Mistrovství ČR seniorů a Masters 2010 - 27.03.2010


Výsledky z: www.karaterec.com

Mladá Boleslav, Česká republika, organizátor: ČSKe, TJ AŠ Mladá Boleslav, 128 závodníků

Žebříček klubů

>
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Praha CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE
5. kata muži Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE
5. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE
7. kata muži Tomáš Linke KESL RYU Praha CZE
7. kata muži Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková Tarokan KK Brno CZE
2. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE
3. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Praha CZE
5. kata ženy Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE
7. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Praha CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Praha CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Roman Kotěra KESL RYU Praha CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš st. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Alois Lausman Tonakai Litvínov CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Jiří Novota KK Boda CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Martina Fantová KESL RYU Praha CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková KESL RYU Praha CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Praha CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Neufingerová KESL RYU Praha CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE
2. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE
3. kata team muži KC Dragons Rosice CZE
3. kata team muži Keiko Ryu Shotokan CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Nidoshinkan DOJO CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE
2. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -60kg Miloš Brádle Karate klub Trutnov CZE
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE
5. kumite muži -60kg Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE
5. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE
3. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite muži -67kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE
5. kumite muži -67kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE
5. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE
5. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Praha CZE
2. kumite muži -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE
3. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE
3. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži -84kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži -84kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Praha CZE
2. kumite muži +84kg Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Beneš KC Žatec CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE
5. kumite muži +84kg Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE
7. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE
2. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Praha CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Praha CZE
3. kumite muži BRH Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE
5. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE
7. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE
2. kumite ženy -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE
3. kumite ženy -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
3. kumite ženy -50kg Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE
2. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE
3. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE
3. kumite ženy -55kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE
5. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE
2. kumite ženy -61kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -61kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Náchod CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
7. kumite ženy -61kg Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE
2. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE
3. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE
3. kumite ženy -68kg Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE
5. kumite ženy -68kg Monika Kohoutová PSK Olymp Praha CZE
5. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
3. kumite ženy +68kg Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE
2. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE
3. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE
7. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE
7. kumite ženy BRH Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Ruda Šianský KC Žatec CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Vladimír Panýrek SK MP CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Engel TJ Karate Praha CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE