XXXIX. NORTH BOHEMIA 
Ústí nad Labem - 3.11.2007
434 závodníků z 60 klubů
KATA ml.žáci (7-11) :   ( 49 startujících)
1. Bytyqi  Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2. Šulc Jiří Sport Relax
3. Vít Filip Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Vavřička Jakub Sport Union Ústí n/L
KATA ml.žákyně (7-11) :   (12)
1. Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
2. Klabanová Petra Kamura Ryu Ústí n/L
3. Mikudová Tereza SK Tommi
3. Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
KATA st.žáci (12-13) :   (38)
1. Motejl Jiří Karate Vision
2. Prokeš Ronald SC Flair
3. Dopita Matěj Karate Vision
3. Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
KATA st.žákyně (12-13) :   (25)
1. Kopečná Veronika Nidoshinkan
2. Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
3. Navrátilová Alena Karate Vision
3. Čížková Pavla SK Tommi
KATA mladší dorostenci (boys 14-15) :   (28)
1. Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2. Kubina Samuel Šin Mu Hodonín
3. Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
3. Saidl František Tygr Shotokan
KATA mladší dorostenky (girls  14-15) :   (28)
1. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2. Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3. Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
3. Michálková Lucie Šin Mu Hodonín
KATA dorostenci (boys 16-17) :   (17)
1. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
2. Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3. Vopátek Jan Tsunami Prachatice
3. Jaroš Michal Sport Union Ústí n/L
KATA dorostenky (girls  16-17) :   (14)
1. Nováková Denisa SC Flair
2. Trakalová Olga SKK Liberec
3. Papíková Lucie SK Kesl Ryu Praha
3. Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
KATA junioři :   (11)
1. Janda Lukáš SC Flair
2. Kříž Ondřej KC Dragon Rosice
3. Kraus David Sport Relax
3. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
KATA juniorky :   (5)
1. Ištvánková Veronika Šin Mu Hodonín
2. Nováková Adéla Karate Vison
3. Kaiserová Lenka KK Litvínov
3. Náhlovská Lucie SC Flair
KATA muži (man) :   (14 startujících)
1. Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Šedivý Josef SC Flair
3. Lysoněk Roman KC Dragon Rosice
KATA ženy (woman) :   (9)
1. Ištvánková Veronika Šin Mu Hodonín
2. Náhlovská Lucie SC Flair
3. Pavlasová Božena Sport Relax
3. Nováková Denisa SC Flair
KATA veteran :   (7)
1. Kesl Karel SK Kesl Ryu Praha
2. Polák Josef SSC Č.Lípa
3. Mareš st. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Juza Petr Sokol Tišnov
KATA Team starší žáci (boys 12-13) :   (3)
1. Kamura Ryu Ústí n/L
2. Sport Union Ústí n/L "B"
3. Sport Union Ústí n/L "A"
KATA Team mladší dorostenci (boys 14-15) : (3)
1. SSC Č.Lípa a Mimoň
2. Výběr jižních Čech
3. Chimia Valcea Romania - Rumunsko
KATA Team mladší dorostenky (girls 14-15) :   (1)
1. Chimia Valcea Romania - Rumunsko
KATA Team dorostenci (boys 16-17) : (1)
1. Chimia Valcea Romania - Rumunsko
KATA Team dorostenky (girls 16-17) : (1)
1. Chimia Valcea Romania - Rumunsko
KATA Team muži (1)
1. Chimia Valcea Romania - Rumunsko
KUMITE Team muži (man) :   (6)
1. Karate České Budějovice
2. Sport Union Ústí n/L
3. Baník Havířov
3. KC Žatec
KUMITE Team ženy (woman) :   (4)
1. Sp.Hr.Králové a SU Ústí n/L
2. Karate Č.Budějovice
3. Slávia TU Liberec
3. SKK Liberec
KUMITE mladší žáci (7-11) - 30 kg :   (4)
1. Gažík Martin KK Topolčany - SVK
2. Kolb Franz-Martin Sei Wa Kai - GER
3. Šebek Václav SK Predátor
3. Vavřička Jakub Sport Union Ústí n/L
KUMITE mladší žáci (7-11) - 35 kg :   (11)
1. Kümmel Florian Sei Wa Kai - GER
2. Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3. Vít Filip Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE mladší žáci (7-11) - 40 kg :   (8)
1. Kulík Marian Laugaricio Trenčín - SVK
2. Mlíka Jiří Bushido Strakonice
3. Kubeš Roman KSK Chomutov a Jirkov
3. Červenka Petr KSK Chomutov a Jirkov
KUMITE mladší žáci (7-11) nad 40 kg :   (12)
1. Vydra Aleš SKC Louny
2. Riedl Václav Kamura Ryu Ústí n/L
3. Petráček Lukáš KK Pratr Trutnov
3. Andorfer Ota KK TJ Krupka
KUMITE starší žáci (12-13) - 40 kg :   (18)
1. Fard Kevin Bayerischer karate - GER
2. Kejklíček Jiří Kamura Ryu Ústí n/L
3. Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
3. Lambora Marek Sport Union Ústí n/L
KUMITE starší žáci (12-13) - 50 kg :   (14)
1. Richtr David KCK Team Letohrad
2. Branda Šimon Kamura Ryu Ústí n/L
3. Oravíček Michal Karate Č.Budějovice
3. Hůrka Jiří Sport Union Ústí n/L
KUMITE starší žáci (12-13) - 60 kg :   (10)
1. Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2. Truong Tomáš Dragon Neratovice
3. Pim Brands SK Kesl Ryu Praha
3. Teresčuk Václav Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE starší žáci (12-13) nad 60 kg :   (3)
1. Janouch Marek Karate Č.Budějovice
2. Cvrk Matěj BUDO škola KK Písek
3. Pařez Roman KK TJ Krupka
KUMITE starší žákyně (12-13) - 40 kg :   (5)
1. Rejžková Regina Bushido Strakonice
2. Pechová Kateřina Bushido Strakonice
3. Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
3. Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
KUMITE starší žákyně (12-13) - 50 kg :   (10)
1. Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
2. Klepeštová Michaela KK Pratr Trutnov
3. Lei Anna SKK Liberec
3. Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE starší žákyně (12-13) nad 50 kg :   (8)
1. Burýšková Šárka Sport Union Ústí n/L
2. Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
3. Ardeleanu Cristina Chimia Romania - Rumunsko
3. Kosecová Kristina Real Trenčín - SVK
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 45 kg :   (6)
1. Pinc Richard Schick Ryu
2. Pánek Tomáš Karate Č.Budějovice
3. Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3. Danko Pavel KK TJ Krupka
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 55 kg :   (17)
1. Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2. Šulda Mirek Karate Č.Budějovice
3. Pourraki Nikol Bayeryschen karate - GER
3. Kumpošt Ondřej SK Predátor
KUMITE mladší dorostenci (14-15) - 65 kg :   (16)
1. Kubina Samuel Šin Mu Hodonín
2. Kuzl Jan Karate Č.Budějovice
3. Jabůrek Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3. Schmitt Alexander Bayerychen karate - GER
KUMITE mladší dorostenci (14-15) nad 65 kg :   (12)
1. Zoula  Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2. Zahradník  Ondřej Sport Union Ústí n/L
3. Holárek Petr Sport Union Ústí n/L
3. Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Praha
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) - 45 kg :   (4)
1. Bila Andrea Chimia Romania - Rumunsko
2. Koubová Kateřina Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Hladíková Michala KC Podbořany
3. Beláková Nicoll Laugaricio Trenčín - SVK
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) - 55 kg :   (12)
1. Avram Julia Chimia Romania - Rumunsko
2. Böhm Jacqueline Bayerischer Karate - GER
3. Křikavová Simona Slávia TU Liberec
3. Jiravská Julie Slávia TU Liberec
KUMITE mladší dorostenky (girls 14-15) nad 55 kg :   (20)
1. Nováková Julie Jiskra Litomyšl
2. Červená Tereza Slávia TU Liberec
3. Novotná Lucie BUDO škola KK Písek
3. Benešová Lucie Sport Union Ústí n/L
KUMITE dorostenky (16-17) - 51 kg :   (1)
1. Jiravská Alžběta Slávia TU Liberec
KUMITE dorostenky (16-17) - 57 kg :  (6)
1. Trakalová  Olga SSK Liberec
2. Veithová Lucie Č.Budějovice
3. Kotěrová  Anežka SK Kesl Ryu Praha
3. Frumuselu Racula Chimia Romania - Rumunsko
KUMITE dorostenky (16-17) nad 57 kg :   (12)
1. Šajnarová Štěpánka KKD Bruntál
2. Zámečníková Gabriela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Streifling Claudia Sei Wa Kai - GER
3. Krátká Lucie NED Hockey Nymburk
KUMITE dorostenci (16-17) -55 kg :   (4)
1. Akhsas Eric Slávia TU Liberec
2. Voleník Petr SKK Liberec
3. Luong Roman Spotr Union Ústí n/L
3. Zaněk Jan Slávia TU Liberec
KUMITE dorostenci (16-17) -60 kg :   (8 )
1. Milan Jan Karate Č.Budějovice
2. Kubát Tomáš Baník Příbram
3. Straka  Jiří Baník Příbram
3. Mrzena Lukáš Baník Příbram
KUMITE dorostenci (16-17) -65 kg :   (10 )
1. Ištvánek Martin Šin Mu Hodonín
2. Mathes Maximilian Bayerischer karate - GER
3. Nguyen Vítek Jiskra Domažlice
3. Kouba Michal Auto Škoda Ml.Boleslav
KUMITE dorostenci (16-17) - 70 kg :   (17 )
1. Eberhard Waldemar Bayerischer karate - GER
2. Popelka Robin Karate Č. Budějovice
3. Tobola  Jan Spartak Hradec Králové
3. Blaha Marek Slávia TU Liberec
KUMITE dorostenci (16-17)  - 75 kg :   (7 )
1. Panáček Jiří KKD Bruntál
2. Kugler Pavel Sport Union Ústí n/L
3. Honzík Lukáš SKK Liberec
3. Vopatek Jan Tsunami Prachatice
KUMITE dorostenci (16-17) nad 75 kg :   (5 )
1. Helešic Rudolf Sport Union Ústí n/L
2. Hammerlindl Lukáš KC Podbořany
3. Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Praha
3. Reichl Tomáš BUDO škola KK Písek
KUMITE junioři (18-20) do 60 kg :   (0)
neobsazeno
KUMITE junioři (18-20) do 65 kg :   (2)
1. Kříž Ondřej KC Dragon Rosice
2. Walica Zdeněk Baník Karviná
KUMITE junioři (18-20) do 70 kg :  (8)
1. Kočí Vojta Karate Č.Budějovice
2. Fus Martin Baník Havířov
3. Čurgali Marek Laugaricio Trenčín - SVK
3. Sládeček Adam Baník Havířov
KUMITE junioři (18-20) do 75 kg :  (6)
1. Jarolím Jan SKK Liberec
2. Gajdoš Jan Baník Havířov
3. Svoboda David Sport Union Ústí n/L
3. Kratochvíl Tomáš Dragon Neratovice
KUMITE junioři (18-20) do 80 kg :  (3)
1. Jež Vojtěch Sport Union Ústí n/L
2. Charvát Ondřej Karate Hlinsko
3. Zyka Tadeáš KK Pratr Trutnov
KUMITE junioři (18-20) nad 80 kg :  (4)
1. Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2. Aschenbrenner Vojtěch KC Žatec
3. Skeřík Jan Jiskra Litomyšl
3. Mach František Bushido Strakonice
KUMITE juniorky (18-20) do 53 kg :  (1)
1. Markušová Aneta Slávia TU Liberec
KUMITE juniorky (18-20) do 60 kg :  (3)
1. Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
2. Langová Anna Baník Příbram
3. Matějková Tereza Slávia TU Liberec
KUMITE juniorky (18-20) nad 60 kg :  (8)
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Hýsková Mirka Karate Č.Budějovice
3. Koucká Lenka TJ Růže Lomnice
3. Machová Pavla Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE ženy (woman) -53 kg :   (2)
1. Zbořilová Lucie Sport Union Ústí n/L
2. Markušová Aneta Slávia TU Liberec
KUMITE ženy (woman) -60 kg :   (3)
1. Kučerová Ivana Spartak Hradec Králové
2. Matějková  Tereza Slávia TU Liberec
3. Nguyenová Věra Sport Union Ústí n/L
KUMITE ženy (woman) +60 kg :   (6)
1. Krejčová  Radka Spartak Hradec Králové
2. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trurnov
3. Cívková Petra KC Žatec
3. Wagner  Anne Sei Wa Kai - GER
KUMITE muži (man) -70 kg :   (10)
1. Chmelař Michal Spartak Hradec Králové
2. Vašíček Pert SK Kesl Ryu Praha
3. Cholawa Jan Sei Wa Kai -GER
3. Rudl Luboš Sport Union Ústí n/L
KUMITE muži (man) -80 kg :   (8)
1. Pilmann Jindřích SK Kesl Ryu Praha
2. Kratochvíl Tomáš Dragon Neratovice
3. Svoboda David Sport Union Ústí n /L
3. Pavlíček Tomáš Sport Union Ústí n /L
KUMITE muži (man) +80 kg :   (4)
1. Matějka Tomáš Sokol Velký Osek
2. Beneš Michal Sokol Velký Osek
3. Turek Mojmír Sokol Velký Osek
3. Aschenbrenner Vojtěch KC Žatec
KUMITE muži (man) BRH (OPEN) :   (  11 )
1. Aschenbrennner Vojtěch KC Žatec
2. Meduna David KC Žatec
3. Hung Karel Sport Union Ústí n/L
3. Matějka Tomáš Sokol Velký Osek
KUMITE VETERAN OPEN :   (8)
1. Kábrt Jiří SKMP Praha
2. Panýrek Vladimír SKMP Praha
3. Turek Mojmír Sokol Velký Osek
3. Kovář Ladislav SKMP Praha
Pořadí dle medailí jednotlivců
1. Sport Union Ústí n/L 6 4 17 42 b.
2. Kamura Ryu Ústí n/L 4 5 7 29 b.
3. SK Kesl Ryu Praha 4 4 8 28 b.
4. Karate Č.Budějovice 3 6 1 22 b.
5. Šin Mu Hodonín 4 1 2 16 b.
6. Slávia TU Liberec 3 3 5 15 b.
7. SC Flair 2 2 3 13 b.
8. SKK Liberec 2 2 2 12 b.
Bayerischer karate - GER 2 2 2 12 b.
10. Spartak Hradec Králové 3 0 2 11 b.
11. BUDO škola KK Písek 2 1 2 10 b.
12. KC Žatec 1 2 2 9 b.
KK Pratr Trutnov 1 2 2 9 b.
14. Chimia Romania - Rumunsko 2 0 2 8 b.
15. Bushido Strakonice 1 2 1 8 b.
16. Sokol Velký Osek 1 1 3 8 b.
Sei Wa Kai - GER 1 1 3 8 b.
18. Jiskra Litomyšl 2 0 1 7 b.
19. Karate Vision 1 1 2 7 b.
20. KKD Bruntál 2 0 0 6 b.
21. SKMP Praha 1 1 1 6 b.
22. Baník Příbram 0 2 2 6 b.
23. Auto Škoda Ml.Boleslav 0 1 4 6 b.
24. Laugaricio Trenčín - SVK 1 0 2 5 b.
25. SK Dragon Rosice 1 1 1 5 b.
26. Baník Havířov 0 2 1 5 b.
Dragon DDM Neratovice 0 2 1 5 b.
28. KK TJ Krupka 0 1 3 5 b.
29. Sport Relax 0 1 2 4 b.
30. KCK team Letohrad 1 0 0 3 b.
Nidoshinkan 1 0 0 3 b.
SKC Louny 1 0 0 3 b.
KK Topolčany - SVK 1 0 0 3 b.
VŠB Ostrava 1 0 0 3 b.
Schick Ryu 1 0 0 3 b.
36. KC Podbořany 0 1 1 3 b.
37. Karate Hlinsko 0 1 0 2 b.
SSC Č.Lípa 0 1 0 2 b.
39. SK Tommi 0 0 2 2 b.
Tsunami Prachatice 0 0 2 2 b.
SK Predátor 0 0 2 2 b.
KSK Chomutov a Jirkov 0 0 2 2 b.
43. Baník Karviná 0 1 0 1 b.
44. TJ Růže Lomnice 0 0 1 1 b.
Tygr Shotokan 0 0 1 1 b.
KK Litvínov 0 0 1 1 b.
Sokol Tišnov 0 0 1 1 b.
Real team Trenčín - SVK 0 0 1 1 b.
NED Hockey Nymburk 0 0 1 1 b.
50. Jiskra Domažlice 0 0 1 1 b.
56 54 100