Ústecký regionální pohár - 1.kolo
15. března 2008
Ústí nad Labem
195 závodníků z 15 klubů
KATA
mladší žáci 65
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3.  Kroupa Marek Sport Relax Děčín
3.  Říha Matěj Slávia TU Liberec
mladší žákyně 26
1.  Meisnerová Nikola Sport Relax Děčín
2.  Šindelářová Barbora SKM Bílina
3.  Klabanová Petra Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
starší žáci  28
1.  Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Wohlrab Jakub Sport Relax Děčín
3.  Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Jenč Antonín Sport Relax Děčín
starší žákyně  14
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Zlatohlávková Tereza Sport Relax Č.Lípa
3.  Teufelová Zuzana Sport Union Ústí n/L
3.  Burýšková Šárka Sport Union Ústí n/L
dorostenci 8
1.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Pěnkava Jan SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Pěnkava Jiří SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Rezek Jiří Sport Relax Děčín
dorostenky 5
1.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
2.  Hladíková Michala KC Podbořany
3.  Barešová Markéta SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
junioři 4
1.  Luong Martin Sport Union Ústí n/L
2.  Racek Jan Sport Relax Děčín
3.  Pavlíček Vladimír Glaverbel Teplice
3. Klaban Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
juniorky 0
1.  neobsazeno
muži 3
1.  Luong Martin Sport Union Ústí n/L
2.  Jaroš Jakub Sport Union Ústí n/L
3.  Klaban Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
ženy 1
1.  Pavlasová Božena Sport Relax Č.Lípa
Team žáci 9
1.  Sport Relax Č.Lípa
2. Kamura Ryu Ústí n/L "A"
3. SKM Bílina "C"
3. KSK Chomutov a Jirkov
Team žákyně 2
1.  Kamura Ryu Ústí n/L
2. SKM Bílina
Team dorostenci a junioři 1
1.  SSC Č.Lípa a Mimoň
KUMITE
mladší žáci -30 kg 4
1.  Černík Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kroupa Marek Sport Relax Děčín
3.  Kalvoda Petr KK TJ Krupka
3.  Bláha Matěj Kamura Ryu Ústí n/L
mladší žáci -35 kg 4
1.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Špecián Martin KK Louny
3.  Musil Pavel SKM Bílina
3.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
 
mladší žáci -41 kg 9
1.  Mrkáček Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kápička Petr SKM Bílina
3.  Klíma Stanislav Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Torák Jakub Slávia TU Liberec
mladší žáci nad 41 kg 10
1.  Vohánka Martin KC Žatec
2.  Sýkora Kryštof KK Louny
3.  Procházka Ondřej KC Podbořany
3. Špecián Pavel KK Louny
mladší žákyně OPEN 8
1.  Klabanová Petra Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
3.  Štréblová Janet KC Žatec
3. Králová Diana KC Žatec
st.žáci -39 kg 4
1.  Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
2.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
3.  Kristl Vítek SSC Č.Lípa a Mimoň
3. Fousek Michael Kamura Ryu Ústí n/L
st.žáci  -45 kg 7
1.  Jenč Antonín Sport Relax Děčín
2.  Lambora Marek Sport Union Ústí n/L
3.  Kis Vratislav Sport Union Ústí n/L
3. Prieložný Jakub SKM Bílina
st.žáci  -60 kg 4
1.  Janda Karel Karate H.Libčice
2.  Engler Michael SKM Bílina
3.  Jurnečka Filip Sport Relax Děčín
3. Wohlrab Jakub Sport Relax Děčín
st.žáci + 60 kg 4
1.  Matlocha Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Pařez Roman KK TJ Krupka
3. Dvořák Lukáš Slovan Ústí n/L
st.žákyně -42 kg 3
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Fojtů Patricie Karate H.Libčice
3. Chalupská Tereza Sport Union Ústí n/L
st.žákyně  -50 kg 2
1.  Fojtů Simona Karate H.Libčice
2.  Zlatohlávková Tereza Sport Relax Č.Lípa
st.žákyně +50 kg 6
1.  Teufelová Zuzana Sport Union Ústí n/L
2.  Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
3. Slováčková Marie KC Žatec
3. Burýšková Šárka Sport Union Ústí n/L
dorostenci -52 kg 3
1.  Kaňka David Sport Union Ústí n/L
2. Jelínek Martin Slovan Ústí n/L
3. Zahradník Petr Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci -57 kg 4
1.  Hodina Jaroslav Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Pěnkava Jan SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Růžička Tomáš Sport Union Ústí n/L
3. Pleskač Petr KC Žatec
dorostenci -63 kg 4
1.  Háva Tomáš Slávia TU Liberec
2.  Kašpar Jakub Slávia TU Liberec
3.  Pěnkava Jiří SSC Č.Lípa a Mimoň
3.  Mládek Lukáš Slovan Ústí n/L
dorostenci nad 63 kg 6
1.  Zoula Jakub Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Dudoň Luboš KC Žatec
3.  Jabůrek Jan Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Teresčuk Václav Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenky -47 kg 3
1.  Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Hladíková Michala KC Podbořany
3. Taročková Nikola KSK Chomutov a Jirkov
dorostenky -54 kg 2
1.  Křikavová Simona Slávia TU Liberec
2. Barešová Markéta SSC Č.Lípa a Mimoň
dorostenky nad 54 kg 2
1.  Červená Tereza Slávia TU Liberec
2.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
junioři -68 kg 5
1.  Blaha Marek Slávia TU Liberec
2.  Čelák David Slávia TU Liberec
3.  Luong Martin Sport Union Ústí n/L
3. Pápa Michal Slovan Ústí n/L
junioři -76 kg 6
1.  Zahradník Ondřej Sport Union Ústí n/L
2.  Kugler Pavel Sport Union Ústí n/L
3.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3. Kuzminski Jakub Sport Relax Děčín
junioři nad 76 kg 2
1. Roudný Ilja KC Žatec
2. Stašák Antonín Slovan Ústí n/L
juniorky OPEN 3
1. Hůrková Tereza KC Podbořany
2. Vohradníková Tereza KC Žatec
3. Jandová Veronika Karate H.Libčice
muži do 75 kg 2
1. Frýdecký Lukáš KC Žatec
2. Řezáč Matěj Kamura Ryu Ústí n/L
muži nad 75 kg 2
1. Masopust Tomáš Sport Relax Děčín
2. Hodík Jiří Karate H.Libčice
muži BRH 2
1.  Frýdecký Lukáš KC Žatec
2. Hodík Jiří Karate H.Libčice
ženy do 50 kg 0
1.  neobsazeno
ženy do 55 kg 0
1.  neobsazeno
ženy do 61kg 0
1.  neobsazeno
ženy do 68 kg 1
1.  Emingerová Anna KC Žatec
ženy nad 68 kg 0
1. neobsazeno
ženy BRH 1
1.  Emingerová Anna KC Žatec
I. II. III. body
1. Kamura Ryu Ústí n/L 13 2 12 54 b.
2. Sport Union Ústí n/L 7 7 9 43 b.
3. Sport Relax Děčín 3 3 6 20 b.
4. KC Žatec 6 2 4 19 b.
5. Slávia TU Liberec 4 2 2 16 b.
6. Karate H.Libčice 2 3 1 10 b.
7. KC Podbořany 1 2 1 10 b.
8. SSC Česká Lípa a Mimoň 0 3 4 9 b.
9. SKM Bílina 0 3 2 8 b.
10. Slovan Ústí 0 2 3 6 b.
11. SKK Louny 0 2 1 5 b.
12. Sport Relax Česká Lípa 1 2 0 4 b.
13. KK TJ Krupka 0 1 2 4 b.
14. Glaverbel Teplice 0 0 1 1 b.
K hodnocení týmů - Sloupec body je spočítán následujícím způsobem. Zlato 3 body, stříbro 2 body a bronz 1 bod. Dále 2 body za zlato v kategorii, kde startovali dva závodníci a bod za stříbro ve stejné kategorii. Dále je připočten 1 bod za zlato v disciplíně, kde startoval pouze jeden závodník.