Národní pohár mladšího dorostu, dorostu a juniorů
Praha 13.5.2006
191 závodník ze 37 klubů
KATA
Mladší dorostenci 25 závodníků
1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2.  Náhlovský Martin SC Flair
3.  Pohanka Marek Budo škola KK Písek
3.  Baranovský Nikita Karate Vision
Mladší dorostenky 22 závodnic
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.  Michálková Lucie Šinmu Hodonín
3.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
3.  Kalinská Tereza TJ TŽ Třinec
Dorostenci 19 závodníků
1.  Ziegler Miroslav Tarokan Brno
2.  Míček Vladimír Kusengo Hodonín
3.  Kříž Ondřej Tarokan Brno
3.  Bancíř Jakub KABU Praha
Dorostenky 14 závodnic  
1.  Ištvánková Veronika Šinmu Hodonín
2.  Nováková Denisa SC Flair
3.  Nguyenová Věra SU SKR Ústí nad Labem
3. Žídková Petra Kusengo Hodonín
Junioři 7 závodníků
1.  Janda Lukáš SC Flair
2.  Krejča David Budo škola KK Písek
3.  Hloušek Václav KK Pratr Trutnov
3.  Šimpach Ondřej SKK Praha 8
Juniorky 8 závodnic
1.  Zuzánková Lenka Karate Vision
2.  Masariková Aneta TJ TŽ Třinec
3.  Arnsteinová Sára Karate Vision
3. Náhlovská Lucie SC Flair
KUMITE
mladší dorostenci -45kg 4 závodníci
1.  Pohanka Marek Budo škola KK Písek
2.  Akhsas Eric Slavia TU Liberec
3.  Pinc Richard Schick Ryu Praha
3.  Landa Michael Dragon Neratovice
mladší dorostenci -55kg 18 závodníků
1.  Jánský Michal Slavia TU Liberec
2.  Háva Tomáš Slavia TU Liberec
3.  Müller Petr TJ karate Jeseník
3.  Kabourek František TJ karate Jeseník
mladší dorostenci -65kg 15 závodníků
1.  Rypár Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.  Zahálka Lukáš Baník Havířov
3. Svoboda Robert Baník Karviná
3.  Šmajcl Filip TJ karate České Budějovice
mladší dorostenci +65kg 8 závodníků
1.  Havlíček Philippe SU SKR Ústí nad Labem
2.  Stejskal Ondřej KCK team Jablonné nad Orlicí
3.  Čížek Ladislav Spectra Liboc
3.  Chroust Pavel SU SKR Ústí nad Labem
mladší dorostenky -45kg 3 závodnice
1.  Planá Katarína   Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Koubová Kateřina   Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. 
mladší dorostenky -55kg 15 závodnic
1.  Rozenská Markéta TJ karate Jeseník
2.  Veithová Lucie TJ karate České Budějovice
3. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Jíravská Alžběta Slavia TU Liberec
mladší dorostenky +55kg 16 závodnic
1.  Hůrková Tereza KC Podbořany
2.  Pilnajová Michaela Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Seinerová Sabina SU SKR Ústí nad Labem
3.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
dorostenci -55 kg 3 závodníci
1.  Veverka Pavel Karate Ústí nad Orlicí
2.  Němec Jiří Karate Ústí nad Orlicí
3.  Novák Jiří Schick Ryu Praha
3. 
dorostenci -60kg 7 závodníků
1.  Ištvánek Martin Šinmu Hodonín
2.  Dzikos Andreas Slavia TU Liberec
3. Němec Jan Karate Ústí nad Orlicí
3. Bancíř Jakub KABU Praha
dorostenci -65kg 15 závodníků
1.  Vobr David TJ karate České Budějovice
2.  Svoboda David SU SKR Ústí nad Labem
3.  Panáček Jiří KKD Bruntál
3.  Kříž Ondřej Tarokan Brno
dorostenci -70kg 13 závodníků
1.  Mareš Ladislav   Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Haidinger Jan TJ karate České Budějovice
3.  Sýkora Josef Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Nguyen Milan SKK Liberec
dorostenci -75kg 7 závodníků
1.  Jarolím Jan SKK Liberec
2.  Pelikán Marek TJ karate České Budějovice
3.  Matoušek Jakub SKK Pratr Trutnov
3.  Zýka Tadeáš SKK Pratr Trutnov
dorostenci +75kg 4 závodníci
1.  Hammerlindl Lukáš KC Podbořany
2.  Helešic Rudolf SU SKR Ústí nad Labem
3.  Rethy Martin Slavia TU Liberec
3.  Toušek Petr SKK Liberec
dorostenky -51kg 2 závodnice
1.  Trakalová Olga SKK Liberec
2.  Martincová Tereza Dragon Neratovice
3. 
3. 
dorostenky -57kg 5 závodnic
1.  Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.  Pospíšilová Pavla TJ Karate Praha
3.  Žídková Petra Kusengo Hodonín
3.  Latzelová Monika TJ karate Jeseník
dorostenky +57kg 7 závodnic
1.  Šajnarová Štěpánka KKD Bruntál
2.  Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
3.  Hňoupková Kateřina Masada Praha
3.  Krahulcová Nikola Karate Ústí nad Orlicí
junioři -60kg 2 závodníci
1.  Tomeš Jakub KK Pratr Trutnov
2.  Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
3. 
3. 
junioři -65kg 3 závodníci
1.  Horváth Adam Baník Havířov
2.  Trnka Miroslav Baník Havířov
3.  Hung Karel SU SKR Ústí nad Labem
3. 
junioři -70kg 2 závodníci
1.  Čišecký Jakub Budo škola KK Písek
2.  Gospodinov Dan KK Mironet Praha
3. 
3. 
junioři -75kg 10 závodníků
1.  Pavlíček Tomáš SU SKR Ústí nad Labem
2.  Skalický Marcel Karate Ústí nad Orlicí
3.  Krejča David Budo škola KK Písek
3.  Matoušek Matěj KK Pratr Trutnov
junioři -80kg neobsazeno
1. 
2. 
3. 
3. 
junioři +80kg 6 závodníků
1.  Ječný Martin Karate Vision
2.  Aschenbrenner Vojtěch KC Žatec
3.  Hromek Zdeněk Baník Karviná
3.  Šípek Jan Karate Vision
juniorky -53kg neobsazeno
1. 
2. 
3. 
3. 
juniorky -60kg 7 závodnic
1.  Matějková Tereza SKK Liberec
2.  Masariková Aneta TJ TŽ Třinec
3.  Kazdová Michaela Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
juniorky +60kg 2 závodnice
1.  Pavlíková Ludmila   Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Krahulcová Aneta Karate Ústí nad Orlicí
3. 
3. 
Č. Zlato Stříbro Bronz Klub
1. 3 1 1 Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. 3 1   TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. 3 2 SKK Liberec
4. 2 2 4 SU SKR Ústí nad Labem
5. 2 1 2 Budo škola KK Písek
6. 2 1 Šinmu Hodonín
7. 2 3 Karate Vision
8. 2 KC Podbořany
9. - 10. 1 3 2 Slavia TU Liberec
9. - 10. 1 3 2 Karate Ústí nad Orlicí
11. 1 3 1 TJ karate České Budějovice
12. 1 2 5 KK Pratr Trutnov
13. 1 2 1 SC Flair
14. 1 2 Baník Havířov
15. 1 3 TJ karate Jeseník
16. - 17. 1 2 SK Kesl Ryu Praha
16. - 17. 1 2 Tarokan Brno
18. 1 1 KKD Bruntál
19. 2 1 TJ TŽ Třinec
20. 1 2 Kusengo Hodonín
21. 1 1 Dragon Neratovice
22. - 25. 1 KCK team Jablonné nad Orlicí
22. - 25. 1 TJ karate Praha
22. - 25. 1 KK Mironet
22. - 25. 1 KC Žatec
26. 3 Karate Do Dvůr Králové nad Labem
27. - 29. 2 Kabu Praha
27. - 29. 2 Schick Ryu Praha
27. - 29. 2 Baník Karviná
30. - 32. 1 Masada Praha
30. - 32. 1 SKK Praha 8
30. - 32. 1 Spectra Liboc