Národní pohár žactva
21. října 2006 - Ústí nad Labem
144 závodníků z 30 klubů
KATA
mladší žáci 36
1.  Colledani Pavel Nidoshinkan DOJO Brno
2.  Vavřička Jakub Sport Union Ústí n/L
3.  Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
mladší žákyně 20
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Meisnerová Nikola Sport Union Ústí n/L
3.  Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
3.  Bittnerová Tereza Sport Relax
starší žáci 39
1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Motejl Jiří Karate Vision
3.  Dopita Matěj Karate Vision
3.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně 16
1.  Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
2.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
3.  Rejžková Regina Bushido Strakonice
3.  Smejkalová Kateřina Dragon DDM Neratovice
Team žáci  11
1.  Kamura Ryu Ústí n/L "C"
2.  BUDO Škola KK Písek "A"
3.  Sport Relax "A"
3. Sport Relax "B"
Team žákyně  2
1.  Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Sport Union Ústí n/L
KUMITE
mladší žáci -30 kg 3
1.  Dušánek Tomáš KK Pratr Trutnov
2. Opravil David BUDO Havířov
3. Broda David Amfora Praha
mladší žáci -35 kg 9
1.  Jenč Antonín Sport Relax
2.  Sarvaš David Baník Havířov
3.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
mladší žáci -40 kg 10
1.  Colledani Pavel Nidoshinkan DOJO Brno
2.  Laštůvka Josef Karate Č.Budějovice
3.  Ludačka Josef Karate Č.Budějovice
3. Sládek Petr Masada Praha
mladší žáci nad 40 kg 5
1.  Soudný Luděk BUDO Písek
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3. Branda Šimon Kamura Ryu Ústí n/L
3. Konvalinka Jan Shotokan karate Plzeň
starší žákyně -40 kg 1
1.  Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně -50 kg 7
1.  Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
2.  Wagnerová Michaela Amfora Praha
3. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Peřinová Bára Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně nad 50 kg 6
1. Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
2. Petříková Lenka Bushido Strakonice
3. Navrátilová Alena Masada Praha
3. Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
starší žáci -40 kg 17
1.  Doliška Filip Baník Havířov
2.  Klein Petr KK TJ Krupka
3.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Křováček Štěpán Spartak Hradec Králové
starší žáci -50 kg 13
1.  Šulda Mirek Karate Č.Budějovice
2.  Švarc Dan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Jabůrek Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Rusnák Martin Karate Č.Budějovice
starší žáci -60 kg 10
1.  Janouch Marek Karate Č.Budějovice
2.  Kolář Marek Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Lipčák Michael Kamura Ryu Ústí n/L
3. Cvrk Matěj BUDO Písek
starší žáci nad 60 kg 6
1. Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí n/L
2. Gombita Petr Sport Union Ústí n/L
3. Jeřábek Jakub SKM Bílina
3. Klauda Jakub KK Pratr Trutnov
I. II. III. body
1. Kamura Ryu Ústí n/L 5 2 9 25
2. Sport Union Ústí n/L 0 5 4 13
3. Karate Č.Budějovice 2 1 2 10
4. KK Pratr Trutnov 2 0 1 7
5. Šin Mu Hodonín 2 0 0 6
Nidoshinkan DOJO Brno 2 0 0 6
7. SK Kesl Ryu Praha 1 1 1 6
BUDO škola KK Písek 1 1 1 6
9. Sport Relax 1 0 3 6
10. Baník Havířov 1 1 0 5
11. Bushido Strakonice 0 1 1 3
Amfora Praha 0 1 1 3
Karate Vision 0 1 1 3
14. KK TJ Krupka 0 1 0 2
BUDO Havířov 0 1 0 2
16. Masada Praha 0 0 2 2
17. Dragon DDM Neratovice 0 0 1 1
Shotokan karate Plzeň 0 0 1 1
SKM Bílina 0 0 1 1
Spartak Hradec Králové 0 0 1 1
K hodnocení týmů - Sloupec body je spočítán následujícím způsobem. Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.