XXXX. North Bohemia 2008
18.října 2008
Ústí nad Labem - Czech republic
404 závodníků z 55 klubů
KATA
mladší žáci 71
1.  Šafránek Štěpán Karate Vision
2.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
3.  Bytyqi Sebastian Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Orekhov Anton Sport Union Ústí n/L
mladší žákyně 28
1.  Klapalová Patricie VŠB Ostrava
2.  Polanová Kay SK Tommi
3.  Mierkalne Patricija Baltijas KC - Lotyšsko
3.  Forstová Sabina Taro Kan Brno
starší žáci  42
1.  Dinh Dinh Hai-Hoang BUDO Kaiserslauten - SRN
2.  Novotný Michael Sport Union Ústí n/L
3.  Bandas Dominik Sport Union Ústí n/L
3.  Wohlrab Jakub Sport Relax
starší žákyně  20
1.  Bytyqi Fabiana Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
3.  Čížková Pavla SK Tommi
3.  Agafonova Marija Baltijas KC - Lotyšsko
dorostenci 19
1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Prokeš Ronald SC Flair
3.  Motejl Jiří Taro Kan Brno
3.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Praha
dorostenky 21
1.  Kopečná Veronika Nidoshinkan Brno
2.  Žídková Kateřina Nidoshinkan Brno
3.  Kočířová Eliška SK Tommi
3.  Petříková Lenka Cobra Strakonice
junioři 10
1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Praha
2.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
3. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
juniorky 13
1.  Mišková Veronika Šin Mu Hodonín
2.  Michálková Lucie Šin Mu Hodonín
3.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3. Smolařová Monika Kamura Ryu Ústí n/L
muži 7
1.  Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2.  Míček Vladimír Nidoshinkan Brno
3.  Šedivý Josef SC Flair
3.  Pazdera Martin SK Tommi
ženy 8
1.  Ištvánková Veronika Šin Mu Hodonín
2.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
3.  Nováková Adéla Karate Vision
3.  Žídková Petra Nidoshinkan Brno
veteráni - muži 5
1.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Praha
2.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Praha
3.  Keshwardoost Asghar BUDO Eslöv - Švédsko
3.  Gorton Bob NKA England - Anglie
Team žáci 5
1.  Sport Relax
2. Karate klub Kladno
3. Fightclub Č.Budějovice
3. BUDO škola KK Písek "A"
KUMITE Team muži 3
1.  Baník Havířov
2. Sport Union Ústí n/L
3. Bayerische karate - SRN
KUMITE Team ženy 3
1.  Sport Union Ústí n/L
2. KC Žatec
3. Baník Havířov
KUMITE
mladší žáci -30 kg 14
1.  Kratochvíl Václav KK TJ Krupka
2.  Černík Vojtěch Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Kopečný Petr Nidoshinkan Brno
3.  Kroupa Marek Sport Relax
mladší žáci -35 kg 23
1.  Reinholds Ricard Baltijas KC - Lotyšsko
2.  Vlček Libor Laugaricio Trenčín - SVK
3.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
3.  Jirka Jakub Karate Č.Budějovice
 
mladší žáci -41 kg 15
1.  Šafránek Štěpán Karate Vision
2.  Skala Vít Sport Union Ústí n/L
3.  Bittner Vojtěch Sport Relax
3.  Bartoš Martin KABU Jablonec n/N
mladší žáci nad 41 kg 9
1.  Krych Jiří Fight Club Č.Budějovice
2.  Bílý Luboš NED Hockey Nymburk
3.  Zahálka Tomáš Slovan Ústí n/L
3. Andorfer Ota KK TJ Krupka
mladší žákyně -35 kg 9
1.  Janků Gábina Karate Č.Budějovice
2.  Zaymlová Kateřina Karate Č.Budějovice
3.  Štroblová Lucie Fight Club Č.Budějovice
3.  Mierkalne Patricija Baltijas KC - Lotyšsko
mladší žákyně nad 35 kg 4
1.  Žubretovská Eliška Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Šabová Aneta Nidoshinkan Brno
3.  Forstova Sabina Taro Kan Brno
3. Janouchová Lucie Karate Č.Budějovice
st.žáci -39 kg 9
1.  Vít Filip Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Hluštík Filip Fight Club Č.Budějovice
3.  Keiselis Arturs Baltijas KC - Lotyšsko
3. Koudelka Jan Fight Club Č.Budějovice
st.žáci  -45 kg 15
1.  Veis Roman Sport Union Ústí n/L
2.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Praha
3.  Vydra Aleš SKK Louny
3. Lambora Marek Sport Union Ústí n/L
st.žáci  -52 kg 17
1.  Korolkovs Janis Baltijas KC - Lotyšsko
2.  Maštalíř Ondřej TJ TŽ Třinec
3.  Jenč Antonín Sport Relax
3. Kejklíček Jiří Kamura Ryu Ústí n/L
st.žáci  -60 kg 6
1.  Soudný Luděk BUDO škola KK Písek
2.  Buzek Jaroslav BUDO škola KK Písek
3.  Rajchman Tomáš SKK Most
3. Branda Simon Kamura Ryu Ústí n/L
st.žáci + 60 kg 4
1.  Pařez Roman KK TJ Krupka
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3.  Vacek Václav KK Kladno
3. Elznic Jakub KK Kladno
st.žákyně -42 kg 5
1.  Klabanová Petra Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Laštovková Petra Skvrňany Plzeň
3.  Trochová Michaela KK Trutnov
3. Trpáková Adéla Schick Ryu Praha
st.žákyně  -50 kg 9
1.  Čečková Gabriela Karate Č.Budějovice
2.  Vecková Tereza Karate Č.Budějovice
3.  Racáková Vladimíra Fight Club Č.Budějovice
3. Hodková Veronika Spartak Hr.Králové
st.žákyně +50 kg 6
1.  Schmid Lisa Bayerische karate - SRN
2.  Ljapinová Simona KC Podbořany
3.  Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
3. Bittnerová Tereza Sport Relax
dorostenci -52 kg 5
1.  Kouba Petr Kamura Ryu Ústí n/L
2.  Kis Vladislav Sport Union Ústí n/L
3.  Klein Petr KK TJ Krupka
3. Cincibus Jan KABU Jablonec n/N
dorostenci -57 kg 5
1.  Šulda Miroslav Karate Č.Budějovice
2.  Růžička Tomáš Sport Union Ústí n/L
3.  Holec Pavel SKK Liberec
3. Jelínek Martin Slovan Ústí n/L
dorostenci -63 kg 10
1.  Voldřich Michal Karate Č.Budějovice
2.  Hájek Libor BUDO škola KK Písek
3.  Revay Petr TJ TŽ Třinec
3. Šrettr Jan Kamura Ryu Ústí n/L
dorostenci do 70 kg 6
1.  Dudáš Denis Baník Havířov
2.  Tereščuk Václav Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Janouch Marek Karate Č.Budějovice
3. Polanka Miroslav Cobra Strakonice
dorostenci nad 70 kg 6
1.  Cvrk Matěj Karate Vision
2.  Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Praha
3.  Kulan Kryštof Karate Praha
3. Procházka Jiří Cobra Strakonice
dorostenky -47 kg 4
1.  Ročková Anna KABU Praha
2.  Rejžková Regina Cobra Strakonice
3.  Beláková Nicoll Laugaricio Trenčín - SVK
3. Taročková Nikola KSK Chomutov a Jirkov
dorostenky -54 kg 8
1.  Vogel Denise Bayerische karate - SRN
2.  Smolová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Lehečková Adéla Kamura Ryu Ústí n/L
3. Pristašová Hana Ekonom Trenčín - SVK
dorostenky nad 54 kg 10
1.  Erbenová Kateřina KK Trutnov
2.  Burýšková Šárka Sport Union Ústí n/L
3.  Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
3. Petříková Lenka Cobra Strakonice
junioři -55 kg 3
1.  Pohanka Marek BUDO škola KK Písek
2.  Pourraki Nikolai Bayerische karate - SRN
3.  Pinc Richard Schick Ryu Praha
junioři -61 kg 4
1.  Nava Jan-Erik BUDO Coburg - SRN
2.  Milan Jan  Karate Č.Budějovice
3.  Luong Roman Sport Union Ústí n/L
3. Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Praha
junioři -68 kg 7
1.  Eberhardt Waldemar Bayerische karate - SRN
2.  Sharkhuunken Bujan KC Wedding - SRN
3.  Kuzl Jan Karate Č.Budějovice
3. Kubina Samuel Šin Mu Hodonín
junioři -76 kg 10
1.  Šmajcl Filip Karate Č.Budějovice
2.  Rýpar Petr Kamura Ryu Ústí n/L
3.  Bancíř Jakub KABU Praha
3. Zahradník Ondřej Sport Union Ústí n/L
junioři nad 76 kg 6
1.  Šebesta Martin Karate Č.Budějovice
2.  Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Praha
3.  Ptáček Jiří Karate Č.Budějovice
3. Svoboda Robert Baník Karviná
juniorky -48 kg 2
1.  Vohradníková Tereza KC Žatec
2.  Koubová Kateřina Auto Škoda Ml.Boleslav
juniorky -53 kg 2
1.  Čiháková Dagmar Karate Č.Budějovice
2.  Lálová Eva Spartak Hr.Králové
juniorky -59 kg 8
1.  Zámečníková Gabriela Sport Union Ústí n/L
2.  Scheryová Magdaléna Ekonom Trenčín - SVK
3.  Jiroutová Michaela KK Trutnov
3. Eckl Vivian Bayerische karate - SRN
juniorky nad 59 kg 9
1.  Benešová Lucie Sport Union Ústí n/L
2.  Hůrková Tereza KC Podbořany
3.  Nováková Julie Jiskra Litomyšl
3. Čápová Kristýna Taro Kan Brno
muži OPEN 32
1.  Tuček Jan KC Žatec
2.  Pavlíček Tomáš Sport Union Ústí n/L
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. Hung Karel Sport Union Ústí n/L
ženy OPEN 12
1.  Kubinská Dagmar Karate Vision
2.  Bobková Kateřina Baník Havířov
3.  Linhartová Zuzana Karate Č.Budějovice
3. Zbořilová Lucie Sport Union Ústí n/L
veteran OPEN 3
1.  Kalkbrenner Frank KC Wedding - SRN
2.  Codd Shaun DOJO England - Anglie
3.  Simandl Ivan KC Podbořany
klub I. II. III. body
1. Karate Č.Budějovice 6 3 6 29 b.
2. SK Kesl Ryu Praha 4 7 5 31 b.
3. Kamura Ryu Ústí n/L 4 4 6 26 b.
4. Bayerischer karate - GER 3 1 1 12 b.
5. Karate Vision 3 0 1 10 b.
6. Sport Union Ústí n/L 2 5 7 23 b.
7. BUDO škola Písek 2 2 1 11 b.
8. Šin Mu Hodonín 2 1 1 9 b.
9. Baltijas karate - LAT 2 0 4 10 b.
10. KK TJ Krupka 2 0 3 9 b.
11. KC Žatec 2 0 0 5 b.
12. Nidoshinkan Brno 1 3 2 11 b.
13. Fight Club Č.Budějovice 1 1 3 8 b.
14. Baník Havířov 1 1 0 5 b.
15. KC Wedding - GER 1 1 0 5 b.
16. Auto Škoda Ml.Boleslav 1 1 0 4 b.
17. KK Trutnov 1 0 2 5 b.
18. KABU Praha 1 0 1 4 b.
19. Slovan Ústí n/L 1 0 1 4 b.
20. VŠB Ostrava 1 0 1 4 b.
21. BUDO Coburg - GER 1 0 0 3 b.
22. Keiserslauten - GER 1 0 0 3 b.
23. KC Podbořany 0 2 1 5 b.
24. Cobra Strakonice 0 1 3 5 b.
25. SK Tommi 0 1 3 5 b.
26. Ekonom Trenčín - SVK 0 1 1 3 b.
27. Laugaricio Trenčín - SVK 0 1 1 3 b.
28. SC Flair 0 1 1 3 b.
29. TJ TŽ Třinec 0 1 1 3 b.
30. Spartak Hr.Králové 0 1 1 2 b.
31. Keiko Ryu Kladno 0 1 0 2 b.
32. NED Hockey Nymburk 0 1 0 2 b.
33. TJ Skvrňany Plzeň 0 1 0 2 b.
34. Sport Relax 0 0 5 5 b.
35. Taro Kan Brno 0 0 4 4 b.
36. KABU Jablonec n/N 0 0 2 2 b.
37. KK Kladno 0 0 2 2 b.
38. Schick Ryu Praha 0 0 2 2 b.
39. TJ Jiskra Litomyšl 0 0 2 2 b.
40. Baník Karviná 0 0 1 1 b.
41. BUDO Eslöw - SWE 0 0 1 1 b.
42. KSK Chomutov a Jirkov 0 0 1 1 b.
43. SKK Louny 0 0 1 1 b.
44. SKK Most 0 0 1 1 b.
45. NKA England 0 0 1 1 b.