22. Funakoshi Cup - Česká Lípa
27. listopadu 2010
304 závodníků z 21 klubů
KATA
žáci do 8 let 9.-8,kyu 39
1.  Chládek Štěpán Target Sport Milovice
2.  Morávek Michal Keiko Ryu Kladno
3.  Plass  Daniel SK Masopust Bílina
3.  Marták Dominik SK Kamura Ústí n/L
žákyně do 8 let  9.-8.kyu 11
1.  Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
2.  Bajblová  Helena
3.  Šinerová Adéla Sport Relax
3.  Esserová Klára Target Sport Milovice
žáci do 8 let nad 7.kyu 7
1.  Kulich Denny Sport Union Ústí n/L
2.  Dittrich  Tomáš Slavia TU Liberec
3. Ingriš  Lukáš SKC Louny
3. Steiner Dominik SK Kamura Ústí n/L
žákyně do 8 let nad 7.kyu 2
1.  Grugerová Natalie SK Kesl Ryu Praha
2.  Koukolíková Anna Karate Klub Kladno
žáci 9-10 let 9.-7.kyu 54
1.  Böhme Marek Keiko Ryu Kladno
2.  Dlouhý Marcel Sport Union Ústí n/L
3.  Janda  Filip Dragon DDM Neratovice
3.  Krejčí  Dalibor SKC Louny
žákyně 9-10 let 9.-7.kyu 19
1.  Znamenáčková Barbora Sport Relax
2.  Endlerová Hana Sport Union Ústí n/L
3.  Morávková  Pavlína Keiko Ryu Kladno
3.  Daová Anna SSC Česká Lípa
žáci 9-10 let nad 6.kyu 8
1.  Charvát David SK Masopust Bílina
2.  Hrdlička  Ondřej Sport Union Ústí n/L
3.  Rendla Marek Keiko Ryu Kladno
3.  Podrabský Petr Sport Union Ústí n/L
žákyně 9-10 let nad 6.kyu 3
1.  Jaňourová Tereza Keiko Ryu Kladno
2.  Velcová  Nikola SK Kamura Ústí n/L
3.  Koukolíková Magda Karate Klub Kladno
žáci 11-12 let 9.-6.kyu 48
1.  Zlatohlávek  Kryštof Sport Relax
2.  Novák Filip Dragon DDM Neratovice
3.  Čeřovský  Jakub Slavia TU Liberec
3.  Řádek Zdeněk Sport Union Ústí n/L
žákyně 11-12 let 9.-6.kyu 19
1.  Jůzová  Nikola Keiko Ryu Kladno
2.  Blechová Dorota Sport Relax
3.  Puchernová Štěpána Sport Union Ústí n/L
3.  Ješetová Sára Sport Relax
žáci 11-12 let nad 5 kyu 12
1.  Zítko Milan Sport Relax
2. Vavřička  Jakub Sport Union Ústí n/L
3. Šerák David Sport Relax
3. Razák Daniel Sport Relax
žákyně 11-12 let nad 5.kyu 4
1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Praha
2.  Chvojková  Klára Sport Union Ústí n/L
3. Rottenbornová Lucie SK Kamura Ústí n/L
3. Boháčová  Jana Sport Relax
žáci 13-14 let 9.-6.kyu 6
1.  Janata Daniel Sport Relax
2.  Stojka  Erik Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Koukal Adama Keiko Ryu Kladno
3.  Blín Ondřej Slavia TU Liberec
žákyně 13-14 let 9.-6.kyu 11
1.  Košíková Martina Sport Relax
2.  Doubková Jana SSC Česká Lípa
3.  Bílkovská  Olga SK Kamura Ústí n/L
3.  Záluská Isabela Keiko Ryu Kladno
žáci 13-14 let nad 5.kyu 11
1.  Marschall Petr Sport Union Ústí n/L
2.  Švanda  Ondřej Keiko Ryu Kladno
3.  Musil Pavel SK Masopust Bílina
3.  Schäfer Filip SK Masopust Bílina
žákyně 13-14 let nad 5.kyu 5
1.  Kváčová Eliška Sport Union Ústí n/L
2.  Šindelářová Barbora SK Masopust Bílina
3.  Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí n/L
3.  Kočandrlová Lucie Sport Relax
dorostenci 9.-6.kyu 5
1.  Kirsch Radek Slavia TU Liberec
2.  Čvančara Tomáš Sport Relax
3.  Doležel Karel SK Kesl Ryu Praha
3.  Le David  Sport Relax
dorostenky 9.-6.kyu 5
1.  Hladká  Kateřina Keiko Ryu Kladno
2.  Hrnčířová Martina SK Masopust Bílina
3.  Skřivanová Veronika Sport Relax
3.  Marešová Kateřina SKC Louny
dorostenci nad 5.kyu 7
1.  Bandas  Dominik Sport Union Ústí n/L
2.  Mikolášek Tomáš Karate Klub Kladno
3.  Prieložný Jakub SK Masopust Bílina
3.  Pešek Adam Keiko Ryu Kladno
dorostenky nad 5.kyu 4
1.  Halamová Petra Sport Union Ústí n/L
2.  Šimková Michaela  SK Masopust Bílina
3.  Daníčková Kristýna Karate Klub Kladno
3.  Bittnerová Tereza Sport Relax
ženy 9.-6.kyu 2
1. Dvořáková Ivana Jukl Karate Team
2. Skalníková Petra Dragon DDM Neratovice
muži nad 5.kyu 6
1.  Racek  Jan Keiko Ryu Kladno
2. Veselý Radek SK Masopust Bílina
3. Hladký  Jan Keiko Ryu Kladno
3. Lukaševič Vadim Keiko Ryu Kladno
ženy nad 5.kyu 3
1.  Křížová Eva Sport Union Ústí n/L
2.  Pancuráková Tatiana KK Gojukan Praha
3.  Pavlasová Božena Sport Relax
Masters muži 9.-6.kyu 1
1. Böhme Jan Keiko Ryu Kladno
Masters muži nad 5.kyu 6
1.  Mareš Ladislav Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Němeček Petr SK Kesl Ryu Praha
3. Souček  Otakar KK Boda
3. Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Praha
Masters ženy nad 5.kyu 3
1.  Schiffmannová Petra Kamikaze Mladá Boleslav
2.  Mistolerová Zlata SK Kesl Ryu Praha
3.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Praha
Team mladší žáci  8
1.  Sport Union Ústí n/L "B"
2.  Sport Union Ústí n/L "A"
3.  SKM Bílina "A"
3.  Sport Union Ússtí n/L "C"
Team mladší žákyně 3
1.  Sport Relax 
2.  Keiko ryu Kladno
3.  SSC Česká Lípa "A"
Team starší žáci  6
1.  Sport Relax "B"
2.  Sport Relax "A"
3.  SKM Bílina "B"
3.  SKM Bílina "A"
Team starší žákyně 3
1.  SK Kamura Ústí n/L
2.  Sport Relax 
3.  Sport Union Ústí n/L
Team dorostenci - muži 1
1. Karate klub Kladno
Team dorostenky - ženy 4
1.  Sport Union Ústí n/L
2. SK Masopust Bílina
3. Sport Relax "A"
3. Sport Relax "B"
MODELOVÉ SITUACE
mladší žáci 4
1.  Mašek Hrdlička Sport Union Ústí n/L
2.  Knechtl Černý Karate klub Kladno
3. Bílý Sinta Karate klub Kladno
3. Kníže Mravináč Karate klub Kladno
mladší žákyně 1
1.  Koukolíková M. Koukolíková A. Karate klub Kladno
starší žáci 5
1.  Rendla Švanda Keiko Ryu Kladno
2.  Chochula Bláha SK Kamura Ústí n/L
3.  Kubín  Nemejta Sport Union Ústí n/L
3.  Schafer  Musil SKM Bílina
starší žákyně 2
1.  Hypiusová Poslední Sport Union Ústí n/L
2.  Štíchová Rottenbornová SK Kamura Ústí n/L
dorostenky - ženy 2
1. Křížová Halamová Sport Union Ústí n/L
2. Daníčková Růžičková Karate klub Kladno
dorostenci - muži 2
1. Bandas Marschall Sport Union Ústí n/L
2. Hanzalík Aleš Karate klub Kladno
DUO mladší žáci  14
1.  Sport Union Ústí n/L "A"
2.  SK Masopust Bílina "B"
3.  SK Masopust Bílina "C"
3.  Sport Union Ústí n/L "E"
DUO mladší žákyně 8
1.  Sport Relax "A"
2.  Keiko Ryu Kladno "C"
3.  Sport Relax "B"
3. Karate klub Kladno
DUO starší žáci  18
1.  Sport Relax "A"
2.  Sport Relax "B"
3.  Sport Relax "D"
3.  Keiko ryu Kladno "B"
DUO starší žákyně 6
1.  Sport Union Ústí n/L
2.  SK Kamura Ústí n/L 
3.  SSC Česká Lípa
3. Sport Relax "B"
DUO dorostenci - muži 2
1. Sport Union Ústí n/L
2. Karate klub Kladno
DUO dorostenky - ženy 6
1.  Sport Relax "B"
2.  Sport Union Ústí n/L 
3. Karate klub Kladno
3. SK Kamura Ústí n/L
I. II. III.
1. Sport Union Ústí n/L 15 7 7 62 b.
2. Sport Relax 11 5 15 58 b.
3. Keiko Ryu Kladno  6 4 8 32 b.
4. Karate klub Kladno 3 5 6 17 b.
5. SK Masopust Bílina 1 6 9 24 b.
6. SK Kamura Ústí n/L 1 4 6 16 b.
7. SK Kesl Ryu Praha 1 2 3 9 b.
8. Dragon DDM Neratovice 1 2 1 7 b.
9. Slavia TU Liberec 1 1 2 7 b.
10. Auto Škoda Ml.Boleslav 1 1 0 5 b.
11. Kamikaze Mladá Boleslav 1 1 0 5 b.
12. Target Sport Milovice 1 0 1 4 b.
13. Jukl katrate Team Praha 1 0 0 2 b.
14. SSC Č.Lípa 0 2 3 7 b.
15. KK Gojukan Praha 0 1 0 2 b.
16. SKC Louny 0 0 3 3 b.
17. KK Bóďa 0 0 1 1 b.