Vánoční cena 26.11.2005 - Mladá Boleslav
startovalo 355 závodníků z 44 klubů z ČR a Slovenska
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu 32
1. Blecha Milan Dragon Neratovice
2. Manlig František SKK Liberec
3. Jurnečka Filip Sport Relax
3. Gavura Jakub   Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata mladší žáci 43
1. Lieskovský Matuš Rapid Bratislava
2. Prokeš Ronald SC Flair
3. Dopita Matěj Karate Vision
3. Brands Pim Kesl Ryu Praha
Kata mladší žákyně 8. - 7. Kyu 21
1. Havlíčková Dominika Dragon Neratovice
2. Beshirová Carmen Ippon KK Rakovník
3. Králová Diana KC Podbořany
3. Mikudová Tereza SK Tommi Praha
Kata mladší žákyně 23
1. Ďurovcová Barbora Rapid Bratislava
2. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
3. Kváčová Eliška SU SKR Ústí nad Labem
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu 7
1. Kovanda Patrik SK Tommi Praha
2. Pažout Martin SKK Liberec
3. Tondr Filip Sport Relax
3. Povšík Viktor   Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žáci 59
1. Kumpošt Ondřej Masada Praha
2. Špatenka Martin Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Bušovský Igor Rapid Bratislava
3. Lukášek David Kesl Ryu Praha
Kata starší žákyně 8. - 7. Kyu 10
1. Hájková Barbora Dragon Neratovice
2. Kočířová Eliška SK Tommi Praha
3. Řezáčová Veronika Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Šebková Alena SK Tommi Praha
Kata starší žákyně 35
1. Nováková Denisa SC Flair
2. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Pipišková Martina ŠŠK Bratislava
3. Michálková Lucie Šinmu Hodonín
Kata dorostenci 19
1. Chovančík Marek Kusengo Hodonín
2. Peřinka Filip Sport Relax
3. Rousek David Dragon Neratovice
3. Pipiška Filip ŠŠK Bratislava
Kata dorostenky 14
1. Zuzánková Lenka Karate Vision Praha
2. Nováková Adéla Karate Vision Praha
3. Náhlovská Lucie SC Flair
3. Bělohlavová Jana Sport Relax
Kata team žáci 7
1. Kesl Ryu Praha
2. SKM Bílina
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
Kata team žákyně 7
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
2. SU SKR Ústí nad Labem
3. Kesl Ryu Praha
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
Kata team dorostenci
neobsazeno
Kata team dorostenky
neobsazeno
Kumite mladší žáci -35kg 14
1. Sládek Michal Budo KK Písek
2. Prchal Miroslav SKM Bílina
3. Jenč Antonín SKM Bílina
3. Wohlrab Jakub Sport Relax
Kumite mladší žáci -40kg 7
1. Lieskovský Matuš Rapid Bratislava
2. Truong Tomáš Dragon Neratovice
3. Švarc Dan Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Groma Adam SKK Liberec
Kumite mladší žáci +40kg 11
1. Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Češka Matěj SKK Liberec
3. Těreščuk Václav Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Janouch Marek Karate České Budějovice
Kumite starší žáci -40kg 15
1. Pohanka Marek Budo KK Písek
2. Křováček Štěpán Spartak Hradec Králové
3. Kopecký Daniel Spartak Hradec Králové
3. Polák Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite starší žáci -50kg 34
1. Keller Vojtěch   Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Nagy Robert Rapid Bratislava
3. Kuzl Jan Karate České Budějovice
3. Akhsas Erik Slavia TU Liberec
Kumite starší žáci -60kg 30
1. Popelka Robin Karate České Budějovice
2. Skořepa Tomáš Sokol Nymburk
3. Kopecký Filip Spartak Hradec Králové
3. Rypár Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite starší žáci +60kg 22
1. Šmajcl Filip Karate České Budějovice
2. Kotásek Jakub Spartak Hradec Králové
3. Helešic Rudolf SU SKR Ústí nad Labem
3. Pipiška Filip ŠŠK Bratislava
Kumite starší žákyně -40kg 4
1. Jedrýsková Kateřina Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Glosová Nikola Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Koubová Kateřina   Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Peřinová Barbora Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite starší žákyně -50kg 14
1. Canincová Denisa Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Trakalová Olga SKK Liberec
3. Nováková Julie Jiskra Litomyšl
3. Kotěrová Anežka Kesl Ryu Praha
Kumite starší žákyně +50kg 17
1. Sedláčková Petra Karatedo Dvůr Králové nad Labem
2. Macků Petra Kesl Ryu Praha
3. Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite dorostenci -60kg 11
1. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
2. Nguyen Milan SKK Liberec
3. Svoboda David SU SKR Ústí nad Labem
3. Tomeš Jakub KK Pratr Trutnov
Kumite dorostenci -70kg 17
1. Vobr David Karate České Budějovice
2. Kočí Vojtěch Karate České Budějovice
3. Mareš Ladislav   Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Jarolím Jan SKK Liberec
Kumite dorostenci +70kg 11
1. Reich Tomáš Kesl Ryu Praha
2. Toušek Petr SKK Liberec
3. Pelikán Marek Karate České Budějovice
3. Šípek Jan Karate Vision
Kumite dorostenky -60kg 6
1. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Kazdová Michaela Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Koucká Lenka Růže Lomnice
3. Šalanská Jana Dragon Neratovice
Kumite dorostenky +60kg 4
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Šindelářová Eva Sport Relax
3. Canincová Nikola Slovan Ústí nad Labem
3. Bělohlavová Jana Sport Relax
Medaile a body družstev
1. Kamura Ryu Ústí n/L 4 3 11 29 b.
2. Karate České Budějovice 3 1 3 14 b.
3. SKK Liberec 0 6 2 14 b.
4. Rapid Bratislava 3 1 1 12 b.
5. Dragon DDM Neratovice 2 2 2 12 b.
6. SK Kesl Ryu Praha 2 1 4 12 b.
7. Spartak Hradec Králové 1 2 2 9 b.
8. Sport Relax 0 2 5 9 b.
9. KK Pratr Trutnov 2 0 1 7 b.
10. Karatedo Dvůr Králové n/L 1 2 0 7 b.
11.-12. SK Tommi Praha 1 1 2 7 b.
Karate Vision 1 1 2 7 b.
13. Auto Škoda Ml.Boleslav 1 0 4 7 b.
14. BUDO škola KK Písek 2 0 0 6 b.
15. SC Flair 1 1 1 6 b.
16. SKM Bílina 0 2 1 5 b.
17. Sport Union Ústí n/L 0 1 3 5 b.
18.-19. Masada Praha 1 0 0 3 b.
Kusengo Hodonín 1 0 0 3 b.
20. ŠŠK Bratislava 0 0 3 3 b.
21.-22. Ippon KK Rakovník 0 1 0 2 b.
Sokol Nymburk 0 1 0 2 b.
23. Jiskra Litomyšl 0 0 2 2 b.
24.-28. KC Podbořany 0 0 1 1 b.
Šin Mu Hodonín 0 0 1 1 b.
Slávia TU Liberec 0 0 1 1 b.
TJ Růže Lomnice 0 0 1 1 b.
Slovan Ústí n/L 0 0 1 1 b.