38. NORTH BOHEMIA 
Ústí nad Labem - 4.11.2006
374 závodníků z 51 klubů
KATA ml.žáci (7-11) :   ( 31startujících)
1. Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2. Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
3. Broda David Amfora Praha
3. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
KATA ml.žákyně (7-11) :   ( 23 startujících)
1. Meisnerová Nikola Sport Union Ústí n/L
2. Mikušová Natália KKT Bánovce n/B - SVK
3. Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
3. Samiecová Kateřina TJ TŽ Třinec
KATA st.žáci (12-13) :   ( 39 startujících)
1. Toure Michal HankoKai Senica - SVK
2. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
3. Špatenka Martin Kamura Ryu Ústí n/L
3. Novotny John Wernigeröder - GER
KATA st.žákyně (12-13) :   ( 18 startujících)
1. Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
2. Smejkalová Kateřina Dragon Neratovice
3. Žídková Kateřina KuSenGo Hodonín
3. Kočířová Eliška SK Tommi
KATA mladší dorostenci (boys 14-15) :   ( 10 startujících)
1. Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2. Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
3. Náhlovský Martin SC Flair
3. Novotny John Wernigeröder - GER
KATA mladší dorostenky (girls  14-15) :   ( 18 )
1. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2. Werner Claudia Bayrischer - GER
3. Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3. Michálková Lucie Šin Mu Hodonín
KATA dorostenci (boys 16-17) :   ( 14 startujících)
1. Míček Vladimír KuSenGo Hodonín
2. Füssinger Joachim Byrischer - GER
3. Dermek Peter HankoKai Senica - SVK
3. Bancíř Jakub KABU Praha
KATA dorostenky (girls  16-17) :   (12)
1. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
2. Nováková Adéla Karate Vision
3. Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
3. Ištvánková Veronika Šin Mu Hodonín
KATA muži (man) :   (19)
1. Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2. Janda Lukáš SC Flair
3. Götz Florian Bayrischer - GER
3. Lurz Patrick Bayrischer - GER
KATA ženy (woman) :   (10)
1. Ištvánková Veronika Šin Mu Hodonín
2. Matějková Tereza SKK Liberec
3. Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
3. Křížová Eva Sport Union Ústí n/L
KATA veteran :   (7)
1. Mareš st. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Peters Thomas Wernigeröder - GER
3. Kesl  Karel SK Kesl Ryu Praha
3. Lausman Alois Tonakai Litvínov
KATA Team mladší žáci (boys 7-11) :   (3)
1. Sport Union Ústí n/L "A"
2. Sport Union Ústí n/L "B"
3. KK Trend Bánovce n/B - SVK
KATA Team mladší žákyně (girls 7-11) : (2)
1. Sport Union Ústí n/L
2. KK Trend Bánovce n/B - SVK
KATA Team starší žáci (boys 12-14) :   (4)
1. Kamura Ryu Ústí n/L
2. KK Trend Bánovce n/B - SVK
3. Sport Union Ústí n/L
3. BUDO škola KK Písek
KATA Team starší žákyně (girls 12-14) : (1)
1. Sport Union Ústí n/L
KATA Team muži (2)
1. Sport Relax
2. Bayrischer - GER
KUMITE Team muži (man) :   (3)
1. Baník Havířov "A"
2. Baník Havířov "B"
3. Sport Union Ústí n/L
KUMITE Team ženy (woman) :   (3)
1. Karate Vision
2. TJ Růže Lomnice
3. Karate Č.Budějovice
KUMITE mladší žáci (7-11) - 30 kg :   (6)
1. Mrkáček Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2. Ditrich Filip Slavia TU Liberec
3. Vlček Libor Laugaricio Trenčín - SVK
3. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE mladší žáci (7-11) - 35 kg :   (8)
1. Fard Kevin Bayrischer - GER
2. Robinson Joshua NKA - England
3. Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
3. Veis Roman Sport Union Ústí n/L
KUMITE mladší žáci (7-11) - 40 kg :   (10)
1. Turoň Martin KK Trend Bánovce n/B - SVK
2. Sládek Petr Masada Praha
3. Kulík Marian Laugaricio Trenčín - SVK
3. Lexmann Robert Laugaricio Trenčín - SVK
KUMITE mladší žáci (7-11) nad 40 kg :   (4)
1. Soudný Luděk BUDO škola KK Písek
2. Konvalinka Jan SK Plzeň
3. Borovička Daniel KCK Letohrad
3. Branda Šimon Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE starší žáci (12-13) - 40 kg :   (11)
1. Klain Petr KK TJ Krupka
2. Holub Jan KK TJ Krupka
3. Kopecký Dan Spartak Hr.Králové
3. Janků Milan Karate Č.Budějovice
KUMITE starší žáci (12-13) - 50 kg :   (21)
1. Šulda Mirek Karate Č.Budějovice
2. Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
3. Jabůrek Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3. Červený Stanislav KK Trend Bánovce n/B - SVK
KUMITE starší žáci (12-13) - 60 kg :   (14)
1. Kubina Samuel Šin Mu Hodonín
2. Janouch Marek Karate Č.Budějovice
3. Dudáš Denis Baník Havířov
3. Holárek Petr Sport Union Ústí n/L
KUMITE starší žáci (12-13) nad 60 kg :   (8)
1. Gombita Petr Sport Union Ústí n/L
2. Stejskal Ondřej KCK Letohrad
3. Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí n/L
3. Sládek Jaroslav Masada Praha
KUMITE starší žákyně (12-13) - 40 kg :   (4)
1. Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí n/L
2. Beláková Nicoll Laugaricio Trenčín - SVK
3. Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
3. Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
KUMITE starší žákyně (12-13) - 50 kg :   (7)
1. Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
2. Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
3. Havzijová Bibiana KK Trend Bánovce n/B - SVK
3. Bretschneiderová Alica Laugaricio Trenčín - SVK
KUMITE starší žákyně (12-13) nad 50 kg :   (5)
1. Vranková Alena KK Trend Bánovce n/B - SVK
2. Krátká Nikola KCK Letohrad
3. Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Křikavová Simona Slavia TU Liberec
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 45 kg :   (4)
1. Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2. Landa Michael Dragon Neratovice
3. Pourraki Nikolai Bayrischer - GER
3. Junek Lukáš Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 55 kg :   (10)
1. Milan Jan Karate Č.Budějovice
2. Luong Roman Sport Union Ústí n/L
3. Keller Vojtěch Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Špinar Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 65 kg :   (13)
1. Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2. Šmajcl Filip Karate Č.Budějovice
3. Eberhard Waldemar Bayrischer - GER
3. Zajan Lukáš KK TJ Krupka
KUMITE mladší dorostenci (14-15) nad 65 kg :   (7)
1. Havlíček Phillippe Sport Union Ústí n/L
2. Vargas David Bayrischer - GER
3. Zoula Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
3. Kugler Pavel Sport Union Ústí n/L
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) - 45 kg :   (4)
1. Planá Katarína Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Jedrýsková Kateřina Kamura Ryu Ústí n/L
3. Koubová Kateřina Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Lálová Eva Spartak Hr.Králové
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) - 55 kg :   (9)
1. Putnová Martina SKK Liberec
2. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
3. Canincová Denisa Sport Union Ústí n/L
3. Veithová Lucie Karate Č.Budějovice
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) nad 55 kg :   (9)
1. Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2. Holubovská Barbora Spartak Hr.Králové
3. Majková Tereza Karate DO Bruntál
3. Hůrková Tereza KC Podbořany
KUMITE dorostenky (16-17) - 51 kg :   (3)
1. Rössner Lisa Bayrischer - GER
2. Trakalová Olga SKK Liberec
3. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
KUMITE dorostenky (16-17) - 57 kg :  (3)
1. Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí n/L
2. Falckrábová Nina KK TJ Krupka
3. Slezáková Zdena KK TJ Krupka
KUMITE dorostenky (16-17) nad 57 kg :   (9)
1. Šajnarová Štěpánka Karate DO Bruntál
2. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
3. Sedelmaier Johanna Bayrischer - GER
3. Lechermayerová Tereza Dragon Neratovice
KUMITE dorostenci (16-17) -55 kg :   (2)
1. Mrzena Lukáš Baník Příbram
2. Lechermayer Tomáš Dragon Neratovice
KUMITE dorostenci (16-17) -60 kg :   (5 )
1. Kulík Marek Laugaricio Trenčín - SVK
2. Vít Marek Tatra Kopřivnice
3. Aberl Marek Domeček Brno
3. Brož Filip Spartak Hr.Králové
KUMITE dorostenci (16-17) -65 kg :   (10 )
1. Füssinger Joachim Bayrischer - GER
2. Kočí  Vojtěch Karate Č.Budějovice
3. Vobr David Karate Č.Budějovice
3. Mathes Maximilian Bayrischer - GER
KUMITE dorostenci (16-17) - 70 kg :   (8 )
1. Mareš ml. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Klauda Michal KK Pratr Trutnov
3. Řezáč Matěj Kamura Ryu Ústí n/L
3. Panáček Jiří Karate DO Bruntál
KUMITE dorostenci (16-17)  - 75 kg :   (4 )
1. Jarolím Jan SKK Liberec
2. Kraus Christian Bayrischer - GER
3. Honzík Lukáš SKK Liberec
3. Ungrád Martin KK TJ Krupka
KUMITE dorostenci (16-17) nad 75 kg :   (5 )
1. Michel Oliver Bayrischer - GER
2. Weber Sven Bayrischer - GER
3. Toušek Petr SKK Liberec
3. Helešic Rudolf Sport Union Ústí n/L
KUMITE ženy (woman) -60 kg :   (6)
1. Hýsková Miroslava Karate Č.Budějovice
2. Bobková Karolína Baník Havířov
3. Markušová Aneta Slavia TU Liberec
3. Budeanuová Michaela TJ Růže Lomnice
KUMITE ženy (woman) +60 kg :   (3)
1. Krejčová Radka Spartak Hr.Králové
2. Kubečková Pavlína Spartak Hr.Králové
3. Martínková Kateřina Baník Příbram
KUMITE muži (man) -60 kg :   (4)
1. Páleník Daniel Karate Jičín
2. Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
3. Štefan Miloslav Sport Relax
3. Walica Zdeněk Baník Karviná
KUMITE muži (man) -70 kg :   (8)
1. Sládeček Adam Baník Havířov
2. Horváth Adam Baník Havířov
3. Hung Karel Sport Union Ústí n/L
3. Kumičík Peter Laugaricio Trenčín - SVK
KUMITE muži (man) -80 kg :   (14)
1. Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2. Kočí Jan Karate Č.Budějovice
3. Hrnčíř Adam Baník Havířov
3. Jež Vojtěch Sport Union Ústí n/L
KUMITE muži (man) +80 kg :   (5)
1. Bělica Josef Baník Havířov
2. Trnka Roman Baník Havířov
3. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Vaverka Lubomír Karate DO Bruntál
KUMITE muži (man) BRH (OPEN) :   (19)
1. Pail Richard Baník Havířov
2. Trnka Roman Baník Havířov
3. Sládeček Adam Baník Havířov
3. Pavlíček Tomáš Sport Union Ústí n/L
KUMITE VETERAN OPEN :   (1)
1. Mareš st. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
Pořadí dle medailí jednotlivců
1. Sport Union Ústí n/L 6 3 14 35 b.
2. Kamura Ryu Ústí n/L 6 3 12 36 b.
3. SK Kesl Ryu Praha 6 1 4 24 b.
4. Bayrischer - GER 4 6 6 29 b.
5. Baník Havířov 4 5 3 25 b.
6. Auto Škoda Ml.Boleslav 4 0 2 12 b.
7. Karate Č.Budějovice 3 4 4 21 b.
8. Šin Mu Hodonín 3 0 2 11 b.
9. SKK Liberec 2 2 2 12 b.
10. BUDO škola KK Písek 2 1 1 9 b.
11. Sport Relax 2 0 1 3 b.
12. KK Trend Bánovce n/B - SVK 1 3 2 10 b.
13. KK TJ Krupka 1 2 3 10 b.
Spartak Hradec Králové 1 2 3 10 b.
15. Laugaricio Trenčín - SVK 1 1 4 9 b.
16. Vision Praha 1 1 0 5 b.
17. Karate DO Bruntál 1 0 3 6 b.
18. Hanko Kai Senica - SVK 1 0 1 4 b.
Ku Sen Go Hodonín 1 0 1 4 b.
20. Baník Příbram 1 0 1 3 b.
21. Karate Jičín 1 0 0 3 b.
22. Dragon Neratovice 0 3 1 6 b.
23. KK Pratr Trutnov 0 3 0 6 b.
24. Wernigeröder - GER 0 1 2 4 b.
Slavia TU Liberec 0 1 2 4 b.
26. SC Flair 0 1 1 3 b.
KCK Letohrad 0 1 1 3 b.
28. TJ Růže Lomnice 0 1 1 3 b.
29. Masada Praha 0 1 1 3 b.
30. NKA - England 0 1 0 2 b.
Tatra Kopřivnice 0 1 0 2 b.
32. KC Podbořany 0 0 1 1 b.
KABU Praha 0 0 1 1 b.
Amfora Praha 0 0 1 1 b.
TJ TŽ Třinec 0 0 1 1 b.
SK Tommi 0 0 1 1 b.
Tonakai Litvínov 0 0 1 1 b.
Shotokan karate Plzeň 0 0 1 1 b.
Keiko Ryu Kladno 0 0 1 1 b.
Domeček Brno 0 0 1 1 b.
Baník Karviná 0 0 1 1 b.