Přebory Ústeckého a Libereckého kraje 2006
Lovosice 30. 9. 2006
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ - Vzhledem k tomu, že Liberecký kraj nemá na ČSKe registraci, postupuje za Ústecký a Liberecký kraj pouze vítěz společného KP a nejvýše umístěný závodník v žebříčku
151 závodníků z 12 klubů
KATA
mladší žáci 27
1.  Bandas   Dominik   Sport Union Ústí n/L  
2.  Jenč Antonín Sport Relax Děčín
3.  Novotný Michal Sport Union Ústí n/L
3.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
mladší žákyně 14
1.  Bytyqi   Fabiana   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Teufelová Zuzana Sport Union Ústí n/L
3.  Šebestová Vendula KC Podbořany
3.  Meisnerová Nikola Sport Union Ústí n/L
starší žáci 27
1.  Špatenka   Martin   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Kis Vladislav Sport Union Ústí n/L
3.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně 12
1.  Chalupská   Tereza   Sport Union Ústí n/L  
2.  Secká Lucie Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenci
1.  Luong   Martin   Sport Union Ústí n/L  
2.  Rezek Jiří Sport Relax Děčín
3.  Groma Daniel SKK Liberec
3.  Pěnkava Jiří SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší dorostenky 9
1.  Smolařová   Monika   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Buriková Andrea Sport Relax Děčín
3.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci 7
1.  Drobeček Jan   Sport Relax Č.Lípa  
2.  Nejedlý Roman Sport Relax Děčín
3. Zdobinský Adam Sport Relax Děčín
3. Batelka Michal Sport Relax Děčín
dorostenky 5
1.  Nguyenová   Věra   Sport Union Ústí n/L  
2.  Klementová Květa KC Podbořany
3.  Křížová Eva Sport Union Ústí n/L
3. Nováková Veronika Sport Relax Č.Lípa
junioři 4
1.  Kraus David   Sport Relax Č.Lípa  
2. Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
3. Dědič Jiří KK Litvínov
3. Němec Ondřej SKK Liberec
juniorky 1
1.  Kaiserová   Lenka   KK Litvínov  
Muži 12
1.  Drobeček Jan   Sport Relax Č.Lípa  
2.  Zdobinský Adam Sport Relax Děčín
3.  Nejedlý Roman Sport Relax Děčín
3.  Kraus David Sport Relax Č.Lípa
Ženy 5
1.  Nguyenová   Věra   Sport Union Ústí n/L  
2.  Křížová Eva Sport Union Ústí n/L
3. Klementová Květa KC Podbořany
3. Pavlasová Božena Sport Relax Č.Lípa
Team mladší žáci  4
1.  Sport Union Ústí n/L
2.  Sport Relax Česká Lípa
3.  Kamura Ryu Ústí n/L "A"
3.  Kamura Ryu Ústí n/L "B"
Team mladší žákyně 3
1.  Sport Union Ústí n/L
2. Sport Relax Děčín
3. Kamura Ryu Ústí n/L
Team starší žáci  4
1.  Kamura Ryu Ústí n/L "A"
2.  Sport Union Ústí n/L
3.  Kamura Ryu Ústí n/L "B"
3. SSC Č.Lípa a Mimoň
Team starší žákyně 4
1.  Sport Union Ústí n/L
2. Sport Relax Česká Lípa
3. Kamura Ryu Ústí n/L
3. SSC Č.Lípa a Mimoň
KUMITE
mladší žáci -30 kg 3
1.  Černík   Vojtěch   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Černý Ondřej SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší žáci -35 kg 4
1.  Bandas   Dominik   Sport Union Ústí n/L  
2.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Jenč Antonín Sport Relax Děčín
3.  Kristl Vítek SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší žáci -40 kg 2
1.  Wohlrab   Jakub   Sport Relax Děčín  
2.  Lambora Marek Sport Union Ústí n/L
mladší žáci nad 40 kg 2
1.  Branda   Šimon   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Španner Jan Sport Relax Děčín
starší žákyně -40 kg 2
1.  Chalupská   Tereza   Sport Union Ústí n/L  
2.  Barešová Markéta SSC Č.Lípa a Mimoň
starší žákyně -50 kg 5
1. Kaliničenková Simona   KK TJ Krupka  
2. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
3. Peřinová Bára Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně nad 50 kg 3
1. Kourková   Kateřina   Sport Union Ústí n/L  
2. Secká Lucie Kamura Ryu Ústí n/L
3. Kristlová Klára SSC Č.Lípa a Mimoň
starší žáci -40 kg 6
1.  Danko   Pavel   KK TJ Krupka  
2.  Klein Petr KK TJ Krupka
3.  Groma Adam SKK Liberec
3. Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
starší žáci -50 kg 9
1.  Hodina   Jaroslav   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Češka Matěj SKK Liberec
3.  Holec Pavel SKK Liberec
3.  Růžička Tomáš Sport Union Ústí n/L
starší žáci -60 kg 6
1.  Holárek   Petr   Sport Union Ústí n/L  
2.  Šafr František Sport Union Ústí n/L
3. Dvořák Stanislav SK Most
3. Kolář Marek Kamura Ryu Ústí n/L
starší žáci nad 60 kg 2
1. Gombita   Petr   Sport Union Ústí n/L  
2. Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenci do 45 kg 2
1.  Groma Daniel   SKK Liberec  
2. Junek Lukáš Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenci do 55 kg 3
1.  Luong   Martin   Sport Union Ústí n/L  
2.  Špinar Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Pěnkava Jan SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší dorostenci do 65 kg 7
1.  Rýpar   Petr   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Zahradník Ondřej Sport Union Ústí n/L
3.  Bauer Adam SK Most
3.  Zajan Lukáš KK TJ Krupka
mladší dorostenci nad 65 kg 3
1.  Havlíček   Phillippe   Sport Union Ústí n/L  
2. Švanda Pavel Kamura Ryu Ústí n/L
3. Zoula Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenky do 45 kg
neobsazeno
mladší dorostenky do 55 kg 2
1.  Smolařová   Monika   Kamura Ryu Ústí n/L  
2.  Canincová Denisa Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenky nad 55 kg 6
1.  Zámečníková Gabriela   Kamura Ryu Ústí n/L  
2. Hůrková Tereza KC Podbořany
3. Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Salášková Sabina Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenky -51 kg 1
1. Noskeová   Žaneta   Kamura Ryu Ústí n/L  
dorostenky -57 kg 2
1.  Falckrábová   Nina   KK TJ Krupka  
2. Pražáková Simona SK Most
dorostenky nad 57 kg 1
1.  Klementová   Květa   KC Podbořany  
dorostenci -55 kg 0
neobsazeno
dorostenci -60 kg 1
1.  Peřinka Filip   Sport Relax Č.Lípa  
dorostenci -65 kg 2
1.  Svoboda   David   Sport Union Ústí n/L  
2.  Řezáč Matěj Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci -70 kg
neobsazeno
dorostenci -75 kg 2
1. Drobeček Jan   Sport Relax Č.Lípa  
2. Ungrád Martin KK TJ Krupka
dorostenci nad 75 kg 1
1. Helešic   Rudolf   Sport Union Ústí n/L  
juniorky -53 kg
neobsazeno
juniorky -60 kg
neobsazeno
juniorky nad 60 kg 1
1. Kaiserová   Lenka   KK Litvínov  
junioři -60 kg
neobsazeno
junioři -65 kg 1
1.  Hung   Karel   Sport Union Ústí n/L  
junioři -70 kg 2
1. Kraus David   Sport Relax Č.Lípa  
2. Němec Ondřej SKK Liberec
junioři -75 kg
1. Jež   Vojtěch   Sport Union Ústí n/L  
2. Pavlíček Tomáš Sport Union Ústí n/L
3. Rambousek Evžen SK Most
junioři -80 kg
neobsazeno
junioři nad 80 kg
neobsazeno
muži do 60 kg
neobsazeno
muži do 65 kg 2
1. Hung   Karel   Sport Union Ústí n/L  
2. Dědič Jiří KK Litvínov
muži do 70 kg 1
1. Růdl   Luboš   Sport Union Ústí n/L  
muži do 75 kg 2
1. Pavlíček   Tomáš   Sport Union Ústí n/L  
2. Jež  Vojtěch Sport Union Ústí n/L
muži do 80 kg
neobsazeno
muži nad 80 kg 1
1. Zdešek   Karel   Slovan Ústí n/L  
muži BRH 3
1.  Pavlíček   Tomáš   Sport Union Ústí n/L  
2. Zdešek Karel Slovan Ústí n/L
3. Jež Vojtěch Sport Union Ústí n/L
ženy do 53 kg 0
neobsazeno
ženy do 60 kg
neobsazeno
ženy nad 60 kg 2
1. Klementová   Květa   KC Podbořany  
2. Kaiserová Lenka KK Litvínov
ženy BRH 1
1.  Klementová   Květa   KC Podbořany  
I. II. III. body
1. Sport Union Ústí n/L 23 12 7 86
2. Kamura Ryu Ústí n/L 11 9 17 61
3. Sport Relax Č.Lípa 6 2 3 21
4. Sport Relax Děčín 1 7 4 19
5. KK TJ Krupka 3 2 1 12
6. KC Podbořany 3 2 2 10
7. SKK Liberec 1 2 4 9
8. SSC Č.Lípa a Mimoň 0 1 7 8
9. KK Litvínov 2 2 1 5
10. SK Most 0 1 3 4
11. Slovan Ústí n/L 1 1 0 3
K hodnocení týmů - Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník. 
poznámka - vysvětlivky :
Takto označený závodník - vítěz Ústeckého přeboru - postup na M ČR
Takto označený závodník - vítěz Libereckého přeboru - postup na M ČR