Výsledky Vánoční cena ZP MV ČR -Mladé Boleslavi 2002

 

mladší žáci „B“ 8.-7.kyu (30 startujících)

1. Hlavnička                Petr                             SK Masopust

2. Strnad                     Ondřej                         SSC Česká Lípa

3. Frýdl                       Filip                             SK Masopust

3. Hodáň                     Lukáš                          Dragon Neratovice

 

mladší žáci „A“ (50)

1. Jenč                         Antonín                        SK Masopust

2. Akhsas                    Eric                             Slávia TU Liberec

3. Drahoňovský           Daniel                          Kesl Ryu Praha

3. Sochanič                  Jiří                               Kamura Ústí n./L

 

mladší žákyně „B“ 8.-7.kyu (15)

1. Buriková                  Andrea                        Sport Relax

2. Bittnerová                Tereza                         Sport Relax

3. Macků                     Petra                           Kesl Ryu Praha

3. Zemanová                Lucie                           Dragon Neratovice

 

mladší žákyně „A“ (24)

1. Pipišková                 Martina                        Rapid Bratislava

2. Masopustová           Jarmila                         SK Masopust

3. Zámečníková           Gabriela                       Kamura Ryu Ústí n/L

3. neuděleno

 

starší žáci (74)

1. Dlhý             Stanislav                      KK Seigo Myjava

2. Fašung                     Michal                         Rapid Bratislava

3. Nejedlý                   Roman                         Sport RELAX

3. Svoboda                  Tomáš                         Kamura Ryu Ústí n./L

 

starší žákyně (43)

1. Procházková            Barbora                       Rapid Bratislava

2. Kotěrová                 Anežka                        Kesl Ryu Praha

3. Pechrová                 Kristýna                       BUDO Plzeň

3. Zuzánková               Petra                           BUDO Plzeň

 

dorostenci (31)

1. Tesárek                   Jakub                          Kesl Ryu Praha

2. Týle                         Jiří                               Sport Union Ústí n./L

3. Fetr                         Lukáš                          Shotokan Liberec

3. Koucký                   Petr                             Růže Lomnice

 

dorostenky (17)

1. Laláková                 Martina                        Kesl Ryu Praha

2. Linhartová               Zuzana                         Karate České Budějovice

3. Linhartová               Pavla                           Karate České Budějovice

3. Dařinová                  Zdena                          Sport Union Ústí n.­/­­­­L

 

TEAM žáci (13)

1. Kamura Ryu Ústí n/L

2. Kamura Ryu Ústí n/L

3. Dragon Neratovice

3. Masada Praha

 

TEAM žákyně (7)

1. Sport Relax

2. Slavia TU Liberec

3. Sport Union Ústí n./L

3. K-DO Dvůr Králové

 

TEAM dorostenci (1)

1. Sport Union Ústí n./L

 

TEAM dorostenky (2)

1. Karate České Budějovice

2. Dragon Neratovice

 

KUMITE

mladší žáci –35kg (30)

1. Nagy                       Robert                         Rapid Bratislava

2. Landa                      Michael                       Dragon Neratovice

3. Lackovič                 Tomáš                         Rapid Bratislava

3. Keller                      Vojtěch                       TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

 

mladší žáci +35kg (22)

1. Pečimon                  Sylvester                      Rapid Bratislava

2. Nemček                  Jakub                          KK Zvolen

3. Lekaj                       Leonard                       KK Chodov

3. Maier                      Ludvík                         K.A.T. Mladá Boleslav

 

starší žáci –40kg (26)

1. Kočí                                    Vojtěch                       Shotokan karate Volary

2. Fabián                     Tomáš                         Sokol Náchod

3. Šeda                                   Jiří                               SK Trutnov

3. Kouba                     Michal                         TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

 

starší žáci –55kg (44)

1. Láska                      Samuel             KK Zvolen

2. Jelínek                     Zdeněk                        SSC Česká Lípa

3. Vobr                       David                          Karate České Budějovice

3. Němec                    Miloš                           KK Lichnice

 

starší žáci +55kg (13)

1. Reich                       Tomáš                         Kesl Ryu Praha

2. Mudroch                 Petr                             Sport Union Ústí n/L

3. Jansa                       Michal                         SSC Česká Lípa

3. Horváth                   Martin                         Sport Union Ústí n/L

 

starší žákyně –50kg (16)

1. Matějková               Tereza                         Shotokan Liberec

2. Kotěrová                 Anežka                        Kesl Ryu Praha

3. Bandasová               Kateřina                      Sport Union Ústí n./L

3. Nguyenová              Věra                            Sport Union Ústí n./L

 

starší žákyně +50kg (14)

1. Koucká                   Lenka                          Růže Lomnice

2. Canincová               Lucie                           Sport Union Ústí n./L

3. Vojtěchová              Veronika                     Sokol Náchod

3. Pechrová                 Kristýna                       BUDO Plzeň

 

dorostenci –65kg (31)

1. Fetr                         Lukáš                          Shotokan Liberec

2. Týle                         Jiří                               Sport Union Ústí n./L

3. Tesárek                   Jakub                          Kesl Ryu Praha

3. Mareš                      Libor                           Slávia TU Liberec

 

dorostenci +65kg (26)

1. Bárta                       Lukáš                          NED Nymburk

2. Šafář                       Zdeněk                        Karate České Budějovice

3. Grabowski               Tomáš                         Baník Karviná

3. Meduna                   David                          KC Žatec

 

dorostenky –60kg (21)

1. Olenočinová Nina                            Iron Banská Bystrica

2. Zbořilová                 Lucie                           SK MP Praha

3. Pečimonová Alexandra                    Rapid Bratislava

3. Novotná                  Růžena             Slávia TU Liberec

 

dorostenky +60kg (10)

1. Nováková               Jana                             NED Nymburk

2. Berešová                 Terezia             Iron Banská Bystrica

3. Pavlíková                 Ludmila                       TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

3. Fremrová                 Eva                              Shotokan Liberec

 

 

Celkem startovalo 420 závodníků z 50 oddílů vč. 4 klubů ze Slovenska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení klubů (počet medailí)

 

 

Rapid Bratislava                               4          1          2

SK Kesl Ryu Praha                          3          2          3

SK Masopust                                    2          1          2

Sport Relax Č.Lípa                           2          1          1

Shotokan Liberec                             2          0          2

NED Hockey Nymburk                    2          0          0

Sport Union Ústí n/L             1          4          5

Karate Č.Budějovice                        1          2          2

Kamura Ryu Ústí n/L                       1          1          3

KK Zvolen                                         1          1          0

Iron Banská Bystrica                       1          1          0

TJ Růže Lomnice                              1          0          1

KK Seigo Myjava                             1          0          0

KK Volary                                         1          0          0

Dragon Neratovice                           0          2          3

Slávia TU Liberec                             0          2          2

SSC Česká Lípa                               0          2          1

KK Náchod                                       0          1          1

SK MP Praha                                    0          1          0

Auto Škoda Ml.Boleslav                  0          0          3

BUDO Plzeň                                      0          0          3

Karate Dvůr Králové n/L                 0          0          1

KK Chodov                                       0          0          1

KK Trutnov                                       0          0          1

KK Lichnice                                      0          0          1

K.A.T. Ml.Boleslav                          0          0          1

Baník Karviná                                  0          0          1

KC Žatec                                           0          0          1