Výsledky VI.Wakizaši Cup Nymburk
15.9.2007
Mladší žáci
kata 16 závodníků
1. Vít Filip   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Podroužek  Libor SK Kesl Ryu
3. Slanař Jakub SK Kesl Ryu
3. Broda David KK Amfora
kata tým 1 tým
1. KK Písek
kumite -30 kg 3 závodníci
1. Kostrhon Jan NED Hockey Nymburk
2. Bartuška Dominik KK Písek
3. Soudný Lukáš KK Písek
kumite -35 kg 5 závodníků
1. Vít Filip   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Tesař Matěj Karate Ústí nad Orlicí
3. Procházka Ondřej KC Podbořany
3. Buzek Tomáš KK Písek
kumite -40 kg 5 závodníků
1. Beran Jakub Karate Ústí nad Orlicí
2. Kocman Josef Karate Praha
3. Vojáček Jakub NED Hockey Nymburk
3. Dulovec Dominik NED Hockey Nymburk
kumite +40 kg 3 závodníci
1. Boháč Jan Karate Hlinsko
2. Matouš Míla NED Hockey Nymburk
3. Bílý Luboš NED Hockey Nymburk
Mladší žákyně
kata 7 závodnic
1. Polanová Kay SK Tommi
2. Mikudová Tereza SK Tommi
3. Kůtová Zuzana KK Amfora
3. Fedorová Aneta KK Amfora
Starší žáci
kata 16 závodníků
1. Prokeš Ronald SC Flair
2. Jenč Antonín Sport Relax
3. Wohlrab Jakub Sport Relax
3. Brands Pim SK Kesl Ryu
kumite -40 kg 3 závodníci
1. Jenč Antonín Sport Relax
2. Sládek Petr SK Kesl Ryu
3. Petr Jan KKD Bruntál
3.
kumite -50 kg 9 závodníků
1. Wohlrab Jakub Sport Relax
2. Tesař Jan Karate Ústí nad Orlicí
3. Vavruška Štěpán KK Amfora
3. Doucek Filip Karate Hlinsko
kumite -60 kg 7 závodníků
1. Brands Pim SK Kesl Ryu
2. Soudný Luděk KK Písek
3. Fait Václav Karate Praha
3. Krátký Jakub NED Hockey Nymburk
kumite +60 kg 1 závodník
1. Cvrk Matěj KK Písek
Starší žákyně
kata 7 závodnic
1. Čížková Pavla SK Tommi
2. Zemancová Denisa KOBU Mladá Boleslav
3. Fialová Kateřina KK Amfora
3. Platilová Alena KK Amfora
kumite -40 kg 1 závodnice
1. Obermayerová Tereza SK Schick Ryu
kumite -50 kg 0 závodnic
1.
kumite +50 kg 1 závodnice
1. Ljapinová Simona KC Podbořany
Mladší dorostenci
kata 11 závodníků
1. Pohanka Marek KK Písek
2. Kumpošt Ondřej SK Predátor
3. Líbal Miroslav EMĚ Mělník
3. Procházka Jiří EMĚ Mělník
kumite -45 kg 3 závodníci
1. Pinc Richard SK Schick Ryu
2. Zajíc Martin SK Schick Ryu
3. Kosař Petr Komura Kladno
kumite -55 kg 5 závodníků
1. Pohanka Marek KK Písek
2. Kumpošt Ondřej SK Predátor
3. Beran David KCK Letohrad
3. Unzeituig Václav Karate Ústí nad Orlicí
kumite -65 kg 3 závodníci
1. Cigvintsev Alex Komura Kladno
2. Dudoň Luboš KC Žatec
3. Kudrač Robin KC Žatec
kumite +65 kg 10 závodníků
1. Novák Miroslav Shindokan Jindřichův Hradec
2. Stejskal Ondřej KCK Letohrad
3. Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu
3. Svoboda Robert Baník Karviná
Mladší dorostenky
kata 17 závodnic
1. Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu
2. Kočířová Eliška SK Tommi
3. Šťastná Anna Sport Relax
3. Lálová Eva Spartak Hradec Králové
kata tým st. žákyně a ml. dorostenky 3 týmy
1. Sport Relax
2. SK Tommi
3. KK Amfora
kumite -45 kg 1 závodnice
1. Koubová Kateřina   Auto Škoda Mladá Boleslav
kumite -55 kg 8 závodnic
1. Krátká Nikola KCK Letohrad
2. Koubová Kateřina   Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Traganová Veronika Komura Kladno
3. Planá Katarína   Auto Škoda Mladá Boleslav
kumite +55 kg 5 závodnic
1. Hňoupková Hana SK Masada Praha
2. Novotná Lucie KK Písek
3. Tvrzská Jana KK Písek
3. Holubovská Barbora Komura Kladno
Dorostenci
kata 5 závodníků
1. Náhlovský Martin SC Flair
2. Linke Tomáš SK Kesl Ryu
3. Petrů Jan EMĚ Mělník
3. Lukášek David SK Kesl Ryu
kata tým 1 tým
1. Sport Relax
kumite -55 kg 0 závodníků
kumite -60 kg 1 závodník
1. Kroulík Jakub Karate Ústí nad Orlicí
kumite -65 kg 5 závodníků
1. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
2. Popelka Robin TJ Karate České Budějovice
3. Kouba Michal   Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Kroulík Jakub Karate Ústí nad Orlicí
kumite -70 kg 2 závodníci
1. Fait Jan Karate Praha
2. Daněk Jan Karate Praha
kumite -75 kg 1 závodník
1. Panáček Jakub KKD Bruntál
kumite +75 kg 1 závodník
1. Čížek Ladislav SK Kesl Ryu
Dorostenky
kata 3 závodnice
1. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu
2. Papíková Lucie SK Kesl Ryu
3. Skorpilová Bára KCK Letohrad
kumite -51 kg 0 závodnic
kumite -57 kg 1 závodnice
1. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu
kumite +57 kg 2 závodnice
1. Sajnarová Štěpánka KKD Bruntál
2. Škorpilová Bára KCK Letohrad
Junioři
kata 6 závodníků
1. Šimpach Ondřej SK Tommi
2. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
3. Schiffmann Tomáš KOBU Mladá Boleslav
3. Pazdera Martin SK Tommi
kumite -60 kg 1 závodník
1. Báča Petr Komura Kladno
kumite -65 kg 3 závodníci
1. Brož Filip Spartak Hradec Králové
2. Báča Petr Komura Kladno
3. Walica Zdeněk Baník Karviná
3.
kumite -70 kg 3 závodníci
1. Mareš Ladislav   Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Semenec Jiří Komura Kladno
3. Bastyan Lukáš SK Schick Ryu
kumite -75 kg 1 závodník
1. Chalupa Václav Shindokan Jindřichův Hradec
kumite -80 kg 1 závodník
1. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
kumite +80 kg 1 závodník
1. Aschenbrenner Vojtěch KC Žatec
Juniorky
kata 0 závodnic
kumite -53 kg 0 závodnic
kumite -60 kg 0 závodnic
kumite +60 kg 3 závodnice
1. Emingerová Anna KC Žatec
2. Káňová Kateřina SK Schick Ryu
3. Černá Simona Baník Příbram
Muži
kata 12 závodníků
1. Náhlovský Martin SC Flair
2. Šimpach Ondřej SK Tommi
3. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
3. Šedivý Josef SC Flair
kumite -60 kg 1 závodník
1. Báča Petr Komura Kladno
kumite -65 kg 1 závodník
1. Svítek Jiří KC Žatec
kumite -70 kg 2 závodníci
1. Paulus Petr Baník Příbram
2. Bastyan Lukáš SK Schick Ryu
3.
kumite -75 kg 2 závodníci
1. Sahula Slavek KC Žatec
2. Chalupa Václav Shindokan Jindřichův Hradec
3.
kumite -80 kg 4 závodníci
1. Meduna David KC Žatec
2. Jirák Roman Shindokan Jindřichův Hradec
3. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
3. Moravec Jan Karate Praha
kumite +80 kg 5 závodníků
1. Turek Mojmír Baník Příbram
2. Matějka Tomáš Baník Příbram
3. Paulík Jan Karate klub Mladá Boleslav
3. Aschenbrenner Vojtěch KC Žatec
kumite BRH 11 závodníků
1. Beneš Michal Baník Příbram
2. Meduna David KC Žatec
3. Matějka Tomáš Baník Příbram
3. Paulík Jan Karate klub Mladá Boleslav
kumite týmů (3+1) 3 týmy
1. Baník Příbram
2. KC Žatec
3. KK Open
Ženy
kata 4 závodnice
1. Zandtová Lenka SC Flair
2. Schiffmannová Petra KOBU Mladá Boleslav
3. Pavlasová Božena Sport Relax
3. Mistolerová Zlata KOBU Mladá Boleslav
kumite -53 kg 0 závodnic
kumite -60 kg 0 závodnic
kumite +60 kg 3 závodnice
1. Černá Simona Baník Příbram
2. Emingerová Anna KC Žatec
3. Káňová Kateřina SK Schick Ryu
kumite BRH 3 závodnice
1. Emingerová Anna KC Žatec
2. Káňová Kateřina SK Schick Ryu
3. Černá Simona Baník Příbram
Veteráni (od 35 let)
kata 2 závodníci
1. Bašus Jiří Sokol Nymburk
2. Blaho Ludovít Slavia TU Liberec
1.
KC Žatec 6 4 2     56
2. KESL RYU Praha 4 5 4     52
3. Budó škola KK Písek 4 3 3     42
4. Baník Příbram 5 1 3     40
5. SK Tommi Praha 3 4 1     36
6. Sport Relax 4 1 3     34
7. Schick Ryu Praha 1 5 2     30
8. SC Flair 4   1     26
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3 1 2     26
10. SC Komura Kladno 1 3 3     24
11. TJ Karate Praha 1 3 2     22
12. Karate Hlinsko 1 2 3     20
13. KCK Team 1 2 2     18
13. Ned Hockey Nymburk 1 1 4     18
13. SK Ústí nad Orlicí 1 2 2     18
16. Shindokan Jindřichův Hradec 1 2 1     16
17. Karate Klub Amfora Praha     7     14
17. Karate Spartak HK 2   1     14
17. KKD Bruntál 2   1     14
20. KOBU Mladá Boleslav   2 2     12
21. KC Podbořany 1   1     8
21. SK Predátor Praha   2       8
23. EMĚ Mělník     3     6
23. Masada Praha 1         6
23. Sokol Nymburk 1         6
26. Baník Karviná     2     4
26. Karate České Budějovice   1       4
26. Karate Klub Mladá Boleslav     2     4
26. Slavia TU Liberec   1       4