V. memoriál Miroslava Šianského
23. března 2013
Louny
248 závodníků z 31 klubů
KATA
žáci do 9 let - 8.+7.kyu 26
1.  Koubek Matyáš Keiko Ryu Kladno
2.  Volák Josef SU SKR Ústí nad Labem
3.  Hrazdír Luboš SK Trial Praha
3.  Smutný Filip Keiko Ryu Kladno
5. Bartoš Michal Slávia TU Liberec
5. Kundrt Josef SK Kesl Ryu Praha
7. Vopršál Miroslav Auto Škoda Mladá Boleslav
7. Pomahač Ondřej SK Kamura Ústí nad Labem
žákyně do 9 let - 8.+7.kyu 17
1.  Kušková Emma Keiko Ryu Kladno
2.  Hanvaldová Nikola SSC Česká Lípa
3.  Třískov Anita SSC Česká Lípa
3.  Suchá Dagmar Sport Relax Česká Lípa
5. Šoralová Kateřina SU SKR Ústí nad Labem
5. Žigová Valerie SSC Česká Lípa
7. Mrhalová Jana SK Kamura Ústí nad Labem
7. Donátová Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
žáci 10 - 13 let - 8.+7.kyu 28
1.  Soběslavský David Dragon DDM Neratovice
2.  Řápek Jan Dragon DDM Neratovice
3.  Šoral Pavel SU SKR Ústí nad Labem
3.  Lipovský David SKC Louny
5. Nazaruk Artur SKC Louny
5. Dufek Matyáš SK Trial Praha
7. Tolar Alex SK Kamura Ústí nad Labem
7. Koriťák Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
žákyně 10 - 13 let - 8.+7.kyu 15
1.  Vrábelová Anna Sport Relax Česká Lípa
2.  Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa
3.  Žigová Hana SSC Česká Lípa
3.  Jůzová Veronika Keiko Ryu Kladno
5. Baiblová Helena SSC Česká Lípa
5. Suchá Marie Sport Relax Česká Lípa
7. Vorlíčková Anna Sport Relax Česká Lípa
7. Peštová Natálie KC Podbořany
mladší žáci 6-9 let 3
1.  Červinka Tomáš Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
3.  Chytrý Vojtěch Ippon KK Rakovník
mladší žákyně 6-9 let 2
1.  Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
2.  Fantová Diana Slávia TU Liberec
mladší žáci 10-11 let 14
1.  Beránek Daniel Sport Relax Děčín
2.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Pech Martin Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Marák Dominik SK Kamura Ústí nad Labem
5. Malčík Matěj KK Jeseník
7. Palička Rober SK Kesl Ryu Praha
7. Mlenský Moritz SU SKR Ústí nad Labem
mladší žákyně 10-11 let 8
1.  Šinerová Adéla Sport Relax Česká Lípa
2.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
3.  Salačová Tereza KK Litvínov
3.  Husáková Magdalena SU SKR Ústí nad Labem
5. Kušerová Adéla SKC Louny
5. Kitzlerová Anežka SK Kesl Ryu Praha
starší žáci  25
1.  Rendla Marek Keiko Ryu Kladno
2.  Průcha Šimon Keiko Ryu Kladno
3.  Stárek David KK Jeseník
3.  Hulko Filip Sport Relax Děčín
5. Svoboda Jiří Sport Relax Česká Lípa
5. Podrabský Petr SU SKR Ústí nad Labem
7. Starý Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
7. Tran Patrik SU SKR Ústí nad Labem
starší žákyně  11
1.  Lacinová Bára SK Kamiwaza
2.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
3.  Znamenáčková Barbora Sport Relax Česká Lípa
3.  Tesařová Kristýna KK Kadaň
5. Endlerová Hana SU SKR Ústí nad Labem
5. Týlová Eliška KK Lichnice
7. Suchá Julie KK Glaverbel Teplice
dorostenci 14
1.  Šerák David Karate klub Ústí nad Labem
2.  Le David Dragon DDM Neratovice
3.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
3.  Hájek Milan Sport Relax Děčín
5. Holub Miloš SU SKR Ústí nad Labem
5. Kouba Ondřej Sport Relax Česká Lípa
7. Koudela Dominik Sport Relax Česká Lípa
7. Válek Bohumír SU SKR Ústí nad Labem
dorostenky 9
1.  Křížová Sabina SK Mate´S
2.  Rottenbornová Lucie SK Kamura Ústí nad Labem
3.  Ješetová Sára Sport Relax Česká Lípa
3. Jůzová Nikola Keiko Ryu Kladno
5. Vávrová Petra KCK Team Letohrad
5. Nolová Barbora Sport Relax Česká Lípa
junioři a muži 12
1.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Marschall Petr SU SKR Ústí nad Labem
3.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
3. Neubert Tomáš Dragon DDM Neratovice
5. Branda Šimon Karate klub Ústí nad Labem
5. Dražan Václav Sport Relax Česká Lípa
7. Bican Dominik Ippon KK Rakovník
juniorky a ženy 9
1.  Ulíková Hana Sport Relax Česká Lípa
2.  Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
3.  Košíková Martina Sport Relax Česká Lípa
3. Klementová Květa KC Podbořany
5. Pavlasová Božena Sport Relax Česká Lípa
5. Nováková Markéta Sport Relax Česká Lípa
muži nad 40 let 5
1.  Brejcha Martin Dragon DDM Neratovice
2.  Němeček Petr SK Kesl Ryu Praha
3.  Ploch Viktor KK Litvínov
3. Nosál Jiří KK Gorenje Chodov
5. Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Praha
ženy nad 35let 4
1.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Praha
2.  Pavlasová Božena Spor Relax Česká Lípa
3. Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Praha
3. Němečková Soňa SK Kesl Ryu Praha
Team žáci 5
1. Sport Relax Česká Lípa "A"
2.  Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  SKC Louny "A"
3. SKC Louny "C"
Team žákyně 3
1.  Sport Relax Česká Lípa "A"
2.  SSC Česká Lípa "A"
3.  SSC Česká Lípa "B"
Team junioři 2
1.  Dragon DDM Neratovice
2. Sport Relax Česká Lípa 
Team juniorky 2
1. SK Kamura Ústí nad Labem
2. Sport Relax Česká Lípa
Team muži 1
1. Dragon DDM Neratovice
Duo mladší žáci 7
1.  Auto Škoda Mladá Boleslav "A"
2.  Auto Škoda Mladá Boleslav "B"
3.  SK Trial Praha
3. SKC Louny "D"
Duo mladší žákyně 5
1.  Dragon DDM Neratovice
2.  Sport Relax Česká Lípa "A"
3.  SSC Česká Lípa "A"
3. SSC Česká Lípa "C"
Duo starší žáci 4
1.  Dragon DDM Neratovice
2.  SU SKR Ústí nad Labem
3.  Sport Relax Česká Lípa "A"
3. SKC Louny
Duo starší žákyně 2
1.  Sport Relax Česká Lípa "A"
2.  SU SKR Ústí nad Labem 
Duo dorostenci muži 3
1.  Dragon DDM Neratovice "A"
2. Dragon DDM Neratovice "B"
3. Sport Relax Česká Lípa 
Duo dorostenky ženy 4
1.  Sport Relax Česká Lípa "A"
2. Sport Relax Česká Lípa "B"
3. SK Kamura Ústí nad Labem
3. Sport Relax Česká Lípa "C"
KUMITE
mladší žáci 6-9 let -32 kg 2
1.  Černý Marek KABU Jablonec nad Nisou
2.  Chytrý Vojtěch Ippon KK Rakovník
mladší žáci 6-9 let + 32 kg 2
1.  Eliáš Martin KK Tygr Karlovy Vary
2.  Nguyen Martin KABU Jablonec nad Nisou
mladší žáci 10-11 let -35 kg 2
1.  Ivanka Kryštof KABU Jablonec nad Nisou
2.  Pech Martin Auto Škoda Mladá Boleslav
mladší žáci 10-11 let -41 kg 10
1.  Ingriš Lukáš SKC Louny
2.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Palička Robert SK Kesl Ryu Praha
3. Zemek Michal KK TJ Krupka
5. Prokop Jan KK Tygr Karlovy Vary
5. Hozák Dan KABU Jablonec nad Nisou
mladší žáci 10-11 let + 41 kg 3
1.  Zátko Jan KK Tygr Karlovy Vary
2.  Mlenský Moritz SU SKR Ústí nad Labem
3. Kernaševič Jan KK Glaverbel Teplice
mladší žákyně 10-11 let - 35 kg 6
1.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
2. Pažinová Patricie  KK Tygr Karlovy Varvy
3. Salačová Tereza KK Litvínov
3. Dognerová Žaneta KK Gorenje Chodov
5. Husáková Magdalena Laura SU SKR Ústí nad Labem
mladší žákyně  10-11 let +35 kg 1
1.  Kučerová Adéla SKC Louny
st.žáci  -39 kg 8
1.  Podrabský Petr SU SKR Ústí nad Labem
2.  Štěpán Matěj SKK Liberec
3. Kerda Jaromír KC Podbořany
3. Tran Patrik SU SKR Ústí nad Labem
5. Ajšman Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
5. Weis Albert Sport Relax Děčín
st.žáci  -45 kg 1
1.  Hulko Filip Sport Relax Děčín
st.žáci  -52 kg 8
1.  Hrdlička Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
2.  Herák Lukáš KK Gorenje Chodov
3. Kuhn Matěj Sport Relax Česká Lípa
3. Hulko Filip Sport Relax Děčín
5. Hajný Jakub SKC Louny
5. Juna Chin Thang KK TJ Krupka
st.žáci  -60 kg 2
1.  Dvořák Daniel SK Trial Praha
2.  Žigunov Andrej KK TJ Krupka
st.žáci + 60 kg 2
1.  Hořák Jáchym SK Kesl Ryu Paha
2. Hájek Martin Slavia TU Liberec
st.žákyně  -42 kg 4
1. Týlová Eliška KK Lichnice
2. Tesařová Kristýna KK Kadaň
3. Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
3. Budělovská Clementina SU SKR Ústí nad Labem
st.žákyně  + 50 kg 5
1.  Lacinová Barbora SK Kamiwaza
2. Procházková Kateřina SU SKR Ústí nad Labem
3. Jakubů Veronika KK Gorenje Chodov
3. Lojdová Anna KK Gorenje Chodov
5. Nováková Jana KK Gorenje Chodov
dorostenci -52 kg 7
1.  Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Lettl Marek SKK Liberec
3. Kratochvíl Václav KK TJ Krupka
3. Válek Bohumír SU SKR Ústí nad Labem
5. Škultéty Matěj SU SKR Ústí nad Labem
dorostenci -57 kg 5
1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
2.  Kutner Vojtěch SKC Louny
3. Arnošt Jiří KABU Jablonec nad Nisou
3. Bartoš Marin KABU Jablonec nad Nisou
5. Stodola Štěpán  SK Kamiwaza
dorostenci -63 kg 2
1.  Laurin Vojtěch Slavia TU Liberec
2.  Holub Miloš SU SKR Ústí nad Labem
dorostenci +70 kg 3
1.  Šilhavý Marin SK Kamiwaza
2.  Kotlík Lukáš SK Kamiwaza
3. Veselý Václav Ippon KK Rakovník
dorostenky -54 kg 3
1.  Vávrová Petra KCK Team Letohrad
2.  Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
3.  Bartošová Anna Slavia TU Liberec
junioři  - 55kg 3
1. Michálek Jakub KK Jeseník
2. Bican Dominik Ippon KK Rakovník
3. Kolín Patrik Slávia TU Liberec
junioři  - 68 kg 8
1. Chrudimský Vít KABU Jablonec nad Nisou
2. Marschall Petr SU SKR Ústí nad Labem
3. Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Hanek Tomáš SK Kamura Ústí nad Labem
5. Černý Prokop Ippon KK Rakovník
5. Dostál Jan Karate Dvůr Králové n/L
junioři  -76 kg 2
1. Záveský Jakub Sport Relax Děčín
2. Mádle Jiří KSK Jirkov
junioři  nad 76 kg 2
1. Künzel Ladislav KK Litvínov
2. Kučera David SKC Louny
juniorky nad 59 kg 1
1. Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
ženy OPEN 3
1.  Kaliničenková Simona KK TJ Krupka
2.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
3. Lochschmidtová Andrea KK Gorenje Chodov
muži OPEN 7
1.  Boguský Miroslav KK Gorenje Chodov
2. Ploch Viktor KK Litvínov
3.  Pinhart Petr KK Litvínov
3.  Ibl Jindřich SKC Louny
5. Cibulka František SKC Louny
Team muži  3
1.  KK Gorenje Chodov
2. KK Litvínov 
3. SKC Louny
Pořadí klubů dle medailí                                                              (nepočítá se zlatá z kategorie, kde byl jen jeden startující) :
I. II. III. body
1. Sport Relax Česká Lípa 7 5 6 34 b.
2. Dragon DDM Neratovice 7 4 2 30 b.
3. Auto Škoda Ml.Boleslav 4 5 2 23 b.
4. SK Kesl Ryu Praha 3 2 5 17 b.
5. Keiko Ryu Kladno 3 1 3 14 b.
6. KABU Jablonec nad Nisou 3 1 2 10 b.
7. SK Kamiwaza karate 3 1 0 11 b.
8. SU SKR Ústí nad Labem 2 8 5 25 b.
9. Tygr karate Karlovy Vary 2 1 0 6 b.
10. Sport Relax Děčín 2 0 3 9 b.
11. SSC Česká Lípa 1 3 7 16 b.
12. SKK Liberec 1 3 0 9 b.
13. SK Kamura Ústí nad Labem 1 2 3 10 b.
14. SKC Louny 1 2 6 13 b.
15. Slávia TU Liberec 1 2 2 6 b.
16. Gorenje Chodov 1 1 5 10 b.
17. KK Litvínov 1 1 4 8 b.
18. KK TJ Krupka 1 1 2 6 b.
19. SK Trial 1 0 2 4 b.
20. KK Jeseník 1 0 1 4 b.
21. KK Ústí nad Labem 1 0 0 3 b.
22. KK Lichnice 1 0 0 3 b.
23. KCK Team Letohrad 1 0 0 3 b.
24. SK Mate´S 1 0 0 3 b.
25. Ippon KK Rakovník 0 2 2 7 b.
26. KK Kadaň 0 1 1 3 b.
27. KSK Jirkov 0 1 0 1 b.
28. KC Podbořany 0 0 2 2 b.
29. Glaverbel Teplice 0 0 1 1 b.