XIII. Velká cena Nymburka 2008
8. března 2008
224 závodníků z 47 klubů
KATA
mladší žáci 28
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Marschall Petr Sport Union Ústí n/L
3.  Soudný Lukáš BUDO škola KK Písek
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Praha
mladší žákyně 11
1.  Klapalová Patricie VŠB Ostrava
2.  Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
3.  Mikesková Blanka TJ Jeseník
3.  Polanová Kay SK Tommi
starší žáci  28
1.  Broda David SK Tommi
2.  Prokeš Ronald SC Flair
3.  Vít Filip   Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
starší žákyně  15
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Hodková Veronika Spartak Hradec Králové
3.  Mikudová Tereza SK Tommi
3.  Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
dorostenci 12
1.  Saidl Filip Tygr Shotokan Ostrava
2.  Kumpošt Ondřej SK Predator
3.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Kříž Vojtěch KC Dragons Rosice
dorostenky 12
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Cmielová Silvie VŠB Ostrava
3.  Pučanová Kristýna TJ Jeseník
3.  neobsazeno
junioři a muži 12
1.  Kabeš Miloslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Schiffmann Tomáš KOBU Mladá Boleslav
3.  Lysoněk Roman KC Dragons Rosice
3. Luong Roman Sport Union Ústí n/L
juniorky a ženy 8
1.  Nováková Denisa SC Flair
2.  Zandtová Lenka SC Flair
3. Lálová Eva Spartak Hr.Králové
3. Cmielová Zuzana VŠB Ostrava
Team žáci a dorost  0
neobsazeno
Team žákyně a dorostenky 3
1.  SK Tommi "B"
2. SK Tommi "A"
3. Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE
mladší žáci -30 kg 5
1.  Kalvoda Petr KK TJ Krupka
2.  Satrapa Vojtěch KABU Praha
3.  Kostrhon Jan NED Hockey Nymburk
3.  Vávra Radek Sokol Vymberk
mladší žáci -35 kg 9
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Michálek Jakub TJ Jeseník
3.  Specian Martin SKK Louny
3.  Soudný Lukáš BUDO škola KK Písek
 
mladší žáci -41 kg 8
1.  Němec Jakub KK Lichnice
2.  Kubeš Roman KSK Chomutov a Jirkov
3.  Švanda Ondřej Keiko Ryu Kladno
3.  Vojar Petr KK Pratr Trutnov
mladší žáci nad 41 kg 9
1.  Andorfer Ota KK TJ Krupka
2.  Kučera David SKK Louny
3.  Plot David KK Lichnice
3. Specian Pavel SKK Louny
mladší žákyně -35 kg 1
1.  Bukačková Barbora Karate Hlinsko
mladší žákyně nad 35 kg 3
1.  Havlíková Eliška Sokol Vamberk
2.  Janouchová Lucie TJ Karate Č.Budějovice
3.  Rejmonová Kateřina NED Hockey Nymburk
starší žákyně -42 kg 6
1.  Ročková Anna KABU Praha
2.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
3. Obermajerová Tereza Schick Ryu Praha
3. Trpáková Adéla Schick Ryu Praha
starší žákyně  -50 kg 5
1.  Hodková Veronika Spartak Hr.Králové
2.  Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
3. Kohutová Andrea KABU Praha
3. Fojtů Simona Karate Libčice
starší žákyně +50 kg 3
1.  Ročnáková Nikola Karate Hlinsko
2.  Vařejčková Vendula Karate Hlinsko
3. Smetanová Monika Karate Libčice
starší žáci -39 kg 10
1.  Vít Filip   Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Dobiáš Martin TJ Jeseník
3.  Lála Tomáš Ippon KK Rakovník
3. Svátek Petr KABU Jablonec n/N
starší žáci -45 kg 11
1.  Klein Petr KK TJ Krupka
2.  Petráček Lukáš KK Pratr Trutnov
3.  Zahálka Filip Karate Hlinsko
3. Sus Antonín Karate Praha
starší žáci  -52 kg 9
1.  Boháč Jan Karate Hlinsko
2.  Šumbera Pavel TJ Jeseník
3.  Kalousek Ondřej KCK Letohrad
3. Kůs Martin BUDO SC Plzeň
starší žáci  -60 kg 4
1.  Soudný Luděk BUDO škola KK Písek
2.  Guldan Patrik Ippon KK Rakovník
3.  Jirges Radek SK Ústí nad Orlicí
3. Goryanov Vladimír KK Kladno
starší žáci + 60 kg 4
1.  Pařez Roman KK TJ Krupka
2.  Šarapatka Karel Schick Ryu Praha
3.  Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3. Elznic Jakub KK Kladno
dorostenci -52 kg 5
1.  Pinc Richard Schick Ryu Praha
2. Rejmon Jan NED Hockey Nymburk
3. Mikeska Jan TJ Jeseník
3. Zajíc Martin Schick Ryu Praha
dorostenci -57 kg 3
1.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Truong Tomáš Dragon Neratovice
3.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
dorostenci -63 kg 4
1.  Janouch Marek TJ Karate Č.Budějovice
2.  Kočiš Adam Karate klub Ml.Boleslav
3.  Vacek Vladimír Ippon KK Rakovník
3.  Fait Václav Karate Praha
dorostenci -70 kg 6
1.  Jirásek Lukáš Sokol Vamberk
2.  Krátký Jakub NED Hockey Nymburk
3.  Švarc Petr Karate Praha
3.  Stuchlík Jakub KABU Praha
dorostenci nad 70 kg 4
1.  Stejskal Ondřej KCK Letohrad
2.  Drahoš František Karate Hlinsko
3.  Kulan Kryštof Karate Praha
3.  Vávra Jiří SK Predátor
dorostenky -47 kg 2
1.  Koubová Kateřina   Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Fajmanová Lucie KK Lichnice
dorostenky -54 kg 3
1.  Glosová Nikola KK Dvůr Králové n/L
2. Svobodová Kristýna Keiko Ryu Kladno
3. Vayhelová Hana KABU Praha
dorostenky nad 54 kg 8
1.  Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
3. Martínková Denisa Spartak Hr.Králové
3. Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
junioři -55 kg 2
1.  Choma Martin KK Lichnice
2. Klaban Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
junioři -61 kg 3
1.  Unzeitig Václav SK Ústí nad Orlicí
2.  Mrzena Lukáš Baník Příbram
3.  Kubát Tomáš Baník Příbram
junioři -68 kg 3
1.  Popelka Robin TJ Karate Č.Budějovice
2.  Landa Michael Dragon Neratovice
3.  Rohlena Jan Spartak Hr.Králové
junioři -76 kg 4
1.  Svoboda Robert Baník Karviná
2.  Fait Jan Karate Praha
3.  Lžičař Jiří Schick Ryu Praha
3. Klika Petr Ippon KK Rakovník
junioři nad 76 kg 2
1. Krtek Stanislav Spartak Hr.Králové
2. Tesař Milan SKK Pardubice
juniorky do 48 kg 0
1. neobsazeno
juniorky do 53 kg 0
1. neobsazeno
juniorky do 59 kg 2
1. Veverková Ivana SK Ústí nad Orlicí
2. Lálová Eva Spartak Hr.Králové
juniorky nad 59 kg 4
1. Škorpilová Bára KCK Letohrad
2. Vávrová Gabriela Schick Ryu Praha
3. Krátká Lucie NED Hockey Nymburk
3. Jandová Veronika Karate Libčice
muži do 65 kg 0
1.  neobsazeno
muži do 75 kg 8
1. Mareš ml. Ladislav   Auto Škoda Ml.Boleslav
2. Bestajovský Lukáš Ippon KK Rakovník
3. Hynek Tomáš Sokol Vamberk
3. Němec Miloš KK Lichnice
muži nad 75 kg 10
1. Odráška Lubomír Baník Příbram
2. Pohl Marek NED Hockey Nymburk
3. Charvát Martin KK Lichnice
3. Beneš Michal Karate Velký Osek
muži BRH 4
1.  Charvát Martin KK Lichnice
2. Odráška Lubomír Baník Příbram
3. Beneš Michal Karate Velký Osek
ženy do 60 kg 3
1.  Matějková Tereza Slávia TU Liberec
2.  Štěpánová Petra Dragon Neratovice
3. Černohubá Barbora Karate Hlinsko
ženy nad 60 kg 3
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Káňová Kateřina Schick Ryu Praha
3. Landová Miroslava Dragon Neratovice
ženy BRH 6
1.  Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Matějková Tereza Slávia TU Liberec
3.  Štěpánová Petra Dragon Neratovice
3.  Černohubá Barbora Karate Hlinsko
I. II. III. body
1. Kamura Ryu Ústí n/L 7 2 2 26 b.
2. KK TJ Krupka 4 1 0 14 b.
3. KK Hlinsko 3 2 3 14 b.
4. Schick Ryu Praha 1 3 4 13 b.
5. KK Lichnice 3 1 3 12 b.
6. Spartak Hradec Králové 2 2 3 11 b.
7. KK Pratr Trutnov 2 1 2 10 b.
8. TJ Auto Škoda Ml.Boleslav 3 0 1 9 b.
9. NED Hockey Nymburk 0 3 3 9 b.
10. TJ Jeseník 0 3 3 9 b.
11. Karate Č.Budějovice 2 1 0 8 b.
12. Sokol Vamberk 2 0 2 8 b.
13. KABU Praha 1 1 3 8 b.
14. Dragon Neratovice 0 3 2 8 b.
15. KCK Letohrad 2 0 1 7 b.
16. SC Flair 1 2 0 7 b.
17. Sport Union Ústí n/L 0 2 3 7 b.
18. Ippon KK Shotokan Rakovník 0 2 3 7 b.
19. SK Ústí nad Orlicí 2 0 1 6 b.
20. Baník Příbram 1 2 1 6 b.
21. VŠB Ostrava 1 1 1 6 b.
22. Karate Praha 0 1 4 6 b.
23. Slávia TU Liberec 1 1 0 5 b.
24. BUDO Písek 1 0 2 5 b.
25. SK Tommi 1 0 2 5 b.
26. Keiko Ryu Kladno 0 2 1 5 b.
27. SK Predátor 0 1 2 4 b.
28. SKK Louny 0 1 2 4 b.
29. Karate Libčice 0 0 4 4 b.
30. Tygr Shotokan Ostrava 1 0 0 3 b.
31. KK Dvůr Králové n/L 1 0 0 3 b.
32. Baník Karviná  1 0 0 3 b.
33. KOBU Ml.Boleslav 0 1 0 2 b.
34. Karate klub Ml.Boleslav 0 1 0 2 b.
35. KSK Chomutov a Jirkov 0 1 0 2 b.
36. KK Kladno 0 0 2 2 b.
37. Dragons Rosice 0 0 2 2 b.
38. Karate Velký Osek 0 0 2 2 b.
39. SKK Pardubice 0 1 0 1 b.
40. KABU Jablonec n/N 0 0 1 1 b.
41. BUDO SC Plzeň 0 0 1 1 b.
42. SK Kesl Ryu Praha 0 0 1 1 b.
K hodnocení týmů - Sloupec body je spočítán následujícím způsobem. Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.