Ústecký regionální pohár 2.kolo - Ústí nad Labem
8. dubna 2006
163 závodníků ze 17 klubů
KATA
mladší žáci 28
1.  Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3.  Branda Šimon Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Mudrik Aleš Kamura Ryu Ústí n/L
mladší žákyně 12
1.  Meisnerová Nikola Sport Union Ústí n/L
2.  Žubretovská Eliška Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Luongová Alena Sport Union Ústí n/L
starší žáci 27
1.  Špatenka Martin Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Klein Petr KK TJ Krupka
3.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně 14
1.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
2.  Nováková Veronika SC Flair
3.  Burýšková Šárka Sport Union Ústí n/L
3.  Salášková Sabina Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenci 12
1.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Sochanič Jiří Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Luong Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Bačák Miroslav Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenky 9
1.  Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Bestová Dominika SKK Liberec
3.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci 4
1.  Bancíř Jakub KABU Praha
2.  Chobot Jaroslav KC Podbořany
3. Nguyen Petr SKK Liberec
3. Nguyen Milan SKK Liberec
dorostenky 5
1.  Bandasová Kateřina Sport Union Ústí n/L
2.  Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
3.  Trakalová Olga SKK Liberec
3.  Klementová Květa KC Podbořany
junioři 2
1.  Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
2. Čadek Jan KSK Chomutov
juniorky 0
1.  neobsazeno
Muži 6
1.  Kabeš Miloslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Mareš st. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Ploch Viktor KK Litvínov
3.  Čadek Jan KSK Chomutov
Ženy 4
1.  Bandasová Kateřina Sport Union Ústí n/L
2.  Klementová Květa KC Podbořany
3. Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
3. Křížová Eva Sport Union Ústí n/L
Team mladší žáci  7
1.  Kamura Ryu Ústí n/L "A"
2.  Sport Union Ústí n/L 
3.  Kamura Ryu Ústí n/L "C"
3.  Kamura Ryu Ústí n/L "B"
Team mladší žákyně 2
1.  Kamura Ryu Ústí n/L "A"
2. Kamura Ryu Ústí n/L "B"
Team starší žáci  3
1.  Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Sport Union Ústí n/L
3.  SSC Č.Lípa a Mimoň
Team starší žákyně 0
1.  nehodnoceno
Team dorostenky 1
1.  Sport Union Ústí n/L
Team ženy 1  
1. Sport Union Ústí n/L
KUMITE
mladší žáci -30 kg 6
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Dittrich Filip Slávia TU Liberec
3.  Černík Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
mladší žáci -35 kg 6
1.  Kristl Vítek SSC Č.Lípa a Mimoň
2.  Hendrych Jan Slávia TU Liberec
3.  Minárik Gerhard Slovan Ústí n/L
3.  Torák Jakub Slávia TU Liberec
mladší žáci -40 kg 5
1.  Vošoust Ondřej Slávia TU Liberec
2.  Groma Adam Slávia TU Liberec
3.  Branda Simon Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Červinka Jakub Slávia TU Liberec
mladší žáci nad 40 kg 2
1.  Tatar Lukáš Slávia TU Liberec
2.  Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně -40 kg 3
1.  Secká Lucie Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Peřinová Bára Kamura Ryu Ústí n/L
3. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně -50 kg 4
1.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
2.  Hladíková Michala KC Podbořany
3. Jiravská Julie Slávia TU Liberec
3. Lipčáková Elena Kamura Ryu Ústí n/L
starší žákyně nad 50 kg 3
1. Křikavová Simona Slávia TU Liberec
2. Salášková Sabina Kamura Ryu Ústí n/L
3. Kourková Kateřina Sport Union Ústí n/L
starší žáci -40 kg 8
1.  Zeman Patrik Sport Union Ústí n/L
2.  Kis Vladislav Sport Union Ústí n/L
3.  Holub Jan KK TJ Krupka
3. Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
starší žáci -50 kg 15
1.  Holárek Petr Sport Union Ústí n/L
2.  Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Hovorka Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Háva Tomáš Slávia TU Liberec
starší žáci -60 kg 5
1.  Šafr František Sport Union Ústí n/L
2.  Kudrač Robin KC Žatec
3.  Špinar Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Pěnkava Jiří SSC Č.Lípa a Mimoň
starší žáci nad 60 kg 1
1. Gombita Petr Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenci do 45 kg 2
1.  Akhsas Eric Slávia TU Liberec
2. Groma Daniel SKK Liberec
mladší dorostenci do 55 kg 3
1.  Jánský Michal Slávia TU Liberec
2.  Luong Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Luong Martin Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenci do 65 kg 7
1.  Švanda Pavel Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Zahradník Ondřej Sport Union Ústí n/L
3.  Čelák David Slávia TU Liberec
3.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenci nad 65 kg 5
1.  Havlíček Philipp Sport Union Ústí n/L
2. Chroust Pavel Sport Union Ústí n/L
3. Zoula Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
3. Biskup Jan KABU Praha
mladší dorostenky do 45 kg 0
neobsazeno
mladší dorostenky do 55 kg 5
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Procházková Klára Slávia TU Liberec
3. Jiravská Alžběta Slávia TU Liberec
mladší dorostenky nad 55 kg 7
1.  Seinerová Sabina Sport Union Ústí n/L
2. Hůrková Tereza KC Podbořany
3. Janulcová Lucie Sport Union Ústí n/L
3. Dostálová Hana SKK Liberec
dorostenky -51 kg 0
neobsazeno
dorostenky -57 kg 3
1.  Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí n/L
2. Trakalová Olga SKK Liberec
3. Falckrábová Nina KK TJ Krupka
dorostenky nad 57 kg 1
1.  Klementová Květa KC Podbořany
dorostenci -55 kg 0
neobsazeno
dorostenci -60 kg 4
1.  Bancíř Jakub KABU Praha
2.  Bláha Marek Slávia TU Liberec
3.  Dzikos Andreas Slávia TU Liberec
3. Nguyen Petr SKK Liberec
dorostenci -65 kg 3
1.  Svoboda David Sport Union Ústí n/L
2.  Mareš ml. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Chobot Jaroslav KC Podbořany
dorostenci -70 kg 0
neobsazeno
dorostenci -75 kg 0
neobsazeno
dorostenci nad 75 kg 3
1. Helešic Rudolf Sport Union Ústí n/L
2. Nguyen Milan SKK Liberec
3. Šudoma Radim SKK Liberec
juniorky -53 kg 0
neobsazeno
juniorky -60 kg 1
1.  Emingerová Anna KC Žatec
juniorky nad 60 kg 0
neobsazeno
junioři -60 kg 0
neobsazeno
junioři -65 kg 1
1.  Čadek Jan KSK Chomutov
junioři -70 kg 0
neobsazeno
junioři -75 kg 0
neobsazeno
junioři -80 kg 0
neobsazeno
junioři nad 80 kg 0
neobsazeno
muži do 60 kg 0
neobsazeno
muži do 65 kg 1
1.  Čadek Jan KSK Chomutov
muži do 70 kg 1
1. Růdl Luboš Sport Union Ústí n/L
muži do 75 kg 0
neobsazeno
muži do 80 kg 0
neobsazeno
muži nad 80 kg 1
1. Heřmánek Miroslav Slovan Ústí n/L
muži BRH 2
1.  Růdl Luboš Sport Union Ústí n/L
2. Heřmánek Miroslav Slovan Ústí n/L
ženy do 53 kg
1.  Markušová Aneta Slávia TU Liberec
2. Zádová Kateřina Slávia TU Liberec
ženy do 60 kg 1
1.  Emingerová Anna KC Žatec
ženy nad 60 kg 1
1. Klementová Květa KC Podbořany
ženy BRH 2
1.  Klementová Květa KC Podbořany
2. Emingerová Anna KC Žatec
I. II. III. body
1. Kamura Ryu Ústí n/L 13 10 17 73
2. Sport Union Ústí n/L 18 8 10 67
3. Slávia TU Liberec 6 5 8 32
4. KC Podbořany 3 4 2 14
5. SKK Liberec 0 3 7 12
6. KABU Praha 2 0 1 7
7. KC Žatec 2 2 0 5
8. SSC Č.Lípa a Mimoň 1 0 2 5
9. KSK Chomutov 2 1 1 4
10. Auto Škoda Ml.Boleslav 0 2 0 4
11. Slovan Ústí n/L 1 1 1 3
12. KK TJ Krupka 0 0 3 3
13. SC Flair 0 1 0 2
14. KK Litvínov 0 0 1 1
K hodnocení týmů - Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.