XI. Velká cena Nymburka 2006
15. dubna 2006
259 závodníků z 39 klubů
KATA
mladší žáci 47
1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Prokeš Ronald SC Flair
3.  Broda David Amfora Praha
3.  Jenč Antonín Sport Relax
mladší žákyně 21
1.  Bittnerová Tereza Sport Relax
2.  Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
3.  Klapalová Patricie VŠB Ostrava
3.  Beshirová Carmen Ippon KK Rakovník
starší žáci a ml.dorostenci 43
1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2.  Drahoňovský Davniel SK Kesl Ryu Praha
3.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
3.  Náhlovský Martin SC Flair
starší žákyně a ml.dorostenky 26
1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3.  Masopustová Jarmila SKM Bílina
3.  Sedláčková Petra KK Dvůr Králové n/L
dorostenci 12
1.  Číšecký Jakub BUDO škola KK Písek
2.  Holubovský Josef SK Tommi
3.  Pazdera Martin SK Tommi
3.  Beztajovský Lukáš Ippon KK Rakovník
dorostenky 3
1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
2.  Náhlovská Lucie SC Flair
3.  Soukupová Kristýna BUDO škola KK Písek
junioři a muži 14
1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Bašus Jiří Sokol Nymburk
3.  Maule  Lukáš Keiko Ryu Kladno
3. Masopust Jan SKM Bílina
juniorky a ženy 7
1.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha
2.  Kampeová Nikola Sokol Nymburk
3. Schiffmannová Petra KOBU Ml.Boleslav
3. Zandtová Lenka SC Flair
Team žáci a ml.dorost  4
1.  SKM Bílina "B"
2.  SKM Bílina "A"
3.  BUDO škola KK Písek
3.  SC Flair a SK Tommi
KUMITE
mladší žáci -35 kg 15
1.  Prchal Miroslav SKM Bílina
2.  Jenč Antonín Sport Relax
3.  Kulík Marian Laugaricio Trenčín SVK
3.  Lexman Roberto Laugaricio Trenčín SVK
 
mladší žáci -40 kg 11
1.  Soudný Luděk BUDO škola KK Písek
2.  Guldan Patrik Ippon KK Rakovník
3.  Štrach Jiří SC Komura Kladno
3.  Fulnek Dominik Ippon KK Rakovník
mladší žáci nad 40 kg 5
1.  Cvrk Matěj BUDO škola KK Písek
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3.  Tlustý Jan SKM Bílina
3. Šesták Michal Ippon KK Rakovník
st.žákyně a ml.dorostenky -40 kg 5
1.  Bretschneiderová Alica Laugaricio Trenčín SVK
2.  Beláková Nicoll Laugaricio Trenčín SVK
3. Koubová Kateřina   Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Glosová Nikola KK Dvůr Králové n/L
st.žákyně a ml.dorostenky -50 kg 2
1.  Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
2.  Švehlová Tereza Ippon KK Rakovník
st.žákyně a ml.dorostenky +50 kg 15
1. Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2. Sedláčková Petra KK Dvůr Králové n/L
3. Dvořáková Martina Kobra Kladno
3. Hůrková Tereza KC Podbořany
st.žáci a ml.dorostenci -40 kg 8
1.  Lustik Petr BUDO škola KK Písek
2.  Zajíc Martin Schick Ryu 
3.  Pinc Richard Schick Ryu 
3. Stehlík Radim Baník Příbram
st.žáci a ml.dorostenci -50 kg 13
1.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2.  Herzig David BUDO škola KK Písek
3.  Fiala Michal KK Pratr Trutnov
3.  Khajl Lukáš NED Hockey Nymburk
st.žáci a ml.dorostenci -60 kg 18
1.  Švec Vladimír Karate Hlinsko
2.  Krátký Jakub NED Hockey Nymburk
3.  Keller Vojtěch   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
st.žáci a ml.dorostenci nad 60 kg 15
1.  Svoboda Robert Baník 1.máj Karviná
2.  Erben Jakub KK Pratr Trutnov
3.  Novák Miroslav Shinbukan Jindřichův Hradec
3.  Panáček Jiří KKD Bruntál
dorostenky -50 kg 0
neobsazeno
dorostenky -60 kg 8
1.  Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Soukupová Kristýna BUDO škola KK Písek
3. Černá Simona Karate Kolín
3. Plochová Sabina SC Komura Kladno
dorostenky nad 60 kg 3
1.  Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2.  Šajnarová Štěpánka KKD Bruntál
3. Sedláčková Kateřina Baník Příbram
dorostenci -60 kg 5
1.  Kulík Marek Laugaricio Trenčín SVK
2.  Kouba Michal   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Walica Zdeněk Baník 1.máj Karviná
3. Báča Petr SC Komura Kladno
dorostenci -70 kg 12
1.  Mareš ml. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Šlechta Jan KK Frýdlant
3.  Klauda Michal KK Pratr Trutnov
3.  Čišecký Jakub BUDO škola KK Písek
dorostenci nad 70 kg 9
1. Matoušek Jakub KK Pratr Trutnov
2. Zyka Tadeáš KK Pratr Trutnov
3. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
3. Bricin David Ippon KK Rakovník
muži do 65 kg 7
1.  Kumičík Peter Laugaricio Trenčín SVK
2. Tomeš Jakub KK Pratr Trutnov
3. Hrách Aleš Kobra Kladno
3. Páleník Daniel Karate Jičín
muži do 75 kg 8
1. Matoušek Matěj KK Pratr Trutnov
2. Held Michal Baník Příbram
3. Florián Zdeněk KK Kladno
3. Dovolil Jan SK Kesl Ryu Praha
muži nad 75 kg 10
1. Turek Mojmír Karate Kolín
2. Matějka Tomáš Karate Kolín
3. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Beneš Michal Karate Kolín
muži BRH
1.  Matějka Tomáš Karate Kolín
2. Kolarovský Štěpán Karate Kolín
3. Paulík Jan Karate klub Ml.Boleslav
3. Turek Mojmír Karate Kolín
ženy do 60 kg 3
1.  Hejdrychová Jitka NED Hockey Nymburk
2.  Vaňková Michaela Sokol Nymburk
3. Mistolerová Zlata KOBU Ml.Boleslav
ženy nad 60 kg 5
1. Pavlíková Ludmila   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Martínková Kateřina Baník Příbram
3. Šťastná Martina NED Hockey Nymburk
3. Punnerová Petra KK Dvůr Králové n/L
ženy BRH 6
1.  Pavlíková Ludmila   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Šťastná Martina NED Hockey Nymburk
3.  Martínková Kateřina Baník Příbram
3.  Káňová Kateřina Schick Ryu
I. II. III. body
1. SK Kesl Ryu Praha 7 3 2 29
2. BUDO škola KK Písek 5 2 4 23
3. KK Pratr Trutnov 5 3 2 22
4. Auto Škoda Ml.Boleslav 3 1 2 13
Laugaricio Trenčín - SVK 3 1 2 13
6. Karate Kolín 2 2 3 13
7. SKM Bílina 2 1 3 11
8. NED Hockey Nymburk 1 2 2 9
9. Ippon KK Rakovník 0 2 5 8
10. Baník Příbram 0 2 3 7
SC Flair 0 2 3 7
12. Sport Relax 1 1 1 6
13. Sokol Nymburk 0 3 0 6
14. KK Dvůr Králové n/L 0 1 3 5
15. Baník Karviná 1 0 1 4
Karate Hlinsko 1 0 1 4
17. Schick Ryu Praha 0 1 2 4
18. Keiko Ryu Kladno 0 1 1 3
KKD Bruntál 0 1 1 3
SK Tommi 0 1 1 3
21. SC Komura Kladno 0 0 3 3
22. KK Frýdlant 0 1 0 2
23. Kobra Kladno 0 0 2 2
KOBU Ml.Boleslav 0 0 2 2
VŠB Ostrava 0 0 2 2
26. Amfora Praha 0 0 1 1
KC Podbořany 0 0 1 1
Shinbukan Jindřichův Hradec 0 0 1 1
Karate Jičín 0 0 1 1
KK Kladno 0 0 1 1
KK Ml.Boleslav 0 0 1 1
K hodnocení týmů - v tabulce jsou uvedeny pouze medaile za disciplíny v nichž startovali alespoň tři závodníci. Sloupec body je spočítán následujícím způsobem. Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.