Výsledková listina
XIX. Vánoční cena
Mladá Boleslav, 17.11.2012
294 účastníků ze 42 klubů ČR a SR
Kata mladší žáci do 8 let 34
1. Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
2. Mandúch Samuel KK Topoľčany
3. Nemna Eugene Makoto KK Praha
3. Vopršál Miroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Červinka Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Boura Marek SKK Liberec
7. Bázler Marek SU SKR Ústí nad Labem
7. Kanaloš Adam SKK Liberec
Kata mladší žáci 9-11 let, 8. - 7. kyu 34
1. Le Jan Dragon DDM Neratovice
2. Minárik David Sport Relax
3. Řápek Jan Dragon DDM Neratovice
3. Smutný Filip Keiko ryu Kladno
5. Havránek Jakub SU SKR Ústí nad Labem
5. Novák Ondřej Ippon KK Rakovník
7. Bohuslav Jan Dragon DDM Neratovice
7. Fousek Richard SKC Louny
Kata mladší žáci 9-11 let, nad 6. kyu 31
1. Beránek Daniel Sport Relax
2. Janda Filip Dragon DDM Neratovice
3. Stárek David KK Jeseník
3. Pečenka Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Bázler David SU SKR Ústí nad Labem
5. Mlenský Moritz SU SKR Ústí nad Labem
7. Štěpán Matěj SKK Liberec
7. Hanták Tomáš TJ Karate Praha
Kata mladší žákyně do 8 let 20
1. Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
2. Hanvaldová Nikola SSC Česká Lípa
3. Kubíková Patricie Vision Praha
3. Vavrušková Lucie KK Lichnice
5. Kitzlerová Anežka SK Kesl Ryu Praha
5. ŽigováValerie SSC Česká Lípa
7. Jirsová Kateřina SKK Liberec
7. Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
Kata mladší žákyně 9-11 let, 8. - 7. kyu 20
1. Šinerová Adéla Sport Relax
2. Soprová Ellen Dragon DDM Neratovice
3. Kušková Emma Keiko ryu Kladno
3. Vrábelová Anička Keiko ryu Kladno
5. Třísková Anita SSC Česká Lípa
5. Junková Tereza Makoto KKPraha
7. Bartoňová Nikola SKK Liberec
7. Jůzová Veronika Keiko ryu Kladno
Kata mladší žákyně 9-11 let, nad 6. kyu 16
1. Osouchová Nela TJ karate České Budějovice
2. Šabová Dominika Nidoshinkan Brno
3. Řeháková Dominika Vision Praha
3. Pelikánová Hana SKK Liberec
5. Sasová Veronika SKK Liberec
5. Štěpánová Vendula SKK Liberec
7. Pexová Anna Vision Praha
7. Lazaresku Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žáci 12-13 let, 8. - 7. kyu 3
1. Dufek Matyáš SK Trial shotokan
2. Nyu Dug Šimon SU SKR Ústí nad Labem
3. Šubrt Ondřej TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žáci 12-13 let, nad 6. kyu 24
1. Richter Petr Vision Praha
2. Šípek Martin KK Topoľčany
3. Říha Matěj SK Kesl ryu Praha
3. Bartuška Dominik Budo škola Písek
5. Rendla Marek Keiko Ryu Kladno
5. Tran Patrik SU SKR Ústí nad Labem
7. Hislop Janek James Karate Hlinsko
7. Boura Vojtěch SKK Liberec
Kata starší žákyně 12-13 let, 8. - 7. kyu 1
1. Čížková Alžběta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata starší žákyně 12-13 let, nad 6. kyu 17
1. Janoušová Nikola SK Kesl ryu Praha
2. Jůzová Nikola Keiko ryu Kladno
3. Blechová Dorota Sport Relax
3. Řeháková Kristýna Vision Praha
5. Znamenáčková Barbora Sport Relax
5. Ješetová Sára Sport Relax
7. Kocková Barbora Vision Praha
7. Trávníková Veronika Vision Praha
Kata dorostenci 14-17 let 28
1. Vavřička Jakub SU SKR Ústí nad Labem
2. Branda Šimon KK Ústí nad Labem
3. Pevný Lukáš Sport Relax
3. Bandas Dominik SU SKR Ústí nad Labem
5. Hájek Milan Sport Relax
5. Zítko Milan Sport Relax
7. Pechar Matouš Vision Praha
7. Ekart Lukáš Vision Praha
Kata dorostenky 14-17 let 14
1. Augustinová Zuzana SK Kesl ryu Praha
2. Kváčová Eliška SU SKR Ústí nad Labem
3. Šabová Aneta Nidoshinkan Brno
3. Zlatohlávková Tereza Sport Relax
5. Brožová Antonie SK Trial Shotokan
5. Klabanová Petra Karate klub Ústí nad Labem
7. Pospíšilová Klára SK Trial Shotokan
Kata DUO žáci
1. Dragon DDM Neratovice
2. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Sport Relax "A"
3. SKC Louny "A"
Kata DUO žákyně
1. Sport Relax "B"
2. Sport Relax "A"
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Dragon DDM Neratovice
Kata DUO dorostenci
1. Sport Relax "A"
2. Sport Relax "B"
3. Dragon DDM Neratovice
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata DUO dorostenky
1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kumite mladší žáci 9-11 let, -35kg 19
1. Matejka Jan Vision Praha
2. Stárek David KK Jeseník
3. Štěpán Matěj SKK Liberec
3. Krišal Filip Karate Do Sadská
5. Olovský Marián SKK Ústí nad Orlicí
5. Zemek Michal KK TJ Krupka
7. Klein Kamil KK Lichnice
7. Pražák Matěj SKK Ústí nad Orlicí
Kumite mladší žáci 9-11 let, -40kg 7
1. Procházka Vojtěch Karate Do Sadská
2. Pečenka Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Krejčí Dalibor SKC Louny
3. Vařečka Josef Vakado Kutná Hora
5. Cyprián Lukáš SKK Liberec
Kumite mladší žáci 9-11 let, +40kg 6
1. Černík Filip Karate Do Sadská
2. Hajný Jakub SKC Louny
3. Dlouhý Marcel SU SKR Ústí nad Labem
3. Ingriš Lukáš SKC Louny
5. Novák Jan SK Trial Shotokan
Kumite mladší žákyně 9-11 let, -35kg 3
1. Osouchová Nela TJ karate České Budějovice
2. Štěpánová Vendula SKK Liberec
3. Kaunerová Denisa Vakado Kutná Hora
Kumite mladší žákyně 9-11 let, +35kg 10
1. Řeháková Dominika Vision Praha
2. Vavrušková Kristýna KK Lichnice
3. Šabová Dominika Nidoshinkan Brno
3. Sasová Veronika SKK Liberec
5. Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
5. Kosová Klára Vakado Kutná Hora
Kumite starší žáci 12-13 let, -40kg 8
1. Kratochvíl Václav TJ Krupka
2. Fuka Mikuláš TJ Krupka
3. Tran Patrik SU SKR Ústí nad Labem
3. Šípek Martin KK Topoľčany
5. Križanec André TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Jakoubek Michal SK Kamura Ústí nad Labem
Kumite starší žáci 12-13 let, -50kg 9
1. Podsklan David Farmex Nitra
2. Staněk Tomáš Cobra ryu Strakonice
3. Majera Dominik SKBU Trutnov
3. Boura Vojtěch SKK Liberec
5. Tonár Vojtěch SU SKR Ústí nad Labem
Kumite starší žáci 12-13 let, -60kg 6
1. Lettl Marek SKK Liberec
2. Šváb Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Dvořák Daniel SK Trial Shotokan
3. Černý Jonáš Ippon KK Rakovník
Kumite starší žáci 12-13 let, +60kg 3
1. Urbanec Petr KK Lichnice
2. Kotlík Lukáš SK Kamiwaza Praha
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
Kumite starší žákyně 12-13 let, -48kg 7
1. Řeháková Kristýna Vision Praha
2. Lacinová Barbora SK Kamiwaza
3. Bartoňová Michaela SKK Liberec
3. Týlová Eliška KK Lichnice
5. Kosinová Nikola KK Lichnice
5. Kocková Barbora Vision Praha
Kumite starší žákyně 12-13 let, +48kg 8
1. Minářová Barbora TJ Jiskra Litomyšl
2. Kašparová Anna TJ Jiskra Litomyšl
3. Janoušová Nikola SK Kesl ryu Praha
3. Těhlová Adéla SKP karate Písek
5. Stránská Kristýna Vision Praha
5. Soprová Natálie Dragon DDM Neratovice
Kumite dorostenci 14-17 let, -56kg 14
1. Podroužek Libor SK Kesl ryu Praha
2. Vaněček Vít SKK Liberec
3. Zítko Milan Sport Relax
3. Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Bulíř Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5. Kaňka Patrik Spektra Praha
7. Andáši Marek Baník Příbram
Kumite dorostenci 14-17 let, -67kg 9
1. Lukš Tomáš TJ karate České Budějovice
2. Le Minh Michal TJ Jiskra Domažlice
3. Pevný Lukáš Sport Relax
3. Staněk Michael Cobra ryu Strakonice
5. Černý Prokop Ippon KK Rakovník
5. Balog Dušan TJ Jiskra Litomyšl
7. Buzek Tomáš BUDO škola KK Písek
Kumite dorostenci 14-17 let, +67kg 10
1. Jahelka Michal SKK Liberec
2. Nguyen Antonín TJ Jiskra Domažlice
3. Mlíka Jiří Cobra ryu Strakonice
3. Poláček Viktor Makotoo KK Praha
5. Kessl Tomáš Baník Příbram
5. Novotný Jakub Sport Relax
7. Mikulka Daniel Spektra Praha
Kumite dorostenci 14-17 let, OPEN 13
1. Jahelka Michal SKK Liberec
2. Hanzl Lukáš Cobra ryu Strakonice
3. Staněk Michael Cobra ryu Strakonice
3. Mlíka Jiří Cobra ryu Strakonice
5. Kolář Tomáš Ippon KK Rakovník
5. Poláček Viktor Makoto KK Praha
7. Andráši Marek Baník Příbram
7. Moravec Tomáš Baník Příbram
Kumite dorostenky 14-17let, -58kg 6
1. Mandíková Kamila TJ Krupka
2. Šabová Aneta Nidoshinkan Brno
3. Janečková Martina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Tománková Rostislava SK Trial Shotokan
5. Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
5. Mezzeiová Pavla MDDM Ostrov
Kumite dorostenky 14-17 let, +58kg 3
1. Jandová Veronika TJ Jiskra Litomyšl
2. Lacinová Karolína SK Kamiwaza Praha
3. Šedivá Simona Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite dorostenky 14-17 let, OPEN 5
1. Jandová Veronika TJ Jiskra Litomyšl
2. Šedivá Simona Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Mandíková Kamila TJ Krupka
3. Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
5. Janečková Martina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Z S B
1. Sport Relax 4 3 6
2. Dragon DDM Neratovice 4 2 3
3. Vision Praha 4 3
4. SKK Liberec 3 2 5
5. TJ Jiskra Litomyšl 3 1
6. SK Kesl ryu Praha 3 2
7. TJ karate České Budějovice 3
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2 3 6
9. TJ Krupka 2 1 1
10. Karate Do Sadská 2 1
11. SU SKR Ústí nad Labem 1 2 3
12. KK Lichnice 1 1 3
13. KK Jeseník 1 1
14. SK Trial Shotokan 1 2
15. Farmex Nitra 1
16. SK Kamiwaza Praha 3
17. Cobra ryu Strakonice 2 4
18. Nidoshinkan Brno 2 2
19. KK Topoľčany 2 1
20. TJ Jiskra Domažlice 2
21. Keiko ryu Kladno 1 3
22. SKC Louny 1 3
23. Karate Do Dvůr Králové nad Labem 1 2
24. SSC Česká Lípa 1
25. KK Ústí nad Labem 1
26. Makoto KK Praha 2
27. Vakado Kutná Hora 2
28.  Ippon KK Rakovník 2
29. Budo škola Písek 1
30. SKBU Trutnov 1
31. SKP karate Písek 1