Ústecký regionální pohár 3.kolo - Zákupy u Č.Lípy
3. června 2006
184 závodníků z 16 klubů
KATA
mladší žáci 32
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3.  Vít Filip KOBU Ml.Boleslav
3.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
mladší žákyně 18
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Zlatohlávková Tereza Sport Relax
3.  Šindelářová Barbora SKM Bílina
3.  Meisnerová Nikola Sport Union Ústí n/L
starší žáci 34
1.  Špatenka Martin Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Holec Pavel SKK Liberec
starší žákyně 21
1.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
2.  Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
3.  Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Malčánková Barbora KK Kadaň
mladší dorostenci 16
1.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Sochanič Jiří Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Luong Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Luong Martin Sport Union Ústí n/L
mladší dorostenky 9
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Jedrýsková Kateřina Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci 3
1.  Jaroš Michal Sport Union Ústí n/L
2.  Jakoubek Lukáš Sport Relax
3. Nguyen Petr SKK Liberec
dorostenky 3
1.  Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
2.  Klementová Květa KC Podbořany
3.  Noskeová Žaneta Kamura Ryu Ústí n/L
junioři 4
1.  Čadek Jan KSK Chomutov
2. Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
3. Dědič Jiří KK Litvínov
3. Štefan Miloslav Sport Relax
juniorky 1
1.  Kaiserová Lenka KK Litvínov
Muži 9
1.  Čadek Jan KSK Chomutov
2.  Haltuch Marcel KSK Chomutov
3.  Ploch Viktor KK Litvínov
3.  Štefan Miloslav Sport Relax
Ženy 6
1.  Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
2.  Wildmanová Monika Sport Relax
3. Kaiserová Lenka KK Litvínov
3. Pavlasová Božena Sport Relax
Team mladší žáci  6
1.  Sport Union Ústí n/L 
2.  SKM Bílina "B"
3.  SKM Bílina "A"
3.  SKM Bílina "C"
Team mladší žákyně 3
1.  Kamura Ryu Ústí n/L
2. SKM Bílina
3. Sport Union Ústí n/L
Team starší žáci  5
1.  Kamura Ryu Ústí n/L
2.  SKM Bílina "A"
3.  SSC Č.Lípa a Mimoň
3. SKM Bílina "C"
Team starší žákyně 4
1.  Sport Union Ústí n/L
2. Sport Relax
3. SSC Č.Lípa a Mimoň
3. SKM Bílina
Team dorostenky 0
1.  neobsazeno
Team muži 1  
1. KK Litvínov
KUMITE
mladší žáci -30 kg 7
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Černý Ondřej SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
mladší žáci -35 kg 5
1.  Šlechta Petr KK Frýdlant
2.  Prieložný Jakub SKM Bílina
3.  Kristl Vítek SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Kápička Petr SKM Bílina
mladší žáci -40 kg 4
1.  Vošoust Ondřej Slávia TU Liberec
2.  Růženec Vojtěch KK Kadaň
3.  Engler Michael SKM Bílina
3.  Eliáš Petr SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší žáci nad 40 kg 4
1.  Jirák Tomáš SKM Bílina
2.  Tatar Lukáš Slávia TU Liberec
3. Tlustý Jan SKM Bílina
3. Šroubek Petr SKM Bílina
starší žákyně -40 kg 4
1.  Peřinová Bára Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí n/L
3. Barešová Markéta SSC Č.Lípa a Mimoň
3. Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
starší žákyně -50 kg 6
1. Lipčáková Elena Kamura Ryu Ústí n/L
2. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Křikavová Simona Slávia TU Liberec
3. Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
starší žákyně nad 50 kg 2
1. Heřmanová Karolína Kamura Ryu Ústí n/L
2. Kourková Kateřina Sport Union Ústí n/L
starší žáci -40 kg 9
1.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Švarc Dan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Klein Petr KK TJ Krupka
3. Siřiště Petr SKM Bílina
starší žáci -50 kg 16
1.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Hovorka Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Lipčák Michael Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Levý Michal KK Kadaň
starší žáci -60 kg 2
1.  Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Struk Ondřej KK Kadaň
starší žáci nad 60 kg 2
1. Gombita Petr Sport Union Ústí n/L
2. Luka Patrik SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší dorostenci do 45 kg 2
1.  Junek Lukáš Kamura Ryu Ústí n/L
2. Groma Daniel SKK Liberec
mladší dorostenci do 55 kg 7
1.  Luong Roman Sport Union Ústí n/L
2.  Jánský Michal Slávia TU Liberec
3.  Špinar Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
3. Pěnkava Jiří SSC Č.Lípa a Mimoň
mladší dorostenci do 65 kg 5
1.  Sochanič Jiří Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Ficu Josef SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Zajan Lukáš KK TJ Krupka
3.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenci nad 65 kg 4
1.  Zoula Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2. Bačák Miroslav Sport Union Ústí n/L
3. Frýdl Filip SKM Bílina
3. Strigač Jan Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenky do 45 kg 1
1. Jedrýsková Kateřina Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenky do 55 kg 2
1.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
mladší dorostenky nad 55 kg 3
1.  Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí n/L
2. Benešová Lucie Sport Union Ústí n/L
3. Hůrková Tereza KC Podbořany
dorostenky -51 kg 1
1. Noskeová Žaneta Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenky -57 kg 1
1.  Falckrábová Nina KK TJ Krupka
dorostenky nad 57 kg 2
1.  Klementová Květa KC Podbořany
2. Janecká Martina KK TJ Krupka
dorostenci -55 kg 0
neobsazeno
dorostenci -60 kg 1
1.  Nguyen Petr SKK Liberec
dorostenci -65 kg 2
1.  Mareš ml. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Řezáč Matěj Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci -70 kg
neobsazeno
dorostenci -75 kg
neobsazeno
dorostenci nad 75 kg 2
1. Šlechta Jan KK Frýdlant
2. Rethy Martin Slávia TU Liberec
juniorky -53 kg 1
1. Zádová Kateřina Slávia TU Liberec
juniorky -60 kg 0
neobsazeno
juniorky nad 60 kg 1
1. Kaiserová Lenka KK Litvínov
junioři -60 kg 1
1. Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
junioři -65 kg 2
1.  Čadek Jan KSK Chomutov
2. Dědič Jiří KK Litvínov
junioři -70 kg 0
neobsazeno
junioři -75 kg 0
neobsazeno
junioři -80 kg 0
neobsazeno
junioři nad 80 kg 0
neobsazeno
muži do 60 kg 1
1.  Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
muži do 65 kg 0
neobsazeno
muži do 70 kg 1
1. Růdl Luboš Sport Union Ústí n/L
muži do 75 kg 0
neobsazeno
muži do 80 kg 1
1. Haltuch Marcel KSK Chomutov
muži nad 80 kg 0
neobsazeno
muži BRH 4
1.  Růdl Luboš Sport Union Ústí n/L
2. Haltuch Marcel KSK Chomutov
3. Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
3. Čadek Jan KSK Chomutov
ženy do 53 kg 0
neobsazeno
ženy do 60 kg 2
1.  Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
2. Zádová Kateřina Slávia TU Liberec
ženy nad 60 kg 2
1. Klementová Květa KC Podbořany
2. Kaiserová Lenka KK Litvínov
ženy BRH 2
1.  Klementová Květa KC Podbořany
2. Zádová Kateřina Slávia TU Liberec
I. II. III. body
1. Kamura Ryu Ústí n/L 21 9 9 80
2. Sport Union Ústí n/L 13 6 10 52
3. SKM Bílina 1 4 11 22
4. KSK Chomutov 4 2 1 14
5. Slávia TU Liberec 2 5 1 12
6. Sport Relax 0 4 3 11
7. SSC Č.Lípa a Mimoň 0 3 6 11
8. KC Podbořany 3 1 1 9
9. KK Litvínov 3 2 3 8
10. KK Frýdlant 2 0 0 5
11. KK Kadaň 0 2 2 5
12. SKK Liberec 1 1 2 4
KK TJ Krupka 1 1 2 4
14. Auto Škoda Ml.Boleslav 1 0 0 2
15. KOBU Ml.Boleslav 0 0 1 1
K hodnocení týmů - Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.