Wakizaši Cup 2006 - Kostomlaty nad Labem
6. května 2006
107 závodníků z 21 klubů
KATA
mladší žáci 11
1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3.  Prokeš Ronald SC Flair
3.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
žáci 8.-7.kyu 1
1.  Lechermayer Vojtěch Dragon DDM Neratovice
mladší žákyně 8
1.  Čížková Pavla SK Tommi
2.  Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
3.  Polanová Kay SK Tommi
3.  Mikudová Tereza SK Tommi
starší žáci 9
1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Procházka Jiří EMĚ Mělník
3.  Kumpošt Ondřej Masada Praha
3.  Líbal Miroslav EMĚ Mělník
starší žákyně 3
1.  Smejkalová Kateřina Dragon DDM Neratovice
2.  Selucká Veronika SK Kesl Ryu Praha
3.  Glosová Nikola Karate Dvůr Králové n/L
mladší dorostenci 14
1.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3.  Náhlovský Martin SC Flair
3.  Fürst Michal SK Kesl Ryu Praha
mladší dorostenky 9
1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Praha
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3.  Koubová Kateřina   Auto Škoda Ml.Boleslav
dorostenci 3
1.  Schiffmann Tomáš KOBU Ml.Boleslav
2.  Čišecký Jakub BUDO škola KK Písek
3. Joza Patrik BUDO škola KK Písek
dorostenky 3
1.  Nováková Denisa SC Flair
2.  Martincová Tereza Dragon DDM Neratovice
3.  Sedláčková Petra Karate Dvůr Králové n/L
junioři 2
1.  Dědič Jiří KK Litvínov
2. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
juniorky 2
1.  Leierová Veronika Dragon DDM Neratovice
2. Kampeová Nikola Sokol Nymburk
Muži 5
1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Mareš st.  Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Dědič Jiří KK Litvínov
3.  Bašus Jiří Sokol Nymburk
Ženy 6
1.  Nováková Denisa SC Flair
2.  Zandtová Lenka SC Flair
3. Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha
3. Kampeová Nikola Sokol Nymburk
Muži nad 30 let
1.  Bašus Jiří Sokol Nymburk
2.  Mareš st. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Ploch Viktor KK Litvínov
Team žákyně
1.  SK Tommi
Team žáci 
1.  SK Tommi
Team dorostenci
1.  BUDO škola KK Písek
KUMITE
mladší žáci -40 kg 3
1.  Soudný Luděk BUDO škola KK Písek
2.  Bílý Luboš NED Hockey Nymburk
3.  Matouš Míla NED Hockey Nymburk
mladší žáci nad 40 kg 3
1.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
2.  Cvrk Matěj BUDO škola KK Písek
3. Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
starší žákyně -40 kg 1
1.  Smejkalová Kateřina Dragon DDM Neratovice
starší žákyně -50 kg 2
1.  Glosová Nikola Karate Dvůr Králové n/L
2.  Jíchová Tereza Sokol Blatná
starší žákyně nad 50 kg 1
1. Nejedlá Pavlína NED Hockey Nymburk
starší žáci -40 kg 1
1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
starší žáci -50 kg 4
1.  Kumpošt Ondřej Masada Praha
2.  Moravec Jan Sokol Nymburk
3.  Khajl Lukáš NED Hockey Nymburk
3.  Kočiš Adam Karate klub Ml.Boleslav
starší žáci -60 kg 4
1.  Hrabánek Jiří Karate klub Ml.Boleslav
2.  Tůma Jan KABU Praha
3.  Hůlka Štěpán NED Hockey Nymburk
3.  Krátký Jakub NED Hockey Nymburk
mladší dorostenci do 45 kg 2
1.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2. Landa Michael Dragon DDM Neratovice
mladší dorostenci do 55 kg 5
1.  Keller Vojtěch   Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Rohlena Jan Spartak Hr.Králové
3.  Brodský Ondřej Karate Dvůr Králové n/L
3. Pavlovič David KABU Praha
mladší dorostenci do 65 kg 3
1.  Fürst Michal SK Kesl Ryu Praha
2.  Popelka Robin Karate Č.Budějovice
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Praha
mladší dorostenci nad 65 kg 4
1.  Krtek Stanislav Spartak Hr.Králové
2. Vokál Aleš NED Hockey Nymburk
3. Vach Daniel Spartak Hr.Králové
3. Reichl Tomáš BUDO škola KK Písek
mladší dorostenky do 45 kg 3
1. Planá Katarína   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Lálová Eva Spartak Hr.Králové
3. Koubová Kateřina   Auto Škoda Ml.Boleslav
mladší dorostenky do 55 kg 1
1.  Tvrzská Jana BUDO škola KK Písek
mladší dorostenky nad 55 kg 7
1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2. Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3. Šímová Petra Sokol Blatná
3. Sedláčková Petra Karate Dvůr Králové n/L
dorostenky -60 kg 1
1.  Martincová Tereza Dragon DDM Neratovice
dorostenci -60 kg 3
1.  Polzer Lukáš Spartak Hr.Králové
2.  Kouba Michal   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Skořepa Tomáš Sokol Nymburk
dorostenci -70 kg 6
1. Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
2. Mareš ml. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Kratochvíl Jan Sokol Nymburk
3. Schiffmann Tomáš KOBU Ml.Boleslav
dorostenci nad 75 kg 1
1. Vaněk Adam Sokol Nymburk
juniorky -60 kg 1
1.  Černá Simona Karate Kolín
juniorky nad 60 kg 3
1. Kučerová Ivana Spartak Hr.Králové
2. Pavlíková Ludmila   Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Šťastná Martina NED Hockey Nymburk
junioři -70 kg 2
1. Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. Heller Tomáš VAKADO K.Hora
junioři nad 80 kg 1
1. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
muži do 70 kg 3
1. Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. Heller Tomáš VAKADO K.Hora
3. Kalaš Jakub Sokol Nymburk
muži do 80 kg 4
1. Matějka Tomáš Karate Kolín
2. Antoš Michal Sokol Nymburk
3. Ploch Viktor KK Litvínov
3. Brož Tomáš Spartak Hr.Králové
muži nad 80 kg 4
1. Kolarovský Štěpán Karate Kolín
2. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Beneš Michal Karate Kolín
3. Turek Mojmír Karate Kolín
muži BRH 8
1.  Matějka Tomáš Karate Kolín
2. Turek Mojmír Karate Kolín
3. Antoš Michal Sokol Nymburk
3. Kolarovský Štěpán Karate Kolín
ženy do 60 kg 4
1.  Černá Simona Karate Kolín
2. Mistolerová Zlata KOBU Ml.Boleslav
3. Vaňková Michaela Sokol Nymburk
3. Loudová Jana Sokol Nymburk
ženy nad 60 kg 3
1. Kučerová Ivana Spartak Hr.Králové
2. Pavlíková Ludmila   Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Šťastná Martina Sokol Nymburk
ženy BRH 6
1.  Kučerová Ivana Spartak Hr.Králové
2. Pavlíková Ludmila   Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Šťastná Martina NED Hockey Nymburk
3. Černá Simona Karate Kolín
Team muži
1. Karate Kolín
2. Sokol Nymburk
I. II. III. body
1. SK Kesl Ryu Praha 10 6 4 40
2. Spartak Hradec Králové 5 3 2 23
3. Auto Škoda Ml.Boleslav 2 7 2 22
4. Dragon DDM Neratovice 7 3 2 21
5. Karate Kolín 6 1 4 21
6. Sokol Nymburk 2 4 9 19
7. BUDO škola KK Písek 5 2 2 16
8. NED Hockey Nymburk 1 2 6 11
9. SC Flair 2 1 2 10
10. SK Tommi 3 0 2 7
11. KOBU Ml.Boleslav 1 1 1 6
12. Karate Dvůr Králové n/L 1 0 4 6
13. Karate klub Litvínov 1 0 3 5
14. Karate klub Ml.Boleslav 1 0 1 4
15. Masada Praha 1 0 1 4
16. VAKADO K.Hora 0 2 0 3
17. EMĚ Mělník 0 1 1 3
18. KABU Praha 0 1 1 3
19. Sokol Blatná 0 1 1 2
20. Karate Č.Budějovice 0 1 0 2
K hodnocení týmů - Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.