Přebory Středočeského kraje
19. června 2010
Kladno
177 závodníků z 11 klubů
KATA
mladší žáci 23
1.  Böhme Marek Keiko Ryu Kladno
2.  Rendla Marek Keiko Ryu Kladno
3.  Čejka František Sokol Nymburk
3.  Kryštůfek Jaroslav Ippon KK Rakovník
mladší žákyně 9
1.  Jaňourová Tereza Keiko Ryu Kladno
2.  Juzová Nikola Keiko Ryu Kladno
3.  Hrabáková Kateřina Ippon KK Rakovník
3.  Koukolíková Magda Karate klub Kladno
starší žáci  12
1.  Švanda Ondřej Keiko Ryu Kladno
2.  Šíma Oldřich Keiko Ryu Kladno
3.  Němeček Filip Keiko Ryu Kladno
starší žákyně  4
1.  Horáková Veronika EMĚ Mělník
2.  Dvořáková Kristýna Karate klub Kladno
3. Jakešová Klára SSC Č.Lípa
3. Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
dorostenci 13
1.  Vít Filip Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Aleš David Karate klub Kladno
3.  Přibyl Jan EMĚ Mělník
3.  Ihrig David EMĚ Mělník
dorostenky 2
1.  Daníčková Kristýna Karate klub Kladno
2.  Krupková Martina Keiko Ryu Kladno
junioři 3
1.  Bernášek Matěj Keiko Ryu Kladno
2.  Pešek Adam Keiko Ryu Kladno
3.  Podlaha Rostislav Ippon KK Rakovník
juniorky 4
1.  Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
2.  Barešová Markéta SSC Č.Lípa
3.  Horáková Jana EMĚ Mělník
3. Zummerová Eliška Karate klub Kladno
muži 10
1.  Lukaševič Vadim Keiko Ryu Kladno
2.  Přibyl Jan EMĚ Mělník
3.  Mareš st. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Bašus Jiří Sokol Nymburk
ženy 4
1.  Hovorková Andrea Keiko Ryu Kladno
2.  Lorenzová Alžběta Ippon KK Rakovník
3.  Zummerová Eliška Karate klub Kladno
3. Horáková Jana EMĚ Mělník
chlapci do 8 let 8.-7.kyu 30
1.  Böhme Marek Keiko Ryu Kladno
2.  Košťál Tobiáš SSC Č.Lípa
3.  Černý Pavel Karate klub Kladno
3. Mrázek Tomáš Keiko Ryu Kladno
dívky do 8 let 8.-7.kyu 8
1.  Rálišová Jana SSC Č.Lípa
2.  Ištoková Kateřina SSC Č.Lípa
3.  Tomanová Natálie SSC Č.Lípa
3. Baiblová Helena SSC Č.Lípa
žáci 9-12 let 8.-7.kyu 29
1.  Mičic Petr SK Kesl Ryu Praha
2.  Dařílek Petr SSC Č.Lípa  
3.  Drozd Matyáš Keiko Ryu Kladno
3. Holub Vojtěch Keiko Ryu Kladno
žákyně 9-12 let 8.-7.kyu 11
1.  Jůzová Nikola Keiko Ryu Kladno
2.  Morávková Pavlína Keiko Ryu Kladno
3.  Heroldová Julie Keiko Ryu Kladno
3. Zachovalová Barbora SSC Č.Lípa
dorostenci 8.-7.kyu 3
1.  Nguyen Duc Anh Sokol Nymburk
2.  Bělička Matěj Keiko Ryu Kladno
3.  Návesník Lukáš SSC Č.Lípa
dorostenky 8.-7.kyu 6
1.  Nováková Denisa SSC Č.Lípa
2.  Hegedüšová Leona SSC Č.Lípa
3.  Vojtíšková Denisa TJ Sadská
3. Záluská Isabela Keiko Ryu Kladno
muži 8.-7.kyu 3
1.  Toman Petr SSC Č.Lípa
2.  Ištok Milan SSC Č.Lípa
3. Hanzalík Marek Karate klub Kladno
ženy 8.-7.kyu 3
1.  Biluň Jana Karate klub Kladno
2.  Heroldová Soňa Keiko Ryu Kladno
3. Janová Hana SSC Č.Lípa
muži nad 35 let - MASTERS 5
1.  Přibyl Jan EMĚ Mělník
2.  Mareš st. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Bašus Jiří Sokol Nymburk
3. Polák Josef SSC Č.Lípa
ženy nad 35 let - MASTERS 1
1.  Pešková Hana Keiko Ryu Kladno
KATA  Team žáci 13
1.  Keiko Ryu Kladno "E"
2. Keiko Ryu Kladno "C"
3. Auto Škoda Ml.Boleslav "A"
3. Keiko Ryu Kladno "D"
KATA Team žákyně 5
1.  Keiko Ryu Kladno "F"
2. SSC Č.Lípa "B"
3. SSC Č.Lípa "A"
3. Ippon KK Rakovník "B"
KATA Team dorostenci a junioři 2
1.  Karate klub Kladno
2. Ippon KK Rakovník
KATA Team dorostenky a juniorky 2
1.  SSC Č.Lípa
2. Karate klub Kladno
KATA Team muži 2
1.  Keiko Ryu Kladno
2. Ippon KK Rakovník
KUMITE
mladší žáci -30 kg 2
1.  Mašín Jiří TJ Sadská
2.  Čech Richard Ippon KK Rakovník
mladší žáci -35 kg 3
1.  Minařík Tomáš TJ Sadská
2.  Suk Kryštof Ippon KK Rakovník
3. Jiras Jan Ippon KK Rakovník
 
mladší žáci -41 kg 2
1.  Klíma Tomáš Ippon KK Rakovník
2.  Pálek Lukáš Ippon KK Rakovník
mladší žáci nad 41 kg 4
1.  Dosedla Albert Ippon KK Rakovník
2.  Wimmer Aleš Karate klub Kladno
3.  Pospíšil Filip Ippon KK Rakovník
3.  Černík Filip TJ Sadská
mladší žákyně do 35 kg 2
1.  Koukolíková Magda Karate klub Kladno
2. Hrabáková Kateřina Ippon KK Rakovník
mladší žákyně nad 35 kg 2
1.  Gartnerová Anna Ippon KK Rakovník
2. Choleová Lenka Ippon KK Rakovník
st.žáci -39 kg 2
1.  Beneš Jakub Ippon KK Rakovník
2.  Poslušný Filip Baník Příbram
st.žáci  -45 kg 2
1.  Staněk Michal TJ Sadská
2.  Wolfschleager Martin Baník Příbram
st.žáci  -52 kg 1
1.  Černík Josef TJ Sadská
starší žáci -60 kg 4
1.  Černý Prokop Ippon KK Rakovník
2.  Kozák Tomáš Karate klub Kladno
3.  Veselý Václav Ippon KK Rakovník
3. Pospíšil Viktor Ippon KK Rakovník
st.žáci + 60 kg 1
1.  Vlček Jan TJ Sadská
st.žákyně -50 kg 1
1.  Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
st.žákyně +50 kg 1
1.  Dvořáková Kristýna Karate klub Kladno
dorostenci -52 kg 5
1.  Vít Filip Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Moravec Tomáš Ippon KK Rakovník
3.  Bican Dominik Ippon KK Rakovník
3.  Potapenko Vadym TJ Sadská
dorostenci -57 kg 2
1.  Hanzalík Jan Karate klub Kladno
2.  Aleš  David Karate klub Kladno
dorostenci -63 kg 2
1.  Podoljak Tomáš Ippon KK Rakovník
2.  Kolář Tomáš Ippon KK Rakovník
dorostenci -70 kg 1
1.  Goryanov Vladyslav Tiger Nové Strašecí
dorostenci nad 70 kg 3
1.  Elznic Jakub Karate klub Kladno
2.  Mikolášek Tomáš Karate klub Kladno
3. Dvořák Jakub Karate klub Kladno
dorostenky -54 kg 1
1.  Sládková Eliška TJ Sadská
dorostenky +54 kg 1
1.  Süssemilchová Barbora Karate klub Kladno
junioři do 61 kg 1
1.  Beneš Jakub TJ Sadská
junioři do 68 kg 2
1.  Suchý Aleš Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Podlaha Rostislav Ippon KK Rakovník
juniorky do 53 kg 1
1.  Zummerová Eliška Karate klub Kladno
juniorky nad 59 kg 1
1.  Barešová Markéta SSC Č.Lípa
muži do 75 kg 5
1.  Mareš ml. Ladislav Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Kubát Tomáš Baník Příbram
3.  Florian Zdeněk Karate klub Kladno
3.  Matějka Denis Baník Příbram
muži do 84 kg 1
1.  Tůma Martin Baník Příbram
muži nad 84 kg 3
1.  Greif Patrik Ippon KK Rakovník
2.  Kryštůfek Jaroslav Ippon KK Rakovník
3.  Dvořáček Filip Baník Příbram
muži BRH 5
1.  Dvořáček Filip Baník Příbram
2. Greif Patrik Ippon KK Rakovník
3. Florian Zdeněk Karate klub Kladno
3. Kryštůfek Jaroslav Ippon KK Rakovník
ženy do 50 kg 1
1.  Koubová Kateřina Auto Škoda Ml.Boleslav
ženy do 55 kg 1
1.  Lorenzová Alžběta Ippon KK Rakovník
ženy BRH 1
1.  Lorenzová Alžběta Ippon KK Rakovník
Pořadí podle medailí jednotlivců
I. II. III. body počet záv.
1. Ippon KK Rakovník 10 11 10 45 b. 31
2. Keiko Ryu Kladno 10 8 6 48 b. 51
3. Karate klub Kladno 8 6 7 33 b. 25
4. TJ Sadská 7 0 3 14 b. 14
5. Auto Škoda Ml.Boleslav 5 1 1 15 b. 14
6. SSC Č.Lípa 4 6 7 29 b. 20
7. Baník Příbram 2 3 2 10 b. 7
8. EMĚ Mělník 2 1 4 12 b. 6
9. Sokol Nymburk 1 0 3 6 b. 7
10. SK Kesl Ryu Praha 1 0 0 3 b. 1
Tiger Nové Strašecí 1 0 0 1 b. 1
51 36 43 215 b. 177
Pořadí podle bodů 3-2-1 v kategoriích jednotlivců
1. Keiko Ryu Kladno 10 8 6 48 b. 51
2. Ippon KK Rakovník 10 11 10 45 b. 31
3. Karate klub Kladno 8 6 7 33 b. 25
4. SSC Č.Lípa 4 6 7 29 b. 20
5. Auto Škoda Ml.Boleslav 5 1 1 15 b. 14
6. TJ Sadská 7 0 3 14 b. 14
7. EMĚ Mělník 2 1 4 12 b. 6
8. Baník Příbram 2 3 2 10 b. 7
9. Sokol Nymburk 1 0 3 6 b. 7
10. SK Kesl Ryu Praha 1 0 0 3 b. 1
Tiger Nové Strašecí 1 0 0 1 b. 1