XIV. Vánoční cena 24.11.2007 - Mladá Boleslav
startovalo 360 závodníků z 45 klubů z ČR a Slovenska
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu 47 závodníků
1. Šerák David Sport Relax
2. Hájek Milan Sport Relax
3. Zlatohlávek Kryštof Sport Relax
3. Orekhov Anton Sport Union Ústí nad Labem
Kata mladší žáci 52 závodníků
1. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
3. Broda David KK Amfora Praha
3. Slanař Jakub SK Kesl Ryu Praha
Kata mladší žákyně 8. - 7. Kyu 24 závodnice
1. Málková Vendula SSC Česká Lípa & Mimoň
2. Balínová Aneta TJ Skvrňany Plzeň
3. Vávrová Lenka Kusengo Nový Jičín
3. Puchernová Štěpánka Sport Union Ústí nad Labem
Kata mladší žákyně 23 závodnic
1. Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Pipišková  Lenka Športová škola karate Bratislava
3. Mikudová Tereza SK Tommi Praha
3. Klabanová Petra Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu 10 závodníků
1. Přibyl Jan TJ EMĚ Mělník
2. Kuželík Milan TJ Jiskra Domažlice
3. Harsa Petr TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. Michalec Jiří Sport Union Ústí nad Labem
Kata starší žáci 47 závodníků
1. Saidl Filip SK Tygr Shotokan Ostrava
2. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
3. Jenč Antonín Sport Relax
3. Kouba Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kata starší žákyně 8. - 7. Kyu 12 závodnic
1. Koevová Dominika Sport Union Ústí nad Labem
2. Nuderová Kristýna Slavia TU Liberec
3. Vítů Linda Sport Relax
3. Rucká Jana Slavia TU Liberec
Kata starší žákyně 39 závodnic
1. Čížková Pavla SK Tommi Praha
2. Kočířová Eliška SK Tommi Praha
3. Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
Kata dorostenci 34 závodníci
1. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
2. Pipiška Filip Športová škola karate Bratislava
3. Kubovič Roman Športová škola karate Bratislava
3. Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
Kata dorostenky 19 závodnic
1. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Nováková Denisa SC Flair
3. Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
Kata team žáci 5 teamů
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
2. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "C"
3. Sport Relax
Kata team žákyně 5 teamů
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
2. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
3. VŠB Ostrava
3. SK Tommi Praha
Kumite mladší žáci -35kg 11 závodníků
1. Lála Tomáš Karate Ippon Rakovník
2. Klíma Stanislav Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Černík Vojtěch Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Bican Dominik Karate Ippon Rakovník
Kumite mladší žáci -40kg 11 závodníků
1. Procházka Ondřej KC Podbořany
2. Henzl Tomáš Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Vojar Petr KK Pratr Trutnov
3. Beran Jakub Karate Ústí nad Orlicí
Kumite mladší žáci +40kg 10 závodníků
1. Rýpar Karel Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Riedl Václav Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Andörfer Ota KK Krupka
3. Polanka Pavel Bushido Strakonice
Kumite mladší žákyně +35 kg 4 závodnice
1. Žubretovská Eliška Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Stréblová Janet KC Žatec
3. Jakešová Klára SSC Česká Lípa & Mimoň
3. Králová Diana KC Žatec
Kumite starší žákyně -40kg 6 závodnic
1. Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
2. Černá Barbora Spartak Hradec Králové
3. Rejžková Regina Bushido Strakonice
3. Pechová Kateřina Bushido Strakonice
Kumite starší žákyně -50kg 11 závodnic
1. Lehečková  Adéla Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Adamová Tereza KK Pratr Trutnov
3. Barešová Markéta SSC Česká Lípa & Mimoň
3. Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite starší žákyně +50kg 11 závodnic
1. Pospíšilová Marcela Spartak Hradec Králové
2. Petříková Lenka Bushido Strakonice
3. Secká Lucie Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Martínková Denisa Spartak Hradec Králové
Kumite starší žáci -40kg 10 závodníků
1. Kejklíček Jiří Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Sládek Petr SK Kesl Ryu Praha
3. Dušánek Tomáš KK Pratr Trutnov
3. Klein Petr KK Krupka
Kumite starší žáci -50kg 11 závodníků
1. Branda Šimon Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Sviták Daniel Karate Vision Praha
3. Podoljak Tomáš Karate Ippon Rakovník
3. Zahradník Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite starší žáci -60kg 14 závodníků
1. Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Truong Tomáš Dragon Neratovice
3. Lustig Petr Budo škola KK Písek
3. Soudný Luděk Budo škola KK Písek
Kumite starší žáci +60kg 11 závodníků
1. Cvrk  Matěj Budo škola KK Písek
2. Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Praha
3. Šarapatka Karel Schick Ryu Praha
3. Motejl Jiří Karate Vision Praha
Kumite dorostenky -57kg 8 závodnic
1. Jiroutová Michaela KK Pratr Trutnov
2. Koubová Kateřina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. Lálová Eva Spartak Hradec Králové
3. Veverková Ivana Karate Ústí nad Orlicí
Kumite dorostenky + 57kg 9 závodnic
1. Holubovská Barbora Keiko Ryu Kladno
2. Novotná Lucie Budo škola KK Písek
3. Bestová Dominika SKK Liberec
3. Štěpánová Petra Dragon Neratovice
Kumite dorostenci -60kg 11 závodníků
1. Kroulík Jakub Karate Ústí nad Orlicí
2. Kumpošt Ondřej SK Predátor Praha
3. Pěnkava Jiří SSC Česká Lípa & Mimoň
3. Kabourek Václav Karate Ippon Rakovník
Kumite dorostenci -70kg 15 závodníků
1. Popelka Robin TJ karate České Budějovice
2. Nguyen Vítek TJ Jiskra Domažlice
3. Kouba Michal TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. Fiala Michal KK Pratr Trutnov
Kumite dorostenci +70kg 6 závodníků
1. Klauda Michal KK Pratr Trutnov
2. Pilař Mirek SKK Liberec
3. Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Praha
3. Veselý Jakub Karate Ippon Rakovník
Medaile a body družstev Z S B Body
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem 11 5 7 39
2. SK Kesl Ryu Praha 4 5 13
3. Spartak Hradec Králové 2 1 3 11
4. KK Pratr Trutnov 2 1 3 11
5. Sport Relax 1 1 4 8
6. BUDO škola KK Písek 1 1 2 7
7. Ippon KK Rakovník 1 4 7
8. SK Tommi Praha 1 1 2 6
9. Sport Union Ústí nad Labem 1 3 6
10. SSC Česká Lípa & Mimoň 1 3 6
11. Bushido Strakonice 1 3 6
12. Karate Ústí nad Orlicí 1 2 5
13. Športová škola karate Bratislava 2 1 5
14. TJ Jiskra Domažlice 2 4
15. Auto Škoda Mladá Boleslav 1 2 4
16. VŠB Ostrava 1 1 3
17. KC Podbořany 1 3
18. Karate Tygr Ostrava 1 3
19. TJ EMĚ Mělník 1 3
20. Karate České Budějovice 1 3
21. Keiko Ryu Kladno 1 3
22. SKK Liberec 1 1 3
23. Dragon DDM Neratovice 1 1 3
24. Slavia TU Liberec 1 1 3
25. KC Žatec 1 1 3
26. Karate Vision Praha 1 1 2
27. TJ Skvrňany Plzeň 1 2
28. SK Predátor Praha 1 2
29. SC Flair 1 2
30. KK TJ Krupka 2 2
31. KK Amfora Praha 1 1
32. Kusengo Nový Jičín 1 1
33. SK Schick Ryu Praha 1 1
34. Karate Do Dvůr Králové nad Labem 1 1