XVIII. Vánoční cena 19.11.2011 - Mladá Boleslav
startovalo 340 závodníků ze 44 klubů z ČR, Slovenska a Německa
Kata žáci 8 let 33 závodníků
1. Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
2. Seifert William Karate Vision Praha
3. Minárik David Sport Relax
3. Boura Marek SKK Liberec
5. Nazaruk Artur SKC Louny
5. Nguyen Tomáš SK Kamura Ústí n.L.
7. Krišal Filip TJ Sadská
7. Malý Matyáš SKK Liberec
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu 46 závodníků
1. Böhme Marek Keiko ryu Kladno
2. Nguyen Danh Manh Sport Relax
3. Pech Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Janda Filip Dragon DDM Neratovice
5. Le Jan Dragon DDM Neratovice
5. Pečenka Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
7. Mlenský Moriz  SU SKR Ústí n.L.
7. Bohuslav Jan Dragon DDM Neratovice
Kata mladší žáci 23 závodníků
1. Říha Matěj SK Kesl ryu Praha
2. Hnízdil Kristián SU SKR Ústí n.L.
3. Schlosser Daniel KK Topoľčany
3. Šípek Martin KK Topoľčany
5. Podrabský Petr SU SKR Ústí n.L.
5. Tonár Vojtěch SU SKR Ústí n.L.
7. Fečo Josef SU SKR Ústí n.L.
7. Hrdlička Ondřej SU SKR Ústí n.L.
Kata žákyně 8 let 11 závodnic
1. Niznerová Kristínka Rapid Bratislava
2. Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
3. Žigová Valerie SSC Česká Lípa
3. Kynclová Johanka SK Kesl ryu Praha
5. Muzikářová Klára SKK Liberec
5. Husáková Laura SU SKR Ústí n.L.
7. Hamadová Jolanka Ippon KK Rqakovník
Kata mladší žákyně 8. - 7. Kyu 22 závodnic
1. Stroffová Miriam SK Kesl ryu Praha
2. Bartoňová Michaela SKK Liberec
3. Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa
3. Trávníková Veronika Karate Vision Praha
5. Žigová Hana SSC Česká Lípa
5. Pelikánová Hana SKK Liberec
7. Kopalová Michaela Slávia TU Liberec
7. Janšová Šárka KC Podbořany
Kata mladší žákyně 15 závodnic
1. Znamenáčková Barbora Sport Relax
2. Šabová Dominika Nidoshinkan dojo Brno
3. Konášová Veronika SU SKR Ústí n.L.
3. Pavlů Petra SK Kamura Ústí n.L.
5. Sasová Veronika SKK Liberec
5. Endlerová Hana SU SKR Ústí n.L.
7. Mehičová Adéla Karate Černošice
7. Nývltová Karolína SU SKR Ústí n.L.
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu 8 závodníků
1. Le David Dragon DDM Neratovice
2. Mikuláš Vojtěch Dragon DDM Neratovice
3. Kafka Radim KC Podbořany
3. Stojka Erik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Cimbora Michal TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Hájek Daniel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žákyně 8. - 7. Kyu 3 závodnice
1. Přibylová Lenka TJ EMĚ Mělník
2. Peroutková Natálie Kamikaze Mladá Boleslav
3. Kocková Barbora Karate Vision Praha
Kata starší žáci 39 závodníků
1. Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Bartuška Dominik Budo škola KK Písek
3. Hájek Milan Sport Relax
3. Marschall Petr SU SKR Ústí n.L.
5. Tamborlani Matteo Tarokan Brno
5. Hanzl Lukáš Cobra ryu Strakonice
7. Kletečka David SK Kesl ryu Praha
7. Podroužek Libor SK Kesl ryu Praha
Kata starší žákyně 24 závodnic
1. Augustinová Zuzana SK Kesl ryu Praha
2. Forstová Sabina Tarokan Brno
3. Niznerová Zuzana Rapid Bratislava
3. Křížová Sabina SVČ Domeček Brno
5. Šabová Aneta Nidoshinkan dojo Brno
5. Jůzová Nikola Keiko ryu Kladno
7. Macháčková Veronika SK Tommi Shotokan
7. Nováková Markéta Sport Relax
Kata dorostenci 10 závodníků
1. Pešek Adam Keiko ryu Kladno
2. Nizner Michal Rapid Bratislava
3. Blín Ondřej Slávia TU Liberec
3. Kadlec Kryštof Karate Vision Praha
5. Kolář Tomáš Ippon KK Rakovník
5. Bican Dominik Ippon KK Rakovník
7. Kirsch Radek Slávia TU Liberec
Kata dorostenky 7 závodnic
1. Zlatohlávková Tereza Sport Relax
2. Droste Melina KDVZ Magdeburg
3. Forstová Simona Tarokan Brno
3. Čížková Pavla SK Kesl ryu Praha
5. Košíková Karin Sport Relax
5. Horáková Jana TJ EMĚ Mělník
Kata team žáci 2 teamů
1. Sport Relax
2. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata team žákyně 7 teamů
1. SK Kesl ryu Praha
2. SSC Česká lípa
3. Sport Relax
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. SK Tommi Shotokan
5. MDDM Ostrov "B"
Kumite mladší žáci -35kg 16 závodníků
1. Patkolo Radim KCK Team
2. Netolický Radek Karate Hlinsko
3. Jirásek Daniel KCK Team
3. Šípek Martin KK Topoľčany
5. Fuka Mikuláš KK TJ Krupka
5. Dittrich Tomáš Slávia TU Liberec
7. Hnízdil Kristián SU SKR Ústí n.L.
7. Čech Richard Ippon KK Rakovník
Kumite mladší žáci -40kg 5 závodníků
1. Hercík Daniel SK Schick ryu Praha
2. Hrdlička Ondřej SU SKR Ústí n.L.
3. Marek Jan KCK Team
3. Honsu Šimon SK Schick ryu Praha
5. Kubala Jan Baník Příbram
Kumite mladší žáci +40kg 6 závodníků
1. Podsklan David Farmex Nitra
2. Černík Filip TJ Sadská
3. Studnička Zdeněk Budo škola KK Písek
3. Hrubý Matouš SK Kamura Ústí n.L.
5. Černý Jonáš Ippon KK Rakovník
Kumite mladší žákyně -35kg 5 závodnic
1. Niznerová Kristínka Rapid Bratislava
2. Štěpánová Vendula SKK Liberec
3. Sasová Veronika SKK Liberec
3. Kadeřábková Eva MDDM Ostrov
Kumite mladší žákyně +35kg 6 závodnic
1. Šabová Dominika Nidoshinkan Dojo Brno
2. Týlová Eliška KK Lichnice
3. Procházková Kateřina SU SKR Ústí n.L.
3. Karbanová Tereza TJ Horní Měcholupy
5. Pecková Tereza MDDM Ostrov
Kumite starší žákyně -48kg 8 závodnic
1. Šabová Aneta Nidoshinkan dojo Praha
2. Sklenářová Terezie Cobra ryu Strakonice
3. Pokrupová Kristýna SK Kamura ryu Ústí n. L.
3. Forstová Sabina Tarokan Brno
5. Pidrmanová Magda Ippon KK Rakovník
5. Janoušová Nikola SK Kesl ryu Praha
Kumite starší žákyně +48kg 9 závodnic
1. Vávrová Petra KCK Team
2. Krátká Michaela KCK Team
3. Pokorná Květoslava Karate Hlinsko
3. Mandíková Kamila KK TJ Krupka
5. Skalníková Martina Dragon DDM Neratovice
5. Bukáčková Barbora Karate Hlinsko
Kumite starší žáci -40kg 13 závodníků
1. Staněk Tomáš Cobra ryu Strakonice
2. Balheim Boris Rapid Bratislava
3. Chvátal Štěpán Budo škola KK Písek
3. Tamborlani Matteo Tarokan Brno
5. Škultéty Matěj SU SKR Ústí n. L
5. Stránský Jan KCK Team
7. Stezka Václav SKK Liberec
Kumite starší žáci -50kg 17 závodníků
1. Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Hanzl Lukáš Cobra ryu Strakonice
3. Zítko Milan Sport Relax
3. Kletečka David SK Kesl ryu Praha
5. Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Slanař Jakub SK Kesl ryu Praha
7. Spálovský Benedikt TJ Horní Měcholupy
7. Vobruba Jan SŠKS Pardubice
Kumite starší žáci -60kg 10 závodníků
1. Černík Josef TJ Sadská
2. Zrnovský Jan Slávia TU Liberec
3. Pevný Lukáš Sport Relax
3. Zrzavecký Marek SK Kamura Ústí n.L.
5. Mucha Jakub Karate Hlinsko
5. Daněk Jan Karate Vision Praha
7. Novák Filip Dragon DDM Neratovice
7. Holub Miloš SU SKR Ústí n.L.
Kumite starší žáci +60kg 12 závodníků
1. Andörfer Ota KK TJ Krupka
2. Marschall Petr SU SKR Ústí n.L.
3. Thieme Petr SU SKR Ústí n.L.
3. Staněk Michael  Cobra ryu Strakonice
5. Kubín Lukáš SU SKR Ústí n.L.
5. Nguyen Antonín TJ Jiskra Domažlice
7. Kučera David SKC Louny
7. Erben Josef TJ Horní Měcholupy
Kumite dorostenky -58kg 3 závodnice
1. Grabert Sarah KDVZ Magdeburg
2. Forstová Simona Tarokan Brno
3. Sasová Kamila SKK Liberec
Kumite dorostenky +58kg 6 závodnic
1. Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
2. Droste Melina KDVZ Magdeburg
3. Teufelová Zuzana SU SKR Ústí n.L.
3. Burýšková Šárka SU SKR Ústí n.L.
Kumite dorostenky OPEN 8 závodnic
1. Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
2. Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
3. Grabert Sarah KDVZ Magdeburg
3. Droste Melina KDVZ Magdeburg
5. Burýšková Šárka SU SKR Ústí n.L.
5. Teufelová Zuzana SU SKR Ústí n.L.
Kumite dorostenci -60kg 5 závodníků
1. Balog Dušan Jiskra Litomyšl
2. Moravec Tomáš Baník Příbram
3. Dittrich Filip Slávia TU Liberec
3. Bican Dominik Ippon KK Rakovník
5. Privitzer Stanislav KK TJ Krupka
Kumite dorostenci -70kg 6 závodníků
1. Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
2. Henzl Tomáš SK Kamura Ústí n.L.
3. Kužela Jan SK Kamura Ústí n.L.
3. Le Minh Michal TJ Jiskra Domažlice
5. Kolář Jan Ippon KK Rakovník
Kumite dorostenci +70kg 6 závodníků
1. Tereščuk Václav SK Kamura Ústí n.L.
2. Droste Fabian KDVZ Magdeburg
3. Fronk Vítězslav TJ Jiskra Domažlice
3. Matějovský Petr SK Kesl ryu Praha
5. Peknik Oliver KK Stará Turá
5. Lejsek Jakub Kamikaze Mladá Boleslav
Kumite dorostenci OPEN 9 závodníků
1. Tereščuk Václav SK Kamura Ústí n.L.
2. Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
3. Peknik Oliver KK Stará Turá
3. Droste Fabian KDVZ Magdeburg
5. Matějovský Petr SK Kesl ryu Praha
Pořadí podle bodů jednotlivci Z S B Body
1. Dragon Neratovice 3 3 1 16
2. SK Kesl Ryu Praha 3 0 4 13
3. SK Kamura Ústí nad Labem 2 1 5 13
4. Sport Relax 2 1 4 12
5. SU SKR Ústí nad Labem 0 3 6 12
6. KDVZ Magdeburg - GER 1 3 3 12
7. Rapid Bratislava - SVK 2 2 1 11
8. KK Krupka 3 0 1 10
9. KCK team Letohrad 2 1 2 10
10. Nidoshinkan Brno 2 1 0 8
11. Auto Škoda Mladá Boleslav 2 0 2 8
12. Cobra Strakonice 1 2 1 8
13.-14. SKK Liberec 0 2 3 7
13.-14. Tarokan Brno 0 2 3 7
15. Keiko ryu Kladno 2 0 0 6
16. Jiskra Litomyšl 1 1 0 5
17. TJ Sadská 1 1 0 5
18. Karate Vision 0 1 3 5
19. SK Schick ryu Praha 1 0 1 4
20.-21. Slavia TU Liberec 0 1 2 4
20.-21. Budo Písek 0 1 2 4
22.-23. TJ EMĚ Mělník 1 0 0 3
22.-23. Farmex Nitra - SVK 1 0 0 3
24. Karate Hlinsko 0 1 1 3
25. KK Topolčany 0 0 3 3
26.-28. Baník Příbram 0 1 0 2
26.-28. KK Lichnice 0 1 0 2
26.-28. Kamikaze Mladá Boleslav 0 1 0 2
29.-30. SSC Česká Lípa 0 0 2 2
29.-30. Jiskra Domažlice 0 0 2 2
31.-36. SK Stará Turá - SVK 0 0 1 1
31.-36. KC Podbořany 0 0 1 1
31.-36. Karate Horní Měcholupy 0 0 1 1
31.-36. MDDM Ostrov 0 0 1 1
31.-36. SVČ Domeček Brno 0 0 1 1
31.-36. Ippon Rakovník 0 0 1 1
Pořadí podle medailí Z S B
1. Dragon Neratovice 3 3 1
2. SK Kesl Ryu Praha 3 0 4
3. KK Krupka 3 0 1
4. Rapid Bratislava - SVK 2 2 1
5. SK Kamura Ústí nad Labem 2 1 5
6. Sport Relax 2 1 4
7. KCK team Letohrad 2 1 2
8. Nidoshinkan Brno 2 1 0
9. Auto Škoda Mladá Boleslav 2 0 2
10. Keiko ryu Kladno 2 0 0
11. KDVZ Magdeburg - GER 1 3 3
12. Cobra Strakonice 1 2 1
13. Jiskra Litomyšl 1 1 0
14. TJ Sadská 1 1 0
15. SK Schick ryu Praha 1 0 1
16. TJ EMĚ Mělník 1 0 0
17. Farmex Nitra - SVK 1 0 0
18. SU SKR Ústí nad Labem 0 3 6
19. SKK Liberec 0 2 3
20. Tarokan Brno 0 2 3
21. Karate Vision 0 1 3
22. Slavia TU Liberec 0 1 2
23. Budo Písek 0 1 2
24. Karate Hlinsko 0 1 1
25. Baník Příbram 0 1 0
26. KK Lichnice 0 1 0
27. Kamikaze Mladá Boleslav 0 1 0
28. KK Topolčany 0 0 3
29. SSC Česká Lípa 0 0 2
30. Jiskra Domažlice 0 0 2
31. SK Stará Turá - SVK 0 0 1
32. KC Podbořany 0 0 1
33. Karate Horní Měcholupy 0 0 1
34. MDDM Ostrov 0 0 1
35. SVČ Domeček Brno 0 0 1
36. Ippon Rakovník 0 0 1