III. ročník Liberecký pohár
15. října 2011
Česká Lípa
203 závodníků z 20 klubů
KATA
žáci do 8 let 28
1.  Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
2.  Vojtáš Kristián SVČ Domeček Brno
3.  Nazaruk Artur SKC Louny
3.  Minárik David Sport Relax
žákyně do 8 let 15
1.  Kynclová Johana SK Kesl Ryu Praha
2.  Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
3.  Žigová Valérie SSC Česká Lípa
3.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
žáci do 9 let 9
1.  Nguyen Danh Manh Sport Relax
2.  Pech Martin Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Beránek Daniel Sport Relax
žákyně do 9 let 8
1.  Šinerová Adéla Sport Relax
2.  Kučerová Adéla SKC Louny
3.  Vyskočilová Eva Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Hajleková Kateřina Slávia TU Liberec
žáci 10-11 let, 8.-7.kyu 26
1.  Janda Filip Dragon DDM Neratovice
2.  Le Jan Dragon DDM Neratovice
3.  Kašík Marek Sport Relax
3.  Kavalír David Sport Relax
žákyně 10-11let, 8.-7.kyu 8
1.  Daoová Anna SSC Česká Lípa
2.  Povolná Eliška  Sport Relax
3.  Petrlíková Kateřina SKC Louny
3.  Baroňová Michaela SKKLiberec
žáci 12-14 let, 8.-6.kyu 25
1.  Le David Dragon DDM Neratovice
2.  Novák Filip Dragon DDM Neratovice
3.  Koudela Dominik Sport Relax
3.  Kletečka Ondřej Sport Relax
žákyně 12-14 let, 8.-6.kyu 11
1.  Blechová Dorota Sport Relax
2.  Ješetová Sára Sport Relax
3.  Šírlová Adéla Sport Relax
3.  Nováková Markéta Sport Relax
žáci 10-11 let, nad 6.kyu 8
1.  Krejčí Dalibor SKC Louny
2.  Štěpán  Matěj SKK Liberec
3. Majera Dominik SKBU Trutnov
3. Hajný Jakub SKC Louny
žákyně 10-11 let, nad 6.kyu 6
1.  Znamenáčková Barbora Sport Relax
2.  Kadeřábková Eva MDDM Ostrov
3.  Sasová Veronika SKK Liberec
3.  Soprová Natálie Dragon DDM Neratovice
žáci 12-14 let, nad 5.kyu 13
1.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Zítko Milan Sport Relax
3.  Šerák David Karate klub Ústí nad Labem
3.  Hájek Milan Sport Relax
žákyně 12-14 let, nad 5.kyu 4
1.  Jůzová Nikola Keiko Ryu Kladno
2.  Hájková Tereza Slávia TU Liberec
3.  Horáková Veronika TJ EMĚ Mělník
3. Kočandrlová Lucie Sport Relax
dorostenci 15-18 let 6
1.  Pešek Adam Keiko Ryu Kladno
2.  Janata Daniel Sport Relax
3.  Blín Ondřej Slávia TU Liberec
3. Kirsch Radek Slávia TU Liberec
dorostenky 15-18 let 7
1.  Horáková Jana TJ EMĚ Mělník
2.  Košíková Martina Sport Relax
3.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
3. Sasová Kamila SKK Liberec
Team mladší žáci 3
1.  Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  SSC Česká Lípa
3.  Sport Relax
Team mladší žákyně 4
1.  Sport Relax
2.  MDDM Ostrov "A"
3.  SSC Česká Lípa
3. MDDM Ostrov "B"
Team starší žáci 8.-6.kyu 4
1.  Sport Relax "B"
2.  Sport Relax "A"
3.  Sport Relax "D"
3. Sport Relax "C"
Team starší žákyně
1.  Sport Relax "A"
2.  Sport Relax "B"
3. SSC Česká Lípa
Team dorostenci
1.  SSC Česká Lípa "F"
2.  SSC Česká Lípa "D"
3. SSC Česká Lípa "E"
Team dorostenky
1.  Sport Relax "A"
2.  Sport Relax "B"
KUMITE
mladší žáci -30 kg 3
1.  Štěpán Matěj SKK Liberec
2.  Bulíř Josef Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Dittrich Tomáš Slávia TU Liberec
mladší žáci nad 30 kg 8
1.  Černík Filip TJ Sadská
2.  Nevole Josef SŠKS Pardubice
3. Hájek Martin Slávia TU Liberec
3. Chudoba František SKK Liberec
mladší žákyně -30 kg 3
1.  Sasová Veronika SKK Liberec
2. Soprová Elen Dragon DDM Neratovice
3. Štěpánová Vendula SKK Liberec
mladší žákyně nad 30 kg 6
1.  Soprová Natálie Dragon DDM Neratovice
2.  Pecková Tereza Marie MDDM Ostrov
3. Lojdová Anna KK Gorenje Chodov
3. Dobrovolná Jana MDDM Ostrov
st.žáci  -52 kg 16
1.  Černík Josef TJ Sadská
2.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Zítko Roman Sport Relax
3. Lettl Marek SKK Liberec
st.žáci nad 52 kg 13
1.  Vlček Jaroslav SKK Liberec
2.  Bittner Martin Sport Relax
3. Kočí Jakub Slávia TU Liberec
3. Červinka Martin Slávia TU Liberec
st.žákyně  -52 kg 3
1.  Luxemburgová Kateřina Slávia TU Liberec
2. Kočandrlová Lucie Sport Relax
3. Horáčková Karolína SKK Liberec
st.žákyně  nad 52 kg 1
1.  Skalníková Martina Dragon DDM Neratovice
dorostenci -60 kg 4
1.  Hertl  Jakub TJ Karate Praha
2.  Dittrich Filip Slávia TU Liberec
3.  Janata Daniel Sport Relax
3. Ryvol David Slávia TU Liberec
dorostenci -70 kg 4
1.  Mišík Nikolas TJ Karate Praha
2.  Čvančara Tomáš Sport Relax
3. Dostál Jan Karate DO Dvůr Králové
3. Jurnečka Filip Sport Relax
dorostenci nad 70 kg 3
1.  Petráček Lukáš SKBU Trutnov
2.  Janoch Jakub Dragon DDM Neratovice
3. Künzel Ladislav Karate Most
dorostenky -60 kg 4
1.  Střímelská Kateřina KK Gorenje Chodov
2. Mezzeiová Pavla MDDM Ostrov
3. Sasová Kamila SKK Liberec
3. Drápalíková Kristýna Karate DO Dvůr Králové
dorostenky nad 60 kg 1
1.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
Pořadí podle výsledků z kategorií jednotlivců
I. II. III. body
1. Sport Relax 4 8 12 40 b.
2. Dragon DDM Neratovice 5 5 1 24 b.
3. SKK Liberec 3 1 9 20 b.
4. Slávia TU Liberec 1 2 9 16 b.
5. Auto Škoda Ml.Boleslav 1 3 2 11 b.
6. SKC Louny 1 1 3 8 b.
7. MDDM Ostrov 0 3 1 7 b.
8. SSC Česká Lípa 2 0 2 6 b.
9. Keiko Ryu Kladno 2 0 0 6 b.
10. TJ Karate Praha 2 0 0 6 b.
11. TJ Sadská 2 0 0 6 b.
12. SKBU Trutnov 1 0 1 4 b.
13. TJ EMĚ Mělník 1 0 1 4 b.
14. KK Gorenje Chodov 1 0 1 4 b.
15. SK Kesl Ryu Praha 1 0 0 3 b.
16. SVČ Domeček Brno 0 1 0 2 b.
17. SŠKS Pardubice 0 1 0 2 b.
18. Karate DO Dvůr Králové 0 0 2 2 b.
19. KK Ústí nad Labem 0 0 1 1 b.
20. Karate Most 0 0 1 1 b.