Mistrovství České republiky mládeže

Ústí nad Labem – 2. - 3. 12. 2006

 

KATA

1.

kata ml. žáci

Pim

Brands

KESL RYU Praha

2.

 

Antonín

Jenč

Sport Relax

3.

 

David

Broda

Amfora Praha

3.

 

Pavel

Colledani

Nidoshinkan DOJO Brno

1.

kata ml. žákyně

Nikola

Meisnerová

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

Fabiana

Bytyqi

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Kateřina

Samiecová

TJ TŽ Třinec

3.

 

Tereza

Zlatohlávková

Sport Relax

1.

kata st. žáci

Jiří

Mauritz

Tarokan KK Brno

2.

 

Jaroslav

Hodina

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Matěj

Dopita

Karate Vision Praha

3.

 

Jiří

Motejl

Karate Vision Praha

1.

kata st. žákyně

Veronika

Mišková

Šin-mu Hodonín

2.

 

Petra

Buchtelová

Bushido Strakonice

3.

 

Petra

Halamová

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Veronika

Nováková

SC Flair

1.

kata ml. dorostenci

David

Lukášek

KESL RYU Praha

2.

 

Jiří

Sochanič

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Nikita

Baranousky

Karate Vision Praha

3.

 

Marek

Pohanka

Budó škola KK Písek

1.

kata ml. dorostenky

Lucie

Michálková

Šin-mu Hodonín

2.

 

Monika

Smolařová

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Petra

Macků

KESL RYU Praha

3.

 

Gabriela

Zámečníková

Kamura Ryu Ústí nad Labem

1.

kata dorostenci

Vladimír

Míček

Kusengo Hodonín

2.

 

Miroslav

Ziegler

Tarokan KK Brno

3.

 

Marek

Aberl

SVČ Domeček Brno

3.

 

Ondřej

Kříž

Tarokan KK Brno

1.

kata dorostenky

Anežka

Kotěrová

KESL RYU Praha

2.

 

Veronika

Ištvánková

Šin-mu Hodonín

3.

 

Denisa

Nováková

SC Flair

3.

 

Petra

Žídková

Kusengo Hodonín

1.

kata junioři

Jakub

Tesárek

SC Flair

2.

 

Lukáš

Janda

SC Flair

3.

 

Jakub

Kolek

Sport Relax

3.

 

Ondřej

Samek

Sport Relax

1.

kata juniorky

Lenka

Zuzánková

Karate Vision Praha

2.

 

Aneta

Masariková

TJ TŽ Třinec

3.

 

Lucie

Cupáková

Tarokan KK Brno

3.

 

Lucie

Náhlovská

SC Flair

1.

kata team ml. žáci

 

Sport Relax

2.

 

 

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

 

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

 

SKR SU Ústí nad Labem

1.

kata team ml. žákyně

 

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

 

Sport Relax

3.

 

 

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

 

Spartak Hradec Králové

1.

kata team st. žáci

 

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

 

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

 

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

 

SVČ Domeček Brno

1.

kata team st. žákyně

 

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

 

Sport Relax

1.

kata team ml. dorostenky

 

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

 

Šin-mu Hodonín

1.

kata team junioři

 

Sport Relax

2.

 

 

Sport Relax

3.

 

 

Budó škola KK Písek

3.

 

 

SVČ Domeček Brno

 

KUMITE

1.

kumite ml. žáci -30kg

Sebastian

Bytyqi

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

David

Broda

Amfora Praha

3.

 

Jan

Hanůšek

TJ Jeseník

3.

 

Petr

Mrkáček

Kamura Ryu Ústí nad Labem

1.

kumite ml. žáci -35kg

Antonín

Jenč

Sport Relax

2.

 

Filip

Hluštík

Fight Club České Budějovice

3.

 

Dominik

Bandas

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Vítek

Kristl

SSC Česká Lípa a Mimoň

1.

kumite ml. žáci -40kg

Josef

Laštůvka

Karate České Budějovice

2.

 

Pavel

Colledani

Nidoshinkan DOJO Brno

3.

 

Marek

Lambora

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Jan

Tesař

SK Ústí nad Orlicí

1.

kumite ml. žáci +40kg

Pim

Brands

KESL RYU Praha

2.

 

Tomáš

Hermann

TJ karate Nové Hrady

3.

 

Šimon

Branda

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Luděk

Soudný

Budó škola KK Písek

1.

kumite st. žáci -40kg

Daniel

Kopecký

Karate Spartak HK

2.

 

Jan

Mikeska

TJ Jeseník

3.

 

Milan

Janků

Karate České Budějovice

3.

 

Petr

Kouba

Kamura Ryu Ústí nad Labem

1.

kumite st. žáci -50kg

Jaroslav

Hodina

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Martin

Rusnák

Karate České Budějovice

3.

 

Jan

Jabůrek

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Tomáš

Pánek

Karate České Budějovice

1.

kumite st. žáci -60kg

Denis

Dudáš

Baník Havířov

2.

 

František

Šafr

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Jan

Adámek

KK Pratr Trutnov

3.

 

Matěj

Cvrk

Budó škola KK Písek

1.

kumite st. žáci +60kg

Ondřej

Loubal

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Jaroslav

Sládek

Masada Praha

3.

 

Petr

Gombita

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Jakub

Klauda

KK Pratr Trutnov

1.

kumite st. žákyně -40kg

Adéla

Lehečková

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Petra

Buchtelová

Bushido Strakonice

3.

 

Vladimíra

Račáková

Fight Club České Budějovice

3.

 

Kateřina

Žídková

Kusengo Hodonín

1.

kumite st. žákyně -50kg

Veronika

Mišková

Šin-mu Hodonín

2.

 

Petra

Halamová

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Nikola

Glosová

KARATE-DO Dvůr Králové

3.

 

Lenka

Jůzová

KARATEDO Němčice

1.

kumite st. žákyně +50kg

Kateřina

Erbenová

KK Pratr Trutnov

2.

 

Kateřina

Kourková

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Anežka

Opelková

Karate České Budějovice

3.

 

Lenka

Petříková

Bushido Strakonice

 

1.

kumite ml. dorostenci -45kg

Marek

Pohanka

Budó škola KK Písek

2.

 

Eric

Akhsas

Slavia TU Liberec

3.

 

David

Bárta

Nippon Ludgeřovice

3.

 

Petr

Pech

SK Ústí nad Orlicí

1.

kumite ml. dorostenci -55kg

Lukáš

Kaltenbach

Šin-mu Hodonín

2.

 

Josef

Dodulík

Baník Havířov

3.

 

Martin

Luong

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Jan

Milan

Karate České Budějovice

1.

kumite ml. dorostenci -65kg

Leonard

Lekaj

Gorenje Chodov

2.

 

Robin

Popelka

Karate České Budějovice

3.

 

David

Čelák

Slavia TU Liberec

3.

 

Michal

Jánský

Slavia TU Liberec

1.

kumite ml. dorostenci +65kg

Phillippe

Havlíček

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

Filip

Šmajcl

Karate České Budějovice

3.

 

Pavel

Švanda

Kamura Ryu Ústí nad Labem

3.

 

Jakub

Zoula

Kamura Ryu Ústí nad Labem

1.

kumite ml. dorostenky -45kg

Kateřina

Jedrýsková

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Markéta

Kotěrová

KESL RYU Praha

3.

 

Kateřina

Koubová

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

3.

 

Katarína

Planá

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

1.

kumite ml. dorostenky -55kg

Markéta

Rozenská

TJ Jeseník

2.

 

Denisa

Canincová

SKR SU Ústí nad Labem

3.

 

Dagmar

Čiháková

Karate České Budějovice

3.

 

Lucie

Veithová

Karate České Budějovice

1.

kumite ml. dorostenky +55kg

Gabriela

Zámečníková

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Julie

Nováková

TJ Jiskra Litomyšl

3.

 

Barbora

Holubovská

Karate Spartak HK

3.

 

Petra

Macků

KESL RYU Praha

1.

kumite dorostenci -55kg

Pavel

Veverka

SK Ústí nad Orlicí

2.

 

Jiří

Němec

SK Ústí nad Orlicí

3.

 

Lukáš

Mrzena

Baník Příbram

3.

 

Michal

Vigh

Karate Tygr Shotokan Ostrava

1.

kumite dorostenci -60kg

Marek

Aberl

SVČ Domeček Brno

2.

 

Michal

Kouba

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

3.

 

Jakub

Bancíř

Kabu Praha

3.

 

Filip

Brož

Karate Spartak HK

1.

kumite dorostenci -65kg

Vojtěch

Kočí

Karate České Budějovice

2.

 

Jan

Gorlinski

Baník Havířov

3.

 

Ondřej

Kříž

Tarokan KK Brno

3.

 

David

Vobr

Karate České Budějovice

1.

kumite dorostenci -70kg

Ladislav

Mareš

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

2.

 

Jan

Šlechta

KK Frýdlant v Čechách

3.

 

Jiří

Panáček

KKD Bruntál

3.

 

Matěj

Řezáč

Kamura Ryu Ústí nad Labem

1.

kumite dorostenci -75kg

Marek

Pelikán

Karate České Budějovice

2.

 

Jan

Jarolím

SKK Shotokan Liberec

3.

 

Lukáš

Honzík

SKK Shotokan Liberec

3.

 

Lubomír

Kubisa

Nippon Ludgeřovice

1.

kumite dorostenci +75kg

Rudolf

Helešic

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

Marek

Kostka

Nippon Ludgeřovice

3.

 

František

Jelen

Masada Praha

3.

 

Petr

Toušek

SKK Shotokan Liberec

1.

kumite dorostenky -51kg

Žaneta

Noskeová

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Olga

Trakalová

SKK Shotokan Liberec

3.

 

Jana

Fáberová

KCK Team

3.

 

Anežka

Kotěrová

KESL RYU Praha

1.

kumite dorostenky -57kg

Lenka

Krojidlová

Kamura Ryu Ústí nad Labem

2.

 

Nina

Falckrábová

KK Krupka

3.

 

Monika

Latzelová

TJ Jeseník

3.

 

Kateřina

Májková

KKD Bruntál

1.

kumite dorostenky +57kg

Zuzana

Hepnarová

KK Pratr Trutnov

2.

 

Nikola

Krahulcová

SK Ústí nad Orlicí

3.

 

Květa

Klementová

KC Podbořany

3.

 

Lenka

Koucká

TJ Růže Lomnice

1.

kumite junioři -60kg

Lukáš

Polzer

Karate Spartak HK

2.

 

Aramayis

Tokhyan

KESL RYU Praha

3.

 

Janis

Akhsas

Slavia TU Liberec

3.

 

Miloš

Brádle

KK Pratr Trutnov

1.

kumite junioři -65kg

Adam

Horváth

Baník Havířov

2.

 

Richard

Tesař

Karate Spartak HK

3.

 

Karel

Hung

SKR SU Ústí nad Labem

1.

kumite junioři -70kg

Adam

Sládeček

Baník Havířov

2.

 

Libor

Gurecký

Baník Havířov

3.

 

Jiří

Pelnář

Budo Plzeň

3.

 

Marcel

Skalický

SK Ústí nad Orlicí

1.

kumite junioři -75kg

Tomáš

Pavlíček

SKR SU Ústí nad Labem

2.

 

Jan

Kočí

Karate České Budějovice

3.

 

Jan

Gajdoš

Baník Havířov

3.

 

Ondřej

Misar

Karate České Budějovice

1.

kumite junioři -80kg

Adam

Hrnčíř

Baník Havířov

2.

 

Štefan

Krafčík

Tatran Prachatice

3.

 

Václav

Daněk

KCK Team

3.

 

David

Krejča

Budó škola KK Písek

1.

kumite junioři +80kg

Tomáš

Reich

KESL RYU Praha

2.

 

František

Mach

Bushido Strakonice

3.

 

Vojtěch

Aschenbrenner

KC Žatec

3.

 

Martin

Ječný

Karate Vision Praha

1.

kumite juniorky -53kg

Aneta

Markušová

Slavia TU Liberec

2.

 

Růžena

Novotná

Slavia TU Liberec

3.

 

Lucie

Strnadová

KARATE-DO Dvůr Králové

3.

 

Kateřina

Zádová

Slavia TU Liberec

1.

kumite juniorky -60kg

Karolína

Bobková

Baník Havířov

2.

 

Miroslava

Hýsková

Karate České Budějovice

3.

 

Michaela

Kazdová

KARATE-DO Dvůr Králové

1.

kumite juniorky +60kg

Kateřina

Martínková

Baník Příbram

2.

 

Ludmila

Pavlíková

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

3.

 

Anna

Emingerová

KC Žatec

3.

 

Eva

Šindelářová

Sport Relax