Grand Prix Ústí nad Labem, 27.5.2006
310 závodníků ze 42 klubů
Kata žáci do 9 let 13 závodníků
1. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Klíma Stanislav SKR SU Ústí nad Labem
3. Mrkáček Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Skála Vít SKR SU Ústí nad Labem
Kata žákyně do 9 let 5 závodnic
1. Kváčová Eliška SKR SU Ústí nad Labem
2. Kaleová Khasent SKR SU Ústí nad Labem
3. Novotná Veronika Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Žubretovská Eliška Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kata žáci 10-11 let 17 závodníků
1. Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2. Colledani Pavel Šinmu Hodonín
3. Veis Roman SKR SU Ústí nad Labem
3. Kaňka David SKR SU Ústí nad Labem
Kata žákyně 10-11 let 17 závodnic
1. Bytyqi Fabiána Kamura Ryu Ústí nad Labem  
2. Luongová Alena SKR SU Ústí nad Labem
3. Meisnerová Nikola SKR SU Ústí nad Labem
3. Chalupská Tereza SKR SU Ústí nad Labem
Kata žáci 12-13 let 27 závodníků
1. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2. Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Špatenka Martin Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. neuděleno
Kata žákyně 12-13 let 6 závodnic
1. Nováková Veronika SC Flair
2. Halamová Petra SKR SU Ústí nad Labem
3. Peřinová Barbora Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kate team žáci 5 týmů
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem "A"
2. SKK Liberec
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "C"
3. Kamura Ryu Ústí nad Labem "B"
Kata team žákyně 1 tým
1. Kamura Ryu Ústí nad Labem
2.
3.
3.
Kata dorostenci 14-15 let 24 závodníků
1. Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2. Náhlovský Martin SC Flair
3. Luong Martin SKR SU Ústí nad Labem
3. Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kata ml. dorostenky 14-15 let 27 závodnic
1. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Mišková Veronika Šinmu Hodonín
3. Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
Kata dorostenci 16-17 let 15 závodníků
1. Ziegler Miroslav Tarokan Brno
2. Aberl Marek Domeček Brno
3. Burda Daniel Vision Praha
3. Bancíř Jakub KABU Praha
Kata dorostenky 16-17 let 14 závodnic
1. Zuzánková Petra Karate Vision
2. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
3. Nováková Adéla Karate Vision
3. Nováková Denisa SC Flair
Kata team dorostenky 16-17 let 1 tým
1. Sport Relax Česká Lípa
2.
3.
3.
Kata junioři 18-20 let 8 závodníků
1. Samek Ondřej Sport Relax Česká Lípa
2. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Šimpach Ondřej SKK Praha 8
3. Krejča David Budo škola KK Písek
Kata juniorky 18-20 let 7 závodnic
1. Zuzánková Lenka Karate Vision
2. Arnsteinová Sára Karate Vision
3. Matějková Tereza SKK Liberec
3. Kazdová Michaela Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kata team junioří 18-20 let 1 tým
1. Budo škola KK Písek
2.
3.
3.
Kumite žáci 7-11 let -35kg 14 závodníků
1. Sládek Michal Budo škola KK Písek
2. Dittrich Filip Slavia TU Liberec
3. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Hendrych Jan Slavia TU Liberec
Kumite žáci 7-11 let +35kg 6 závodníků
1. Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2. Soudný Luděk Budo škola KK Písek
3. Colledani Pavel Šinmu Hodonín
3. Tatar Lukáš Slavia TU Liberec
Kumite žákyně 7-11 let -30kg 4 závodnice
1. Obermajerová Tereza Schick Ryu Praha
2. Bytyqi Fabiána Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Trochová Michaela KK Pratr Trutnov
3. Meisnerová Nikola SKR SU Ústí nad Labem
Kumite žákyně 7-11 let +30kg 8 závodnic
1. Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Chalupská Tereza SKR SU Ústí nad Labem
3. Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
3. Ročková Anna Kabu Praha
Kumite žáci 12-13 let -40kg 10 závodníků
1. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2. Křováček Štěpán Spartak Hradec Králové
3. Kouba Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Švarc Daniel Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite žáci 12-13 let -50kg 12 závodníků
1. Adámek Jan KK Pratr Trutnov
2. Jabůrek Jan Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Češka Matěj SKK Liberec
3. Hovorka Jan Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite žáci 12-13 let +50kg 8 závodníků
1. Loubal Ondřej Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Tůma Jan Kabu Praha
3. Šafr František SKR SU Ústí nad Labem
3. Cvrk Matěj Budo škola KK Písek
Kumite žákyně 12-13 let -45kg 4 závodnice
1. Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Halamová Petra SKR SU Ústí nad Labem
3. Peřinová Barbora Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite žákyně 12-13 let +45kg 3 závodnice
1. Křikavová Simona Slavia TU Liberec
2. Krátká Nikola KCK team Jeblonné nad Orlicí
3. Jíravská Julie Slavia TU Liberec
3.
Kumite ml. dorostenci 14-15 let -45kg 6 závodníků
1. Pohanka Marek Budo škola KK Písek
2. Akhsas Eric Slavia TU Liberec
3. Landa Michael Dragon Neratovice
3. Baťka Tomáš SKR SU Ústí nad Labem
Kumite ml. dorostenci 14-15 let -55kg 19 závodníků
1. Beran David KCK team Jablonné nad Orlicí
2. Milan Jan TJ karate České Budějovice
3. Šárocký Robert Šinmu Hodonín
3. Háva Tomáš Slavia TU Liberec
Kumite ml. dorostenci 14-15 let -65kg 13 závodníků
1. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
2. Fürst Michal SK Kesl Ryu Praha
3. Sochanič Jiří Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí nad Labem
Kumite ml. dorostenci 14-15 let +65kg 11 závodníků
1. Šmajcl Filip TJ karate České Budějovice
2. Krtek Stanislav Spartak Hradec Králové
3. Chroust Pavel SKR SU Ústí nad Labem
3. Kusý Jan KK Pratr Trutnov
Kumite ml. dorostenky 14-15 let -45kg 5 závodnic
1. Jedrýsková Kateřina Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Planá Katarína   TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. Lálová Eva Spartak Hradec Králové
3. Mišková Veronika Šinmu Hodonín
Kumite ml. dorostenky 14-15 let -55kg 10 závodnic
1. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Veithová Lucie TJ karate České Budějovice
3. Putnová Martina SKK Liberec
3. Jíravská Alžběta Slavia TU Liberec
Kumite ml. dorostenky 14-15 let +55kg 11 závodnic
1. Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2. Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Dostálová Hana SKK Liberec
3. Seinerová Sabina SKR SU Ústí nad Labem
Kumite dorostenci 16-17 let -55kg
1. neobsazeno
2.
3.
3.
Kumite dorostenci 16-17 let -60kg 5 závodníků
1. Kouba Michal   TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2. Dzikos Andreas Slavia TU Liberec
3. Bancíř Jakub Kabu Praha
3. Blažek Tomáš Budo škola KK Písek
Kumite dorostenci 16-17 let -65kg 9 závodníků
1. Erben Jakub KK Pratr Trutnov
2. Klauda Michal KK Pratr Trutnov
3. Řezáč Matěj Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Nguyen Milan SKK Liberec
Kumite dorostenci 16-17 let -70kg 11 závodníků
1. Panáček Jiří KKD Bruntál
2. Šlechta Jan KK Frýdlant
3. Mareš Ladislav   TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. Sýkora Josef Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite dorostenci 16-17 let -75kg 8 závodníků
1. Jarolím Jan SKK Liberec
2. Melík Filip Kabu Jablonec nad Nisou
3. Matoušek Jakub KK Pratr Trutnov
3. Honzík Lukáš SKK Liberec
Kumite dorostenci 16-17 let +75kg 5 závodníků
1. Helešic Rudolf SKR SU Ústí nad Labem
2. Toušek Petr SKK Liberec
3. Kostka Marek SKK Attfis Ostrava
3. Hammerlindl Lukáš KC Podbořany
Kumite dorostenky 16-17 let -51kg 4 závodnice
1. Trakalová Olga SKK Liberec
2. Noskeová Žaneta Kamura Ryu Ústí nad Labem
3. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
3. Fáberová Jana KCK team Jablonné nad Orlicí
Kumite dorostenky 16-17 let -57kg 5 závodnic
1. Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. Falckrábová Nina TJ Krupka
3. Slezáková Zdena TJ Krupka
3. Májková Kateřina KKD Bruntál
Kumite dorostenky 16-17 let +57kg 7 závodnic
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Sedláčková Petra Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Klementová Květa KC Podbořany
3. Janecká Martina TJ Krupka
Kumite junioři 18-20 let -60kg 4 závodníci
1. Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. Tomeš Jakub KK Pratr Trutnov
3. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
3. Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
Kumite junioři 18-20 let -65kg
1. neobsazeno
2.
3.
3.
Kumite junioři 18-20 let -70kg 6 závodníků
1. Pelnář Jiří Budo Plzeň
2. Pavlíček David Sokol Tišnov
3. Čišecký Jakub Budo škola KK Písek
3. Haidinger Jan TJ Karate České Budějovice
Kumite junioři 18-20 let -75kg 5 závodníků
1. Pavlíček Tomáš SKR SU Ústí nad Labem
2. Snětivý Tomáš SKK Liberec
3. Kratochvíl Tomáš Dragon Neratovice
3. Krejča David Budo škola KK Písek
Kumite junioři 18-20 let -80kg 2 závodníci
1. Šípek Jan Karate Vision
2. Šudoma Radim SKK Liberec
3.
3.
Kumite junioři 18-20 let +80kg 2 závodníci
1. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2. Ječný Martin Karate Vision
3.
3.
Kumite juniorky 18-20 let -53kg 1 závodnice
1. Markušová Aneta Slavia TU Liberec
2.
3.
3.
Kumite juniorky 18-20 let -60kg 4 závodnice
1. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Kazdová Michaela Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Skoupilová Petra KK Kadaň
3. Matějková Tereza SKK Liberec
Kumite juniorky 18-20 let +60kg 3 závodnice
1. Pavlíková Ludmila   TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2. Martínková Kateřina Baník Příbram
3. Kučerová Ivana Spartak Hradec Králové
3.
Kumite ženy +18 let BRH 5 závodnic
1. Budeanuová Michaela Růže Lomnice
2. Markušová Aneta Slavia TU Liberec
3. Kubečková Pavlína Spartak Hradec Králové
3. Kazdová Michaela Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite muži +18 let BRH 4 závodníci
1. Pavlíček Tomáš SKR SU Ústí nad Labem
2. Ječný Martin Karate Vision
3. Šípek Jan Karate Vision
3. Bosiak Martin Karate Vision
Do tabulky se nepočítají výsledky z kategorií týmů.
Č. Zlato Stříbro Bronz Klub
1. 9 6 16 Kamura Ryu Ústí nad Labem
2. 8 3 2 SK Kesl Ryu Praha
3. 4 5 12 SKR SU Ústí nad Labem
4. 4 2 4 KK Pratr Trutnov
5. 3 3 4 Karate Vision
6. 2 4 5 Slavia TU Liberec
7. 2 3 7 SKK Liberec
8. 2 1 5 Budo škola KK Písek
9. 2 1 1 TJ Autoškoda Mladá Boleslav
10. 1 2 5 Spartak Hradec Králové
11. 1 2 1 TJ karate České Budějovice
12. - 13. 1 1 1 SC Flair
12. - 13. 1 1 1 KCK team Jablonné nad Orlicí
14. 1 1 KKD Bruntál
15. - 19. 1 Tarokan Brno
15. - 19. 1 Sport Relax Česká Lípa
15. - 19. 1 Schick Ryu Praha
15. - 19. 1 Budo Plzeň
15. - 19. 1 Růže Lomnice
20. 3 3 Karate Do Dvůr Králové nad Labem
21. 1 4 Šinmu Hodonín
22. 1 3 Kabu Praha
23. 1 2 TJ Krupka
24. - 28. 1 SVČ Domeček Brno
24. - 28. 1 KK Frýdlant
24. - 28. 1 Kabu Jablonec nad Nisou
24. - 28. 1 Sokol Tišnov
24. - 28. 1 Baník Příbram
29. - 30. 2 Dragon Neratovice
29. - 30. 2 KC Podbořany
31. - 33. 1 SKK Praha 8
31. - 33. 1 SK Attfis Ostrava
31. - 33. 1 KK Kadaň