KALENDÁŘ  SOUTĚŽÍ  2016

 

měsíc

den

místo další akce zahraničí
LEDEN 2.        
  9.        
  16.        
  23.        
  30.        
  31. Kesl Cup Praha    
ÚNOR 6.       ME dorost a junioři - Kypr
  13.        
  20.        
  27. Velká cena Trutnova Trutnov    
BŘEZEN 5.        
  12.        
  19. ÚRP - 1.kolo Ústí nad Labem    
  26.        
           
DUBEN 2. Vamberecký lvíček Vamberk    
  3. Liga region družstva žáci - 1.kolo Ústí nad Labem    
  9. Pohár nadějí Česká Lípa    
  10. NP dorost, junioři a senioři - 1.kolo Ústí nad Orlicí    
  16. Wakizashi Cup Nymburk    
  23. Liga region družstva žáci - 2.kolo Ústí nad Labem    
  24.        
  30. GP Hradec Králové Hradec Králové    
KVĚTEN 1. GP Hradec Králové Hradec Králové    
  7. Memoriál M.Šianského - 2.kolo ÚRP Louny    
  7. Otevřené mistrovství Moravy Jeseník    
  14. GP Czech republic Ústí nad Labem    
  15. Liga region družstva žáci - FINÁLE Ústí nad Labem    
  21.     Školení trenérů Nymburk  
  28. NP dorost, junioři a senioři - 2.kolo Havířov    
ČERVEN 4.        
 

11.

NP žáci - 1.kolo Lovosice    
  18. KP Ústeckého svazu karate Česká Lípa    
  19.        
  25.        
ČERVENEC          
           
SRPEN          
           
ZÁŘÍ 3.        
  10.        
  17. Shotokan Cup Vamberk    
  18. KP Středočeského svazu karate Nymburk    
  24.-25. Bohemia Open České Budějovice    
ŘÍJEN 1.-2. Euro Grand Prix Plzeň    
  1.        
  9. NP dorost, junioři a senioři - 3.kolo Česká Lípa    
  15. North Bohemia Cup Ústí nad Labem    
  16. Trutnovský dráček Trutnov    
  23. NP žáci - 2.kolo NEDĚLE České Budějovice    
  29.       MS seniorů - Rakousko
  30. Lions Cup Pardubice    
LISTOPAD 5. Generali Cup Ústí nad Orlicí    
  5. GP Ostravy Ostrava    
  13. NP žáci - 3.kolo Brno    
  19. XXIII. Vánoční cena         Mladá Boleslav    
  26. M ČR FSKA Česká Lípa    
PROSINEC 3. M ČR senioři a junioři Praha    
  4. M ČR žactvo a dorost Praha    
  10.        
  17.        
  18. Vánoční pohár dětí Ústí nad Labem    
  24.