10. Ročník Vánoční ceny Mladé Boleslavi 
29.11.2003 - 427 závodníků ze 49 klubů ČR a SVK
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu 24
1. Kaločaj Jiří SKR SU Ústí nad Labem
2. Líbal Miroslav TJ EMĚ Mělník
3. Hofman Jan SKR SU Ústí nad Labem
3. Prchal Miroslav SK Masopust Bílina
Kata mladší žáci 59
1. Lieskovský Adam Rapid Bratislava
2. Beran David KCK Team Letohrad
3. Lieskovský Matúš Rapid Bratislava
3. Bobula Martin Rapid Bratislava
Kata mladší žákyně 8. - 7. Kyu 13
1. Buchtelová Petra Bushido Strakonice
2. Planá Katarína   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Petrášová Marie SK Masopust Bílina
3. Bittnerová Tereza Sport Relax Znamenáček
Kata mladší žákyně 22
1. Buriková Andrea Sport Relax Znamenáček
2. Canincová Denisa Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
3. Longová Alexandra Rapid Bratislava
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu 14
1. Žoldák Tomáš Sport Relax Znamenáček
2. Nguyen Milan Shotokan Liberec
3. Lechermayer Tomáš Dragon Neratovice
3. Ferenc Pavel SKR SU Ústí nad Labem
Kata starší žáci 94
1. Vobr David TJ karate České Budějovice
2. Dermek Peter Hanko Kai Senica
3. Pipiška Filip Rapid Bratislava
3. Nejedlý Roman Sport Relax Znamenáček
Kata starší žákyně 8. - 7. Kyu 2
1. Domanská Patricie Dragon Neratovice
2. Mastejová Tereza   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žákyně 50
1. Pipišková Martina Rapid Bratislava
2. Zuzánková Petra SC Flair
3. Čulenová Monika Hanko Kai Senica
3. Bandasová Kateřina SKR SU Ústí nad Labem
Kata dorostenci 29
1. Fetr Lukáš Shotokan karate Liberec
2. Janda Lukáš TJ EMĚ Mělník
3. Valenta Lukáš KK Pratr Trutnov
3. Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu
Kata dorostenky 27
1. Palkovská Lucie TJ TŽ Třinec
2. Zuzánková Lenka SC Flair
3. Masariková Aneta TJ TŽ Třinec
3. Procházková Barbora Rapid Bratislava
Kata team žáci 17
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
2. Sport Relax Znamenáček
3. SK Masopust "B"
3. Dragon Neratovice
Kata team žákyně 8
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
2. Hanko Kai Senica
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
3. SKR SU Ústí nad Labem
Kata team dorostenci 3
1. Budo škola KK Písek
2. Sport Relax Znamenáček
3. Seigo Myjava
Kata team dorostenky 3
1. TJ TŽ Třinec
2. Dragon Neratovice
3. Sport Relax Znamenáček
3. Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite mladší žáci -35kg 28
1. Pohanka  Marek Budo KK Písek
2. Háva Tomáš Slávia TU Liberec
3. Šulda Miroslav TJ karate České Budějovice
3. Valenta Aleš KK Pratr Trutnov
Kumite mladší žáci +35kg 18
1. Kuchár Jakub KK Zvolen
2. Šebesta Martin TJ karate České Budějovice
3. Vojtěch Tomáš Sokol Náchod
3. Herman Miroslav KK Pratr Trutnov
Kumite starší žáci -40kg 36
1. Kučerák Lukáš KK Zvolen
2. Veverka Pavel SKP Ústí nad Orlicí
3. Kostřáb Robert SKR SU Ústí nad Labem
3. Pecimon Sylvester Rapid Bratislava
Kumite starší žáci -50kg 36
1. Mareš Ladislav   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Honc Lukáš KCK Team Letohrad
3. Nemček Jakub KK Zvolen
3. Kružec Jakub KK Zvolen
Kumite starší žáci -60kg 25
1. Zdobinský Adam Sport Relax Znamenáček
2. Vobr David TJ karate České Budějovice
3. Netík Marek Spartak Hradec Králové
3. Svoboda Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite starší žáci +60kg 7
1. Pohl Marek NED Hockey Nymburk
2. Toušek Petr Shotokan karate Liberec
3. Jarolím Jan Shotokan karate Liberec
3. Škola Zdeněk SKR SU Ústí nad Labem
Kumite starší žákyně -50kg 27
1. Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Nguyenová Věra SKR SU Ústí nad Labem
3. Puškajlerová Veronika KK Zvolen
3. Jindrová Martina Narama Plzeň
Kumite starší žákyně +50kg 12
1. Bartošová Andrea Schick Ryu Praha
2. Sedláčková Petra Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Jedličková Markéta Shotokan karate Liberec
3. Bělohlavová Jana Sport Relax Znamenáček
Kumite dorostenci -65kg 31
1. Jež Vojtěch SKR SU Ústí nad Labem
2. Pavlíček Tomáš SKR SU Ústí nad Labem
3. Fronc Michal KK Zvolen
3. Skovajsa Peter Karate Nové Město nad Váhom
Kumite dorostenci +65kg 19
1. Skovajsa Marek Karate Nové Město nad Váhom
2. Hung Karel SKR SU Ústí nad Labem
3. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
3. Lhotský Jan SKR SU Ústí nad Labem
Kumite dorostenky -60kg 22
1. Antunovičová Michaela Rapid Bratislava
2. Pečimonová Alexandra Rapid Bratislava
3. Mičanová Natalia KK Zvolen
3. Boborová Petra KK Zvolen
Kumite dorostenky +60kg 7
1. Pavlíková Ludmila   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Fremrová Eva Shotokan karate Liberec
3. Vítová Ilona Schick Ryu Praha
3. Jurovychová Nicoleta KK Zvolen
Přehled medailí (bez KATA Team)
1 Rapid Bratislava (SVK) 3 1 6
2 Sport Relax 3 0 3
3 SKR Sport Union Ústí n/L 2 3 6
4 Auto Škoda Mladá Boleslav 2 2 0
5 Karate klub Zvolen (SVK) 2 0 7
6 Shotokan karate Liberec 1 3 2
7 Karate České Budějovice 1 2 1
8 Kamura Ryu Ústí n/L 1 1 1
9 Dragon DDM Neratovice 1 0 1
TŽ Třinec 1 0 1
Karate Nové Město nad Váhom (SVK) 1 0 1
Schick Ryu Praha 1 0 1
13 Bushido Strakonice 1 0 0
BUDO KK Písek 1 0 0
NED Hockey Nymburk 1 0 0
16 TJ EMĚ Mělník 0 2 0
KCK Letohrad 0 2 0
Sport Club Flair 0 2 0
19 Hanko-Kai Senica (SVK) 0 1 1
20 Karate Dvůr Králové 0 1 0
Slávia TU Liberec 0 1 0
SKP Ústí nad Orlicí 0 1 0
23 Karate Pratr Trutnov 0 0 4
24 SK Masopust 0 0 2
Spartak Hradec Králové 0 0 2
26 Narama Plzeň 0 0 1
Karate Náchod 0 0 1