Vánoční cena Mladé Boleslavi 1999

Ml. Boleslav – 11. 12. 1999

 

K A T A

 

ml. žáci „B“ 8.-7. Kyu (17) :

            1.  Janda                      Lukáš                          TJ EMĚ Mělník

            2.  Mareš                     Ladislav                       Auto Škoda Ml.Boleslav

            3.  Landa                     Michal                         KK Neratovice

 

 

ml. žáci „A“ 6. Kyu – Dan  (34) :

            1. Bodnár                    Ronald                         Reprezentace Slovensko

            2. Vobr                        David                           TJ Karate Č. Budějovice

            3.Micek                       Vladimír                       Go Hodonín

 

ml. žákyně „B“ 8. – 7. Kyu (9):

            1. Rozenská                 Markéta                       TJ Jeseník

            2. Kosíková                 Karin                           SSC Č. Lípa

            3. Vaňurová                 Monika                        KK Neratovice

 

ml. žákyně „A“ 6. Kyu – Dan (25):

            1. Phanová                   Sandra                         Ippon Rakovník

                                    2. Nováčková              Linda   Masada Praha

3. Dvořáková               Lucie                           SSC Č. Lípa

 

st. žáci „B“ 8.-6. Kyu (33):

            1. Kouřil                      Jakub                           TJ Jeseník

            2. Novák                     Pavel                           SKP Ústí nad Orlicí

            3. Husa                        Tomáš                         KK Neratovice

 

st. žáci „A“ 5. Kyu – Dan (46):

            1. Tesárek                   Jakub                           Kesl Ryu Praha

            2. Krůta                       Václav                         Ippon Rakovník

            3. Pilmann                    Jindřich                        Kesl Ryu Praha          

 

st.  žákyně „B“ 8. – 6. Kyu (24):

            1. Klementová             Květa                          KC Podbořany

            2. Plavcová                  Pavla                           KC Podbořany

            3. Juříková                   Růžena                         NED Nymburk

 

st.  žákyně „A“ 5. Kyu – Dan (38):

            1. Hrušecká                 Erika                            Reprezentace Slovensko

            2. Kubašková              Katarina                       Reprezentace Slovensko

            3. Vojtová                   Monika                        TJ Karate Č. Budějovice

 

 

 

 

dorostenci (20):

            1. Kroupa                    Lubomír                       Kesl Ryu Praha

            2. Nováček                  Tomáš                         Masada Praha

            3. Hýsek                      Miroslav                      TJ Karate Č. Budějovice

dorostenky (17):

            1. Chudobová              Klára                           Budo Plzeň

            2. Peceková                 Petra                            TJ Karate Č. Budějovice

            3. Ondřejíková             Michaela                      SKP Ústí nad Orlicí

 

 

Team žáci (7):

            1. Kesl Ryu Praha

            2. Ippon KK Shotokan Rakovník

            3. BUDO škola KK Písek

 

 

Team žákyně (12):

            1. SK Kesl RYU Praha

            2. Karate České Budějovice

            3. Reprezentace Slovensko

 

 

K U M I T E

 

 

ml. žáci do 35 kg (13):

            1. Bodnár                    Ronald                         Reprezentace Slovensko

            2. Míček                      Vladimír                       Slávia TU Liberec

            3. Vobr                        David                           Karate České Budějovice

 

ml. žáci nad 35 kg (9):

            1. Baláž                       Peter                            Reprezentace Slovensko

            2. Cyprian                    Tomáš                         Karate klub Lichnice

            3. Lexa                        Jan                               Slávia TU Liberec

 

st. žáci do 45 kg (31):

            1. Fetr                         Lukáš                          Karate Liberec

            2. Tesárek                   Jakub                           Kesl Ryu Praha

            3. Veselý                     Roman                         Karate Liberec

 

st. žáci do 55 kg (37):

            1. Peknušiak                Lukáš                          Reprezentace Slovensko

            2. Glajch                      Tomáš                         Reprezentace Slovensko

            3. Rožec                      Jiří                               Loko Louny

 

st. žáci nad 55 kg (25):

            1. Landl                       Jan                               Reprezentace Slovensko

            2. Tužinský                  Lukáš                          Reprezentace Slovensko

            3. Jeřábek                    Josef                            Reprezentace Slovensko

 

st. žákyně do 45 kg (17):

            1. Vojtová                   Monika                        Karate České Budějovice

            2. Kubinská                 Petra                            Reprezentace Slovensko

            3. Linhartová                Zuzana                         Karate České Budějovice

 

st. žákyně nad 45 kg (32):

            1. Neméthová              Miroslava                     Reprezentace Slovensko

            2. Krejčová                 Radka                          Spartak Hradec Králové

            3. Glajchová                Lujza                           Reprezentace Slovensko

 

dorostenci do 65 kg (21):

            1. Hýsek                      Miroslav                      Karate České Budějovice

            2. Hejtmánek               Pavel                           Tatra Kopřivnice

            3. Posker                     Přemysl                        TJ Jeseník      

 

dorostenci nad 65 kg (16):

            1. Kropík                     Ondřej                         Karate Liberec

            2. Brož                        Tomáš                         Spartak Hradec Králové        

            3. Zoubek                    Petr                             Karate České Budějovice

 

dorostenky do 60 kg (11):

            1. Peceková                 Petra                            Karate České Budějovice

            2. Soukupová              Jaroslava                      KC Žatec

            3. Hejdrychová            Jitka                             NED Nymburk

 

dorostenky nad 60 kg (7):

          1. Chudobová                Klára                           BUDO Plzeň

          2.  Němečková              Monika                        Kesl Ryu Praha

          3. Slavíčková                 Kateřina                       Baník Příbram