Národní pohár mládeže
Česká Lípa, 13.4.2013
Pořadatel: SSC Česká Lípa
360 závodníků z 39 klubů
Kata Kumite žactvo Kumite dorost, junioři
Kata žáci 7-9 let 32 závodníků   Kumite žáci 7-9 let -27kg 10 závodníků   Kumite dorostenci -52kg 10 závodníků
1. Kloubek Matyáš Keiko ryu Kladno   1. Nevrkla Dan SKK Liberec   1. Tamborlani Matteo Tarokan Brno
2. Vacek Tomáš SKK Liberec   2. Voldřich Michal Fight club České Budějovice   2. Škultéty Matěj SKR SU Ústí nad Labem
3. Zýka Štěpán Fight club České Budějovice   3. Vacek Tomáš Budo škola KK Písek   3. Košťál Ondřej SKK Liberec
3. Fatka Matias Fight club České Budějovice   3. Nechyba Tomáš Budo škola KK Písek   3. Čížek Jiří Fight club České Budějovice
5. Smutný Filip Keiko ryu Kladno   5. Weselovsky Michal Fight club České Budějovice   5. Kratochvíl Václav KK Krupka
5. Urbanec Pavel KK Lichnice   5. Fatka Matias Fight club České Budějovice   5. Válek Bohumír SKR SU Ústí nad Labem
7. Hejduk Radek Karate Hlinsko   7. Rychtera Štěpán SKK Liberec   7. Boháč Vojtěch Slavia TU Liberec
7. Dušek Bohuslav KCK team    
  Kumite žáci 7-9 let -32kg 13 závodníků   Kumite dorostenci -57kg 8 závodníků
Kata žákyně 7-9 let 13 závodnic   1. Boura Marek Slavia TU Liberec   1. Sviták Ondřej TJ karate České Budějovice
1. Kušková Emma Keiko ryu Kladno   2. Schánilec Jakub Budo škola KK Písek   2. Arnošt Jiří KABU Jablonec
2. Bučková Mira Fight club České Budějovice   3. Toncar Lukáš Fight club České Budějovice   3. Slanař Jakub Kesl ryu Praha
3. Masařová Aneta Fight club České Budějovice   3. Máčka Luděk Fight club České Budějovice   3. Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Soukupová Barbora Fight club České Budějovice   5. Švec Marek Fight club České Budějovice   5. Bartoš Martin KABU Jablonec
5. Medová Michaela Fight club České Budějovice   5. Štěrbík Jan Fight club České Budějovice   5. Kletečka Ondřej Sport Relax
5. Vavrušková Lucie KK Lichnice   7. Dušek Bohuslav KCK team  
7. Bártíková Tereza Fight club České Budějovice     Kumite dorostenci -63kg 8 závodníků
7. Krátká Adéla KCK team   Kumite žáci 7-9 let -32kg 5 závodníků   1. Kubeš Jan Fight club České Budějovice
  1. Eliáš Martin KK Tygr Karlovy Vary   2. Laurin Vojtěch Slavia TU Liberec
Kata žáci 10-11 let 39 závodníků   2. Lácha Radek Fight club České Budějovice   3. Mucha Jakub Karate Lions Pardubice
1. Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav   3. Kanaloš Adam SKK Liberec   3. Šípoš Martin KABU Jablonec
2. Beránek Miroslav-Daniel Sport Relax   3. Rychlý Ondřej Fight club České Budějovice   5. Holub Miloš SKR SU Ústí nad Labem
3. Kočandrle Dominik Fight club České Budějovice   5. Snopek Bohouš Fight club České Budějovice   5. Šípek Marek SKBU Trutnov
3. Průcha Šimon Keiko ryu Kladno    
5. Rybák Jonáš Fight club České Budějovice   Kumite žákyně 7-9 let -30kg 9 závodnic   Kumite dorostenci -70kg 6 závodníků
5. Marták Dominik Kamura ryu Ústí nad Labem   1. Květoňová Andrea TJ karate České Budějovice   1. Černík Josef Karate Do Sadská
7. Navarra Radim Kamura ryu Ústí nad Labem   2. Vavrušková Lucie KK Lichnice   2. Zítko Milan Sport Relax
7. Bulíř Josef Auto Škoda Mladá Boleslav   3. Bučková Mira Fight club České Budějovice   3. Caha Daniel TJ karate Třebíč
  3. Martínková Karolína Fight club České Budějovice   3. Hulík Matěj KABU Jablonec
Kata žákyně 10-11 let 26 závodnic   5. Medová Michaela Fight club České Budějovice   5. Gross Tomáš TJ karate Třebíč
1. Čondlová Lucie Fight club České Budějovice   5. Frydrychová Magdalena Fight club České Budějovice   5. Urbanec Petr KK Lichnice
2. Vavrušková Kristýna KK Lichnice   7. Bártíková Tereza Fight club České Budějovice  
3. Šinerová Adéla Sport Relax     Kumite dorostenci +70kg 4 závodníci
3. Vrábelová Anička Keiko ryu Kladno   Kumite žákyně 7-9 let +30kg 5 závodnic   1. Kubín Lukáš SKR SU Ústí nad Labem
5. Jůzová Veronika Keiko ryu Kladno   1. Soukupová Barbora Fight club České Budějovice   2. Zrnovský Jan Slavia TU Liberec
5. Kitzlerová Anežka Kesl ryu Praha   2. Rychlá Eliška Fight club České Budějovice   3. Uherko Jiří SKBU Trutnov
7. Vyskočilová Eva Auto Škoda Mladá Boleslav   3. Masařová Aneta Fight club České Budějovice   3. Hung Hoang Than Fight club České Budějovice
7. Štěpánová Vendula SKK Liberec   3. Plevová Tereza KK Lichnice  
  5. Krátká Adéla KCK team   Kumite dorostenky -47kg 3 závodnice
Kata žáci 12-13 let 36 závodníků     1. Kosinová Nikola KK Lichnice
1. Říha Matěj Kesl ryu Praha   Kumite žáci 10-11 let -30kg 5 závodníků   2. Zachardová Adéla KK Tygr Karlovy Vary
2. Stárek David Karate Jeseník   1. Otípka Mikuláš Fight club České Budějovice   3. Ondrouchová Nela KABU Jablonec
3. Benhák Přemek TJ karate České Budějovice   2. Nosek Ondřej Fight club České Budějovice  
3. Le Jan Dragon Neratovice   3. Drábek Martin SKR SU Ústí nad Labem   Kumite dorostenky -54kg 5 závodnic
5. Křivka Adam SVČ Domeček Brno   3. Váňa Lukáš Karate Do Sadská   1. Růžičková Aneta Fight club České Budějovice
5. Lefan Radek Fight club České Budějovice   5. Dittrich Tomáš Slavia TU Liberec   2. Výprachtická Anita KCK team
7. Plecer Václav TJ karate České Budějovice     3. Bischofová Viktorie KK Tygr Karlovy Vary
7. Mureso Vladimír SVČ Domeček Brno   Kumite žáci 10-11 let -35kg 14 závodníků   3. Řeháková Kristýna Karate Vision
  1. Hanák Martin TJ karate Třebíč   5. Edererová Charlotte KABU Jablonec
Kata žákyně 12-13 let 18 závodnic   2. Hertl Jan Karate Lions Pardubice  
1. Štroblová Lucie Fight club České Budějovice   3. Kočandrle Dominik Fight club České Budějovice   Kumite dorostenky -54kg 4 závodnice
2. Lacinová Barbora Kamiwaza karate   3. Škaryd Michal KK Lichnice   1. Krátká Michaela KCK team
3. Znamenáčková Barbora Sport Relax   5. Rybák Jonáš Fight club České Budějovice   2. Pokorná Květoslava Karate Lions Pardubice
3. Bartoňová Michaela SKK Liberec   5. Jůza Aleš TJ karate České Budějovice   3. Černovská Zuzana Ippon Rakovník
5. Endlerová Hana SKR SU Ústí nad Labem   7. Malý Matyáš SKK Liberec   3. Janoušová Nikola Kesl ryu Praha
5. Metličková Aneta Fight club České Budějovice   7. Horáček Filip SKK Liberec  
7. Týlová Eliška KK Lichnice     Kumite junioři -55kg 2 závodníci
7. Procházková Kateřina SKR SU Ústí nad Labem   Kumite žáci 10-11 let -41kg 11 závodníků   1. Michálek Jakub Karate Jeseník
  1. Tinavský Jáchym Fight club České Budějovice   2. Bican Dominik Ippon Rakovník
Kata dorostenci 23 závodníků   2. Procházka Vojtěch Karate Do Sadská  
1. Tamborlani Matteo Tarokan Brno   3. Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav   Kumite junioři -61kg 6 závodníků
2. Le David Dragon Neratovice   3. Zemek Michal KK Krupka   1. Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Sviták Ondřej TJ karate České Budějovice   5. Racek Jan TJ karate České Budějovice   2. Szalay Dominik Wakizashi Ostrava
3. Zítko Milan Sport Relax   5. Krčmář Petr TJ karate České Budějovice   3. Podroužek Libor Kesl ryu Praha
5. Sůkal David LFC Hustopeče     3. Cmunt Denis TJ karate České Budějovice
5. Vavřička Jakub KK Ústí nad Labem   Kumite žáci 10-11 let +41kg 9 závodníků   5. Dittrich Filip Slavia TU Liberec
7. Nápravník Filip SKR SU Ústí nad Labem   1. Chudoba František Slavia TU Liberec   5. Vik Lukáš Slavia TU Liberec
7. Ulvr David Karate Vision   2. Lácha Jaromír Fight club České Budějovice  
  3. Mlenský Moritz SKR SU Ústí nad Labem   Kumite junioři -68kg 5 závodníků
Kata dorostenky 13 závodnic   3. Marek Jan KCK team   1. Marschall Petr SKR SU Ústí nad Labem
1. Augustinová Zuzana Kesl ryu Praha   5. Posolda David Karate Jeseník   2. Chrudimský Vít KABU Jablonec
2. Křížová Sabina SK Mate´s   5. Karnaševič Jan Gaverbel Teplice   3. Suchý Tomáš Karate Ústí nad Orlicí
3. Forstová Sabina Tarokan Brno   7. Zátko Jan KK Tygr Karlovy Vary   3. Mikhaelyan Kamo KK Tygr Karlovy Vary
3. Jůzová Nikola Keiko ryu Kladno    
5. Rottenbornová Lucie Kamura ryu Ústí nad Labem   Kumite žákyně 10-11 let -35kg 12 závodnic   Kumite junioři -76kg 3 závodníci
5. Janoušová Nikola Kesl ryu Praha   1. Čondlová Lucie Fight club České Budějovice   1. Záveský Jakub Sport Relax
7. Černovská Zuzana Ippon Rakovník   2. Průchová Adéla TJ karate České Budějovice   2. Kužela Jan Kamura ryu Ústí nad Labem
7. Pokorná Květoslava Karate Lions Pardubice   3. Zaymlová Jessica TJ karate České Budějovice   3. Kočí Jakub Slavia TU Liberec
  3. Dušáková Nela Fight club České Budějovice  
Kata junioři 7 závodníků   5. Štěpánová Vendula SKK Liberec   Kumite junioři +76kg 2 závodníci
1. Vik Lukáš Slavia TU Liberec   5. Husáková Laura-Magdalena SKR SU Ústí nad Labem   1. Novotný Jakub Sport Relax
2. Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav   7. Pažinová Patricie KK Tygr Karlovy Vary   2. Šrámek Jan KCK team
3. Podroužek Libor Kesl ryu Praha    
3. Marschall Petr SKR SU Ústí nad Labem   Kumite žákyně 10-11 let +35kg 12 závodnic   Kumite juniorky -48kg 1 závodnice
5. Blín Ondřej Slavia TU Liberec   1. Vavrušková Kristýna KK Lichnice   1. Taušová Viktorie Slavia TU Liberec
5. Konopa Vojtěch SKK Liberec   2. Šáchová Martina TJ karate České Budějovice  
  3. Kudláčková Tereza TJ karate České Budějovice   Kumite juniorky -53kg
Kata juniorky 6 závodnic   3. Duchoňová Nikola TJ karate České Budějovice   1. neobsazeno
1. Kváčová Eliška KK Ústí nad Labem   5. Tran Bao n Goc KK Tygr Karlovy Vary  
2. Polanová Kay Kesl ryu Praha   5. Škrancová Eliška LFC Hustopeče   Kumite juniorky -59kg 2 závodnice
3. Štíchová Gabriela Kamura ryu Ústí nad Labem   7. Kučerová Adéla SKC Louny   1. Janečková Martina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Žubretovská Eliška Kamura ryu Ústí nad Labem   7. Soprová Ellen Dragon Neratovice   2. Výprachtická Lucie KCK team
5. Košíková Martina Sport Relax    
5. Nováková Markéta Sport Relax   Kumite žáci 12-13 let -39kg 19 závodníků   Kumite juniorky +59kg
  1. Šimůnek Libor Fight club České Budějovice   1. neobsazeno
Kata team žáci 7-13 let 6 týmů   2. Klouda Adam TJ karate Třebíč  
1. Auto Škoda Mladá Boleslav   3. Schacherl David TJ karate České Budějovice  
2. SVČ Domeček Brno   3. Maruška Tomáš TJ karate České Budějovice  
3. Fight club České Budějovice "A"   5. Plecer Václav TJ karate České Budějovice  
3. Fight club České Budějovice "B"   5. Štěpán Matěj SKK Liberec  
5. Slavia TU Liberec   7. Rezek Tomáš TJ karate České Budějovice  
5. Karate Lions Pardubice   7. Aišman Ondřej SKR SU Ústí nad Labem  
   
Kata team žákyně 7-13 let 5 týmů   Kumite žáci 12-13 let -45kg 14 závodníků  
1. Fight club České Budějovice "A"   1. Děd Tomáš TJ karate České Budějovice  
2. TJ karate České Budějovice   2. Netolický Radek Karate Lions Pardubice  
3. KCK team   3. Frydrych Matěj Fight club České Budějovice  
3. Fight club České Budějovice "B"   3. Voldřich Martin TJ karate České Budějovice  
5. Fight club České Budějovice "C"   5. Jeleček Petr TJ karate Třebíč  
  5. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov  
Kata team dorostenci+junioři 4 týmy   7. Fuka Mikuláš KK Krupka  
1. Kesl ryu Praha   7. Schubert Jan LFC Hustopeče  
2. TJ karate České Budějovice    
3. Slavia TU Liberec   Kumite žáci 12-13 let -52kg 11 závodníků  
3. Sport Relax   1. Vobruba Jan Karate Lions Pardubice  
  2. Lefan Radek Fight club České Budějovice  
Kata team dorostenky+juniorky 3 týmy   3. Hoffman Jan TJ karate České Budějovice  
1. Kesl ryu Praha   3. Gruber Lukáš Fight club České Budějovice  
2. Kamura ryu Ústí nad Labem   5. Kühn Matěj Sport Relax  
3. Sport Relax   5. Okenica Petr TJ karate České Budějovice  
  7. Than Chien Juna KK Krupka  
  7. Hajný Jakub SKC Louny  
   
  Kumite žáci 12-13 let -60kg 5 závodníků  
  1. Žigunov Andrej KK Krupka  
  2. Červenka Daniel TJ karate České Budějovice  
  3. Černík Filip Karate Do Sadská  
  3. Majera Dominik SKBU Trutnov  
  5. Kornijenko Vladimír SKK Libere  
   
  Kumite žáci 12-13 let +60kg 4 závodníci  
  1. Měkuta Jiří TJ karate České Budějovice  
  2. Dvořák Daniel SK Trial  
  3. Pleva Tomáš KK Lichnice  
  3. Hořák Jáchym Kesl ryu Praha  
   
  Kumite žákyně 12-13 let -42kg 8 závodnic  
  1. Metličková Aneta Fight club České Budějovice  
  2. Hůrková Natálie Fight club České Budějovice  
  3. Bartoňová Michaela SKK Liberec  
  3. Rotterová Anna Karate Jeseník  
  5. Budělovská Clementina TJ karate České Budějovice  
  5. Šmejkalová Eva TJ karate České Budějovice  
   
  Kumite žákyně 12-13 let -50kg 3 závodnice  
  1. Štroblová Lucie Fight club České Budějovice  
  2. Eiblová Simona Fight club České Budějovice  
  3. Týlová Eliška KK Lichnice  
   
  Kumite žákyně 12-13 let +50kg 4 závodnice  
  1. Řeháková Dominika Karate Vision  
  2. Soprová Natálie Dragon Neratovice  
  3. Procházková Kateřina SKR SU Ústí nad Labem  
  3. Velimská Šárka Budo škola KK Písek