XI. Vánoční cena Mladé Boleslavi
27.listopadu 2004
327 závodníků ze 41 klubů
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu 25
1. Truong Tomáš Dragon Neratovice
2. Němec Frederik SK Liberec
3. Běla Ladislav Dragon Neratovice
3. Gavura Jakub   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata mladší žáci 41
1. Špatenka Martin Kamura Ústí nad Labem
2. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
3. Kouba Petr SU Ústí nad Labem
3. Hodina Jaroslav Kamura Ústí nad Labem
Kata mladší žákyně 8. - 7. Kyu 20
1. Chalupská Tereza SU Ústí nad Labem
2. Doležalová Renata Dragon Neratovice
3. Šindelářová Bára SKM Bílina
3. Havličková Dominika Dragon Neratovice
Kata mladší žákyně 12
1. Durovcová Barbora Rapid Bratislava
2. Meisnerová Nikola SU Ústí nad Labem
3. Bittnerová Tereza Sport Relax
3. Secká Lucie Kamura Ústí nad Labem
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu 5
1. Lopatič Marko Dragon Neratovice
2. Schiffmann Jan KOBU Mladá Boleslav
3. Chroust Pavel SU Ústí nad Labem
3. Vocilka Pavel Dragon Neratovice
Kata starší žáci 76
1. Zdobinský Adam Sport Relax
2. Burda Daniel Karate Vision Praha
3. Thebery Boris Hankokai Senica
3. Drobeček Jan Sport Relax
Kata starší žákyně 8. - 7. Kyu 4
1. Vitas Andjela Kabu Praha
2. Martincová Tereza KD Čelakovice
3. Marešová  Lucie   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Prachařová Martina Dragon Neratovice
Kata starší žákyně 43
1. Zámečníková Gabriela Kamura Ústí nad Labem
2. Čulenová Monika Hankokai Senica
3. Krojidlová Lenka Kamura Ústí nad Labem
3. Koucká Lenka TJ Růže Lomnice
Kata dorostenci 20
1. Tesárek Jakub SC Flair
2. Janda Lukáš SC Flair
3. Krejča David Budo Písek
3. Melš Vojtěch SC Flair
Kata dorostenky 12
1. Arnsteinová Sára Karate Vision Praha
2. Věchetová Tereza SK Kesl Ryu Praha
3. Přibylová Jaroslava Kamura Ústí nad Labem
3. Pechrová Kristýna Budo Plzeň
Kata team žáci 10
1. Kamura Ústí nad Labem B
2. Kamura Ústí nad Labem A
3. Masada Praha
3. SK Kesl Ryu Praha
Kata team žákyně 6
1. Kamura Ústí nad Labem A
2. SK Kesl Ryu Praha
3. Masada Praha
3. Kamura Ústí nad Labem B
Kata team dorostenci 2
1. Sport Relax
2. Budo Písek
Kata team dorostenky 1
1. Sport Relax
Kumite mladší žáci -35kg 19
1. Šulda Miroslav TJ České Budějovice
2. Navrátil Martin SK Attfis Ostrava
3. Křováček Štěpán Spartak Hradec Králové
3. Hrach Jakub Kobra Kladno
Kumite mladší žáci -40kg 9
1. Háva Tomáš Slavia TU Liberec
2. Zajíček Tomáš   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Šretr Jan Kamura Ústí nad Labem
3. Janouch Marek TJ České Budějovice
Kumite mladší žáci +40kg 9
1. Loubal Ondřej Kamura Ústí nad Labem
2. Hůlka Štěpán NED Nymburk
3. Hubka Jakub Sokol Náchod
3. Sládek Jaroslav Masada Praha
Kumite starší žáci -40kg 33
1. Akhsas Erik Slavia TU Liberec
2. Pohanka Marek Budo Písek
3. Richter Michal Baník Příbram
3. Kaločai Jiří SU Ústí nad Labem
Kumite starší žáci -50kg 21
1. Pecimon Sylvester Rapid Bratislava
2. Bláha Marek Slavia TU Liberec
3. Bancíř Jakub Kabu Praha
3. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
Kumite starší žáci -60kg 21
1. Vobr David TJ České Budějovice
2. Kočí Vojtěch TJ České Budějovice
3. Neubert Tomáš Dragon Neratovice
3. Mareš Ladislav   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kumite starší žáci +60kg 20
1. Jarolím Jan SK Liberec
2. Goffa Luboš Rapid Bratislava
3. Rousek David Dragon Neratovice
3. Toušek Petr SK Liberec
Kumite starší žákyně -50kg 23
1. Veithová Lucie TJ České Budějovice
2. Noskeová Žaneta Kamura Ústí nad Labem
3. Čulenová Monika Hankokai Senica
3. Vávrová Gabriela Schick Ryu Praha
Kumite starší žákyně +50kg 17
1. Krojidlová Lenka Kamura Ústí nad Labem
2. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
3. Koucká Lenka TJ Růže Lomnice
3. Klementová Květa KC Podbořany
Kumite dorostenci -60kg 8
1. Krejča David Budo Písek
2. Tomeš Jakub KK Pratr Trutnov
3. Svoboda Jiří SU Ústí nad Labem
3. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
Kumite dorostenci -70kg 11
1. Hála Tomáš Kamura Ústí nad Labem
2. Kundrát Petr Gorenje Chodov
3. Leňka Jiří Gorenje Chodov
3. Misár Ondřej TJ České Budějovice
Kumite dorostenci +70kg 8
1. Pražák Tomáš Sokol Náchod
2. Mach František Bushido Strakonice
3. Chalupa Lukáš Sport Relax
3. Krojidlo Lukáš Kamura Ústí nad Labem
Kumite dorostenky -60kg 8
1. Markušová Aneta Slavia TU Liberec
2. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
3. Hýsková Miroslava TJ České Budějovice
3. Soukupová Kristýna Budo Písek
Kumite dorostenky +60kg 5
1. Pavlíková Ludmila   TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Martínková Kateřina Baník Příbram
3. Slezáčková Hana Bushido Strakonice
3. Pechrová Kristýna Budo Plzeň
Souhrn medailí v kategoriích jednotlivců
1. Kamua Ryu Ústí n/L 5 - 1 - 6 23
2. TJ České Budějovice 3 - 1 - 3 14
3. Slávia TU Liberec 3 - 1 - 0 11
4. Dragon DDM Neratovice 2 - 1 - 6 14
5. Rapid Bratislava (SVK) 2 - 1 - 0 8
6. Sport Union Ústí n/L 1 - 1 - 4 9
7. Auto Škoda Ml.Boleslav   1 - 1 - 3 8
8. BUDO Písek 1 - 1 - 2 7
9. SC Flair 1 - 1 - 1 6
Shotkan Liberec 1 - 1 - 1 6
11. Vision Praha 1 - 1 - 0 5
12. Sport Relax 1 - 0 - 3 6
13. KABU Praha 1 - 0 - 1 4
Sokol Náchod 1 - 0 - 1 4
15. KK Pratr Trutnov 0 - 3 - 0 6
16. SK Kesl Ryu Praha 0 - 2 - 0 4
17. Hanko Kai Senica 0 - 1 - 2 4
18. Baník Příbram 0 - 1 - 1 3
KK Gorenje Chodov 0 - 1 - 1 3
Bushido Strakonice 0 - 1 - 1 3
21. KOBU Ml.Boleslav 0 - 1 - 0 2
KD Čelákovice 0 - 1 - 0 2
Atfis Ostrava 0 - 1 - 0 2
NED Hockey Nymburk 0 - 1 - 0 2
25. Spartak Hradec Králové 0 - 0 - 3 3
26. TJ Růže Lomnice 0 - 0 - 2 2
BUDO Plzeň 0 - 0 - 2 2
28. SK Masopust Bílina 0 - 0 - 1 1
KOBRA Kladno 0 - 0 - 1 1
Masada Praha 0 - 0 - 1 1
Schick Ryu Praha 0 - 0 - 1 1
KC Podbořany 0 - 0 - 1 1