rok závodníci vítězí v několika kategoriích krajských přeborů. V roce 2009 Filip Vít dominoval starším žákům na M ČR v kata i kumite, zlato vybojovala mezi juniorkami Kateřina Koubová a další stříbro mezi ženami získala Ludmila Pavlíková. Filip Vít navázal na předešlé úspěchy a zvítězil v kata i kumite dorostu do 52 kg na M ČR mládeže 2010. Stal se druhým závodníkem Auto Škody, který měl právo startovat jako reprezentant na ME dorostu. V roce 2011 vybojoval zlato na Letní dětské olympiádě v Olomouci v kumite do 50 kg a stříbro v kata.

Nejúspěšnější oddíl Středočeského svazu karate za rok 2007 - 2014.