Letní dětská olympiáda mládeže 2007 - KARATE
23.června 2007  -  Ústí nad Labem 
80 závodníků z 11 krajů
KATA
mladší žáci 14
1.  Jenč Antonín Ústecký kraj
2.  Bytyqi Sebastian Ústecký kraj
3.  Konvalinka Jan Plzeňský kraj
3.  Dobiáš Martin Olomoucký kraj
5. Šumbera Pavel Olomoucký kraj
5. Slanař Jakub Praha
mladší žákyně 15
1.  Bytyqi Fabiana Ústecký kraj
2.  Klapalová Patricie Moravskoslezský kraj
3.  Šindelářová Barbora Ústecký kraj
3.  Beshirová Carmen Středočeský kraj
5. Mikudová Tereza Praha
5. Kůtová Zuzana Praha
starší žáci 20
1.  Dopita Matěj Praha
2.  Kubina Samuel Jihomoravský kraj
3.  Drahoňovský Daniel Praha
3.  Luong Martin Ústecký kraj
5. Brands Pim Středočeský kraj
5. Klein Petr Ústecký kraj
starší žákyně 16
1.  Mišková Veronika Jihomoravský kraj
2.  Smolařová Monika Ústecký kraj
3.  Teufelová Zuzana Ústecký kraj
3.  Žídková Kateřina Jihomoravský kraj
5. Planá Katarína Středočeský kraj
5. Koubová Kateřina Středočeský kraj
KUMITE
mladší žáci -40 kg 10
1.  Jenč Antonín Ústecký kraj
2.  Vít Filip Středočeský kraj
3. Bytyqi Sebastian Ústecký kraj
3. Beran Jakub Pardubický kraj
5. Sarvaš David Moravskoslezský kraj
5. Dobiáš Martin Olomoucký kraj
mladší žáci nad 40 kg 7
1.  Šumbera Pavel Olomoucký kraj
2. Konvalinka Jan Plzeňský kraj
3. Fulnek Dominik Středočeský kraj
3. Polák Pavel Jihomoravský kraj
5. Herman Tomáš Jihočeský kraj
5. Klíma Jakub Liberecký kraj
starší žákyně - 45 kg 7
1.  Buchtelová Petra Jihočeský kraj
2. Koubová Kateřina Středočeský kraj
3. Šedivá Simona Královéhradecký kraj
3. Jůzová Lenka Pardubický kraj
5. Žídková Kateřina Jihomoravský
5. Rejžková Regina Jihočeský kraj
starší žákyně nad 45 kg 11
1. Nováková Julie Pardubický kraj
2. Smolařová Monika Ústecký kraj
3. Planá Katarína Středočeský kraj
3. Mišková Veronika Jihomoravský kraj
5. Erbenová Kateřina Královéhradecký kraj
5. Krátká Nikola Pardubický kraj
starší žáci -50 kg 13
1.  Šulda Mirek Jihočeský kraj
2.  Klein Petr Ústecký kraj
3.  Kabourek František Olomoucký kraj
3. Kopecký Dan Královéhradecký kraj
5. Soudný Luděk Jihočeský kraj
5. Nekuda Matěj Jihomoravský kraj
starší žáci nad 50 kg 10
1.  Kubina Samuel Jihomoravský kraj
2. Luong Martin Ústecký kraj
3. Janouch Marek Jihočeský kraj
3. Novák David Olomoucký kraj
5. Konvalinka Lukáš Plzeňský kraj
5. Drahoňovský Daniel Praha
Pořadí krajů podle bodů
I. II. III. V. body
1. Ústecký kraj 3 5 4 1 64
2. Jihomoravský kraj 2 1 3 2 35
3. Středočeský kraj 0 2 3 3 28
4. Jihočeský kraj 2 0 1 3 24
5. Olomoucký kraj 1 0 3 2 23
6. Praha 1 0 1 4 19
7. Pardubický kraj 1 0 2 1 17
8. Plzeňský kraj 0 1 1 1 11
9. Královéhradecký kraj 0 0 2 1 10
10. Moravskoslezský kraj 0 1 0 1 7
11. Liberecký kraj 0 0 0 1 2
Bodové hodnocení - 1.místo 7 bodů, 2.místo - 5 bodů, 3.místo - 4 body
      5.místo - 2 body