Národní pohár žáků
Trutnov 20.5.2006
160 závodníků z 29 klubů
KATA
Mladší žáci 29 závodníků
1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Mudrik Aleš Kamura Ryu Ústí nad Labem
3.  Sládek Petr Masada Praha
3.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí nad Labem
Mladší žákyně 14 závodnic
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.  Teufelová Zuzana SU SKR Ústí nad Labem
3.  Chalupská Tereza SU SKR Ústí nad Labem
3.  Luongová Alena SU SKR Ústí nad Labem
Starší žáci 52 závodníků
1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Mauritz Jiří Tarokan Brno
3.  Motejl Jiří Karate Vision
3.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí nad Labem
Starší žákyně 19 závodnic  
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.  Mišková Veronika Šinmu Hodonín
3.  Halamová Petra SU SKR Ústí nad Labem
3. Žídková Kateřina Kusengo Hodonín
Kata team žáci 5 týmů
1.  Kamura ryu Ústí nad Labem "A"
2.  Kamura ryu Ústí nad Labem "B"
3.  Budo škola KK Písek
3.  SK Tommi
Kata team žákyně 3 týmy
1.  Kamura ryu Ústí nad Labem
2.  SK Tommi
3.  KK Pratr Trutnov
3.
KUMITE
mladší žáci -30 kg 9 závodníků
1.  Veis Roman SU SKR Ústí nad Labem
2.  Hanůsek Jan TJ Jeseník
3.  Prášek Daniel KK Pratr Trutnov
3.  Dittrich Filip Slavia TU Liberec
mladší žáci -35kg 8 závodníků
1.  Janků Milan TJ karate České Budějovice
2.  Colledani Pavel Šinmu Hodonín
3.  Polák Pavel Tarokan Brno
3.  Dobiáš Martin TJ Jeseník
mladší žáci -40kg 11 závodníků
1.  Soudný Luděk Budo škola KK Písek
2.  Sládek Petr Masada Praha
3. Šumbera Pavel TJ Jeseník
3.  Branda Šimon Kamura ryu Ústí nad Labem
mladší žáci +40kg 5 závodníků
1.  Tatar Lukáš Slavia TU Liberec
2.  Rozporka David KK Pratr Trutnov
3.  Beneš Lukáš KK Pratr Trutnov
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
starší žáci -40kg 23 závodníci
1.  Šulda Miroslav TJ karate České Budějovice
2.  Kopecký Daniel Spartak Hradec Králové
3.  Kouba Petr Kamura ryu Ústí nad Labem
3.  Pinc Richard Schick Ryu Praha
starší žáci -50kg 23 závodníci
1.  Luong Martin SU SKR Ústí nad Labem
2.  Hofman Jan SU SKR Ústí nad Labem
3. Adámek Jan KK Pratr Trutnov
3. Levý Michal KK Kadaň
starší žáci -60kg 14 závodníků
1.  Dudáš Denis Baník Havířov
2.  Háva Tomáš Slavia TU Liberec
3. Kuzl Jan TJ karate České Budějovice
3.  Švec Vladimír Karate Hlinsko
starší žáci +60kg 4 závodníci
1.  Šebesta Martin TJ karate České Budějovice
2.  Sládek Jaroslav Masada Praha
3.  Schnaubert Michal KCK Team Jablonné nad Orlicí
3.  Gombita Petr SU SKR Ústí nad Labem
starší žákyně -40kg 5 závodnic
1.  Lehečková Adéla Kamura ryu Ústí nad Labem
2.  Žídková Kateřina Kusengo Hodonín
3. Šedivá Simona Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Broncová Dita TJ karate České Budějovice
starší žákyně -50kg 8 závodnic
1.  Jůzová Lenka Karatedo Němčice
2.  Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Jíravská Julie Slavia TU Liberec
3.  Mišková Veronika Šinmu Hodonín
starší žákyně +50kg 7 závodnic
1.  Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
2.  Smolařová Monika Kamura ryu Ústí nad Labem
3.  Opelková Anežka TJ karate České Budějovice
3.  Pilnajová Michaela Kamura ryu Ústí nad Labem
Č. Zlato Stříbro Bronz Klub
1. 3 2 5 Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. 3 3 TJ karate České Budějovice
3. 2 2 4 SU SKR Ústí nad Labem
4. 2 1 SK Kesl Ryu Praha
5. 1 1 3 KK Pratr Trutnov
6. 1 1 2 Slavia TU Liberec
7. - 9. 1 Budo škola KK Písek
7. - 9. 1 Baník Havířov
7. - 9. 1 Karatedo Němčice
10. - 11. 2 1 Masada Praha
10. - 11. 2 1 Šinmu Hodonín
12. 1 2 TJ Jeseník
13. - 15. 1 1 Tarokan Brno
13. - 15. 1 1 Kusengo Hodonín
13. - 15. 1 1 Karate Do Dvůr Králové nad Labem
16. 1 Spartak Hradec Králové
17. - 21. 1 Karate Vision
17. - 21. 1 Schick Ryu Praha
17. - 21. 1 KK Kadaň
17. - 21. 1 Karate Hlinsko
17. - 21. 1 KCK Team Jablonné nad Orlicí