8.ročník

Vánoční cena Ml.Boleslavi – KAMIKAZE CUP 2001

8. 12. 2001

 

 

KATA mladší žáci 8.-7.kyu

1.

Hrabák

Petr

Auto Škoda Ml.Boleslav

2.

Hodan

Lukáš

Dragon Neratovice

3.

Andrle

František

Sport Relax Děčín

3.

Dolan

Josef

KC Podbořany

 

 

 

 

KATA mladší žákyně 8.-7.kyu

1.

Hůrková

Tereza

KC Podbořany

2.

Buriková

Andrea

Sport Relax Děčín

3.

Simandlová

Eliška

Auto Škoda Ml.Boleslav

3.

Bartoníčková

Pavlína

Dragon Neratovice

 

 

 

 

KATA mladší žáci

1.

Burda

Daniel

Masada Praha

2.

Nejedlý

Roman

Sport Relax Děčín

3.

Fašung

Michal

Rapid Bratislava

3.

Popelka

Robin

KK Písek

 

 

 

 

KATA mladší žákyně

1.

Nováčková

Linda

Masada Praha

2.

Štěpánová

Petra

Dragon Neratovice

3.

Pipišková

Martina

Rapid Bratislava

3.

Badalcová

Michaela

Sport Relax Děčín

 

KATA starší žáci

1.

Tesárek

Jakub

SK Kesl Ryu Praha

2.

Melš

Vojtěch

SK Kesl Ryu Praha

3.

Hrušovský

Jozef

Interkan KK Trenčín

3.

Hendrych

Michal

SK Kesl Ryu Praha

 

 

 

 

KATA starší žákyně

1.

Procházková

Barbora

Rapid Bratislava

2.

Zelinková

Kateřina

SK Kesl Ryu Praha

3.

Pavlíková

Ludmila

Auto Škoda Ml.Boleslav

3.

Kotěrová

Anežka

SK Kesl Ryu Praha

 

 

 

 

KATA dorostenci

1.

Kohoutek

Michal

SK Kesl Ryu Praha

2.

bez umístění

 

 

3.

Barvíř

Tomáš

Sport Relax Děčín

 

 

 

 

KATA dorostenky

1.

Palkovská

Lucie

TJ TŽ Třinec

2.

Laláková

Martina

SK Kesl Ryu Praha

3.

Jelínková

Veronika

SK Kesl Ryu Praha

3.

Sedláčková

Petra

SK Kesl Ryu Praha

 

 

 

 

KATA Team žáci

1.

SK Kesl Ryu Praha

2.

Sport Relax Děčín

3.

Auto Škoda Mladá Boleslav

 

 

 

 

KATA Team žákyně

1.

Karate Dragon Neratovice

2.

Kobra Kladno

 

 

 

 

KUMITE

Mladší žáci –35 kg

1.

Fašung

Michal

Rapid Bratislava

2.

Hodan

Tomáš

Dragon Neratovice

3.

Kubelka

Miloš

K.A.T. Ml.Boleslav

3.

Burda

Daniel

Masada Praha

 

 

 

 

Mladší žáci +35 kg

1.

Chládek

Zdeněk

Glaverbel Teplice

2.

Neubert

Tomáš

Dragon Neratovice

3.

Vokál

Aleš

NED Hockey Nymburk

3.

Popelka

Robin

KK Písek

 

 

 

 

Starší žákyně –50 kg

1.

Hýsková

Mirka

Karate Č.Budějovice

2.

Martinková

Kateřina

Baník Příbram

3.

Macášková

Marcela

Rapid Bratislava

3.

Klementová

Květa

KC Podbořany

 

 

 

 

Starší žákyně +50 kg

1.

Pečimonová

Alexandra

Rapid Bratislava

2.

Lukáčová

Karina

KK Písek

3.

Pavlíková

Ludmila

Auto Škoda Ml.Boleslav

3.

Antunovičová

Michaela

Rapid Bratislava

 

 

 

 

Starší žáci –45kg

1.

Jurík

Peter

Rapid Bratislava

2.

Goffa

Luboš

Rapid Bratislava

3.

Tomeš

Jakub

Karate Jičín

3.

Vobr

David

Karate Č.Budějovice

 

 

 

 

Starší žáci –55 kg

1.

Kohoutek

Matěj

SK Kesl Ryu Praha

2.

Reich

Tomáš

SK Kesl Ryu Praha

3.

Hrách

Aleš

Kobra Kladno

3.

Hüttner

Petr

VAKADO K.Hora

 

 

 

 

Starší žáci +55 kg

1.

Tesárek

Jakub

SK Kesl Ryu Praha

2.

Kočí

Jan

TJ Volary

3.

Kulhánek

Lukáš

KC Žatec

3.

Veselý

Jan

Sport Relax Děčín

 

 

 

 

Dorostenky –60 kg

1.

Nováková

Jana

NED Hockey Nymburk

2.

Bímová

Kateřina

K.A.T. Ml.Boleslav

3.

Linhartová

Zuzana

Karate Č.Budějovice

3.

Marečková

Klára

SK Kesl Ryu Praha

 

 

 

 

Dorostenky +60 kg

1.

Měšťáková

Michaela

SK Kesl Ryu Praha

2.

Palkovská

Lucie

TJ TŽ Třinec

3.

Maturová

Stanislava

Baník Karviná

 

 

 

 

Dorostenci –65 kg

1.

Rožec

Jiří

KC Žatec

2.

Kroutil

Lukáš

Dragon Neratovice

3.

Pěsta

Jan

KK Písek

3.

Kohoutek

Michal

SK Kesl Ryu Praha

 

 

 

 

Dorostenci +65 kg

1.

Klor

Petr

Karate Č.Budějovice

2.

Meduna

David

KC Žatec

3.

Fořt

Tomáš

KK Písek

3.

Procházka

Jan

Glaverbel Teplice