XVIII. ročník Velká cena města Nymburk
Memoriál Jana Bárty
20. dubna 2013
Nymburk
351 závodníků z 48 klubů
KATA
mladší žáci 8.-7.kyu 36
1 Žiga Ernest SSC Česká Lípa
2 Vavřinčík Jakub Spor Relax
3 Zachař Dominik Target Sport Milovice
3 Smola Dominik SKP karate Písek
starší žáci 8.-7.kyu 4
1 Nový Dominik SKC Louny
2 Burdych Dominik Ippon KK Rakovník
3 Moravec Tadeáš Karate DO Dvůr Králové n/L
3 Šlauf Jan Kobra Kladno
žákyně 8.-7.kyu 18
1 Třísková Aneta SSC Česká Lípa
2 Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3 Žigová Valérie SSC Česká Lípa
3 Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
starší žákyně 8.-7.kyu 1
1 Vacková Dominika KCK Team Letohrad
mladší žáci 5-9 let 23
1 Boura Marek Slávia TU Liberec
2 Červinka Tomáš Auto Škoda Mladá Boleslav
3 Schánilec Jakub BUDO škola KK Písek
3 Zyka Štěpán Fight Club České Budějovice
5 Fatka Matyas Fight Club České Budějovice
5 Hrazdír Luboš SK Trial Karate
7 Olšavský Nikolas SK Karate Ústí nad Orlicí
7 Lácha Radek Fight Club České Budějovice
mladší žákyně 5-9 let 15
1 Bučková Mira Fight Club České Budějovice
2 Medová Michaela Fight Club České Budějovice
3 Rychlá Eliška Fight Club České Budějovice
3 Masařová Aneta Fight Club České Budějovice
5 Reitzová Hana Fight Club České Budějovice
5 Vavrušková Lucie KK Lichnice
7 Kratochvílová Barbora KK Lichnice
7 Plevová Tereza KK Lichnice
mladší žáci 10-11 let 27
1 Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
2 Marák Dominik SK Kamura Ústí nad Labem
3 Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3 Zrna Vojtěch Fight Club České Budějovice
5 Kočandrle Dominik Fight Club České Budějovice
5 Sládek Daniel SK Kesl Ryu Praha
7 Palička Robert SK Kesl Ryu Praha
7 Drábek Martin SU SKR Ústí nad Labem
mladší žákyně 10-11 let 14
1 Čondlová Lucie Fight Club České Budějovice
2 Jantačová Žaneta KCK Team Letohrad
3 Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
3 Šinerová Adéla Sport Relax
5 Osouchová Nela TJ Karate České Budějovice
5 Vondrů Viktorie Fight Club České Budějovice
7 Vavrušková Kristýna KK Lichnice
7 Esserová Klára Target Sport Milovice
starší žáci  32
1 Říha Matěj SK Kesl Ryu Praha
2 Janda Filip Dragon DDM Neratovice
3 Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Praha
3 Le Jan Dragon DDM Neratovice
5 Kryštůfek Jaroslav Ippon KK Rakovník
5 Horyna Jan Karate Vision
7 Svoboda Jiří Sport Relax
7 Patkolo Radim  KCK Team Letohrad
starší žákyně  13
1 Znamenáčková Barbora Sport Relax
2 Halodová Klára TJ Karate České Budějovice
3 Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
3 Řeháková Dominika Karate Vision
5 Trávníková Veronika Karate Vision
5 Týlová Eliška  KK Lichnice
7 Vacková Dominika KCK Team Letohrad
7 Nývltová Karolína SU SKR Ústí nad Labem
dorostenci 18
1 Richter Petr Karate Vision
2 Zlatohlávek Kryštof Sport Relax
3 Bartuška Dominik SKP karate Písek
3 Le David Dragon DDM Neratovice
5 Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
5 Hájek Milan Sport Relax
7 Hislop Janek James Lions Pardubice
7 Buzek Tomáš BUDO škola KK Písek
dorostenky 11
1 Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Praha
2 Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Praha
3 Řeháková Kristýna Karate Vision
3 Crhonková Adriana TJ  Karate České Budějovice
5 Ješetová Sára Sport Relax
5 Kosinová Nikola KK Lichnice
7 Makulová Michaela ŠSK Karviná
7 Mačátová Sabina KCK Team Letohrad
junioři 8
1 Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2 Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
3 Kolář Tomáš Ippon KK Rakovník
3 Buzek Jaroslav BUDO škola KK Písek
5 Růžička Michal KK Spektra Praha
5 Blín Ondřej Slávia TU Liberec
juniorky 6
1 Polanová Kay SK Kesl Ryu Praha
2 Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
3 Halodová Veronika TJ Karate České Budějovice
3 Nováková Markéta Sport Relax
5 Ištvánfyová Kristýna ŠSK Karviná
5 Ditmannová Kateřina ŠSK Karviná
muži 6
1 Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2 Buzek Jaroslav BUDO škola KK Písek
3 Kouba Petr SK Kamura Ústí nad Labem
3 Sontag Erik KCK Team Letohrad
ženy 4
1 Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Praha
2 Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
3 Řežábková Veronika Jiskra Domažlice
3 Punnerová Petra Karate DO Dvůr Králové n/L
Team žáci 7
1 Sport Relax
2 Fight Club České Budějovice
3 Auto Škoda Mladá Boleslav
3 SKC Louny
Team žákyně 6
1 SSC Česká Lípa "A"
2 Fight Club České Budějovice "A"
3 SSC Česká Lípa "B"
3 Fight Club České Budějovice "B"
Team junioři 3
1 SK Kesl Ryu Praha + Auto Škoda MB
2 Dragon DDM Neratovice
3 TJ Karate České Budějovice
Team juniorky 6
1 Sport Relax
2 SK Kesl Ryu Praha
3 TJ Karate České Budějovice "A"
3 TJ Karate České Budějovice "B"
KUMITE
mladší žáci 7-9 let -27 kg 6
1 Ruža Kryštof Karate klub Klatovy
2 Zýka Štěpán Fight Club České Budějovice
3 Bartík Jan Fight Club České Budějovice
3 Olšavský Nikolas SK Karate Ústí nad Orlicí
5 Fatka Matyas Fight Club České Budějovice
5 Voldřich Michal BUDO škola KK Písek
mladší žáci 7-9 let -32 kg 7
1 Schánilec Jakub BUDO škola KK Písek
2 Dušek Bohuslav KCK Team Letohrad
3 Boura Marek Slávia TU Liberec
3 Čihák Marek KCK Team Letohrad
5 Hedjuk Radek Karate Hlinsko
mladší žáci 7-9 let + 32 kg 4
1 Rychlý Ondřej Fight Club České Budějovice
2 Lácha Radek Fight Club České Budějovice
3 Toncar Lukáš Fight Club České Budějovice
3 Klewar David Fight Club České Budějovice
mladší žákyně 7-9 let -30 kg 12
1 Bučková Mira Fight Club České Budějovice
2 Bartíková Tereza Fight Club České Budějovice
3 Václavíková Eliška Fight Club České Budějovice
3 Frydrychová Magdalena Fight Club České Budějovice
5 Reitzová Hana Fight Club České Budějovice
5. Štěpánková Eliška Fight Club České Budějovice
mladší žákyně 7-9 let +30 kg 7
1 Dognerová Žaneta KK Gorenje Chodov
2 Rychlá Eliška Fight Club České Budějovice
3 Plevová Tereza KK Lichnice
3 Kratochvílová Barbora KK Lichnice
5 Krátká Adéla KCK Team Letohrad
5 Masařová Aneta Fight Club České Budějovice
mladší žáci -30 kg 3
1 Dittrich Tomáš Slávia TU Liberec
2 Šešlija Aleksandar TJ Horní Měcholupy
3 Drábek Martin SU SKR Ústí nad Labem
mladší žáci -35 kg 10
1 Krišal Filip Karate DO Sadská
2 Kočandrle Dominik Fight Club České Budějovice
3 Rybák Jonáš Fight Club České Budějovice
3 Hanák Martin Karate Třebíč
5 Bulíř Josef Auto Škoda Mladá Boleslav
mladší žáci -41 kg 14
1 Procházka Vojtěch Karate DO Sadská
2 Prokop Jan KK Tygr Karlovy Vary
3 Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3 Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice
5 Slavotínek Kryštof VAKADO Kutná Hora
5 Zemek Michal KK TJ Krupka
7 Kosek Matěj KCK Team Letohrad
mladší žáci nad 41 kg 8
1 Chudoba František Slávia TU Liberec
2 Náhlík Marek KCK Team Letohrad
3 Lácha Jaromír Fight Club České Budějovice
3 Marek Jan KCK Team Letohrad
5 Haltmar David KCK Team Letohrad
5 Zatko Jan KK Tygr Karlovy Vary
mladší žákyně do 35 kg 6
1 Čondlová Lucie Fight Club České Budějovice
2 Dušáková Nela Fight Club České Budějovice
3 Štěpánková Jarka Fight Club České Budějovice
3 Jantačová Žaneta KCK Team Letohrad
5 Geistová Michaela Karate Hlinsko
5 Kaunerová Denisa VAKADO Kutná Hora
mladší žákyně nad 35 kg 7
1 Osouchová Nela TJ Karate České Budějovice
2 Šáchová Martina TJ Karate České Budějovice
3 Vondrů Viktorie Fight Club České Budějovice
3 Vavrušková Kristýna KK Lichnice
5 Uhlíková Klára Fight Club České Budějovice
5 Karbanová Tereza TJ Horní Měcholupy
st.žáci  -39 kg 12
1 Netolický Raek Lions Pardubice
2 Štěpán Matěj SKK Liberec
3 Patkolo Radim KCK Team Letohrad
3 Jakoubek Michal SU SKR Ústí nad Labem
5 Drábek Daniel SU SKR Ústí nad Labem
5 Ajšman Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
st.žáci  -45 kg 9
1 Fuka Mikuláš KK TJ Krupka
2 Benhák Přemek TJ Karate České Budějovice
3 Klouda Adam Karate Třebíč
3 Matějka Jan Karate Vision
5 Klinger Jan VAKADO Kutná Hora
5 Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Praha
st.žáci  -52 kg 9
1 Gruber Lukáš Fight Club České Budějovice
2 Stránský Jan KCK Team Letohrad
3 Boura Vojtěch Slávia TU Liberec
3 Hrdlička Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
5 Hajný Jakub SKC Louny
5 Juna Chein Thang KK TJ Krupka
st.žáci  -60 kg 4
1 Černík Filip Karate DO Sadská
2 Doskočil Otto KCK Team Letohrad
3 Žigunov Anfrej KK TJ Krupka
3 Červenka Daniel TJ Karate České Budějovice
st.žáci nad 60 kg 5
1 Měkuta Jiří TJ Karate České Budějovice
2 Pleva Tomáš KK Lichnice
3 Caha Daniel Karate Třebíč
3 Hořák Jáchym SK Kesl Ryu Praha
5 Vaynahyi Volodymyr Slávia TU Liberec
st.žákyně  -42 kg 3
1 Metličková Aneta Fight Club České Budějovice
2 Hůrková Natálie Fight Club České Budějovice
3 Odehnalová Klára KCK Team Letohrad
st.žákyně  -50 kg 3
1 Týlová Eliška KK Lichnice
2 Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
3 Mačátová Aneta KCK Team Letohrad
st.žákyně nad 50 kg 5
1 Halodová Klára TJ Karate České Budějovice
2 Anderlová Alice TJ Karate České Budějovice
3 Jakubů Veronika KK Gorenje Chodov
3 Řeháková Dominika Karate Vision
5 Lojdová Anna KK Gorenje Chodov
dorostenci -52 kg 7
1 Ducheček Petr Lions Pardubice
2 Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3 Kratochvíl Václav KK TJ Krupka
3 Čížek Jiří Fight Club České Budějovice
5 Chvátal Štěpán BUDO škola KK Písek
dorostenci -57 kg 7
1 Hanzl Lukáš Cobra Ryu Strakonice
2 Arnošt Jiří KABU Jablonec nad Nisou
3 Vobruba Jan Lions Pardubice
3 Buzek Tomáš BUDO škola KK Písek
5 Fürbacher Jakub Karate DO Sadská
5 Sviták Ondřej TJ Karate České Budějovice
dorostenci -63 kg 4
1 Černohouz Filip KCK Team Letohrad
2 Vaněček Vít SKK Liberec
3 Spálovský Benedikt TJ Horní Měcholupy
3 Mucha Jakub Lions Pardubice
dorostenci -70 kg 7
1 Černík Josef Karate DO Sadská
2 Šipoš Martin KABU Jablonec nad Nisou
3 Gross Tomáš Karate Třebíč
3 Moravec Jan KCK Team Letohrad
5 Zítko Milan Sport Relax
5 Hulík Matěj KABU Jablonec nad Nisou
dorostenci nad 70 kg 7
1 Kubín Lukáš SU SKR Ústí nad Labem
2 Bejtic Marek TJ Karate České Budějovice
3 Bejtic Matěj TJ Karate České Budějovice
3 Kotlík Lukáš SK Kamiwaza
5 Mikulka Daniel KK Spektra Praha
5 Nguyen Antonín Jiskra Domažlice
dorostenky -47 kg 3
1 Burgerová Monika TJ Karate České Budějovice
2 Kosinová Nikola KK Lichnice
3 Výprachtická Anita KCK Team Letohrad
dorostenky -54 kg 5
1 Crhonková Adriana TJ Karate České Budějovice
2 Pěstová Tereza TJ Karate České Budějovice
3 Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Praha
3 Řeháková Kristýna Karate Vision
5 Makulová Michaela ŠSK Karviná
dorostenky nad 54 kg 4
1 Pokorná Květoslava Lions Pardubice
2 Minářová Barbora Jiskra Litomyšl
3 Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník
3 Mačátová Sabina KCK Team Letohrad
junioři do 61 kg 7
1 Szalay Dominik Wakizashi Ostrava
2 Galla Michal KK Gorenje Chodov
3 Dittrich Filip Slávia TU Liberec
3 Hadač David Jiskra Domažlice
5 Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
junioři do 68 kg 6
1 Suchý Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí
2 Hanek Tomáš SK Kamura Ústí nad Labem
3 Buzek Jaroslav BUDO škola KK Písek
3 Hertl Jakub TJ Karate Praha
5 Dostál Jan Karate DO Dvůr Králové n/L
5 Kolář Tomáš Ippon KK Rakovník
junioři do 76 kg 5
1 Mišík Nikolas TJ Karate Praha
2 Mlíka Jiří Cobra Ryu Strakonice
3 Kočí Jakub Slávia TU Liberec
3 Kužela Jan SK Kamura Ústí nad Labem
5 Trifanov Filip Sokol Velké Meziříčí
junioři nad 76 kg 3
1 Andörfer Ota KK TJ Krupka
2 Druga Lukáš SK Kamura Ústí nad Labem
3 Šilhavý Martin SK Kamiwaza
juniorky do 48 kg 1
1 Polanová Kay SK Kesl Ryu Praha
juniorky do 53 kg 4
1 Halodová Veronika TJ Karate České Budějovice
2 Ištvanfyová Kristýna ŠSK Karviná
3 Ditmannová Kateřina ŠSK Karviná
3 Taušová Viktorie Slávia TU Liberec
juniorky do 59 kg 3
1 Mačátová Erika KCK Team Letohrad
2 Výprachtická Lucie KCK Team Letohrad
3 Janečková Martina Karate DO Dvůr Králové n/L
juniorky nad 59 kg 3
1 Mandíková Kamila KK TJ Krupka
2 Havelková Adéla Karate DO Sadská
3 Hofmanová Iva KCK Team Letohrad
muži do 60 kg 1
1 Kouba Petr SK Kamura Ústí nad Labem
muži do 67 kg 4
1 Veis Roman SU SKR Ústí nad Labem
2 Matocha Silvestr ŠSK Karviná
3 Surmař Miroslav ŠSK Karviná
3 Sontag Erik KCK Team Letohrad
muži do 75 kg 6
1 Unzeitig Václav SK Karate Ústí nad Orlicí
2 Bezdíček Matěj Jiskra Litomyšl
3 Blatoň Martin ŠSK Karviná
3 Link Miroslav KK Gorenje Chodov
5 Cibulka František SKC Louny
muži do 84 kg 6
1 Boguský Miroslav KK Gorenje Chodov
2 Vaňous Jan SK Karate Ústí nad Orlicí
3 Hodík Jiří Karate Libčice
3 Künzal Ladislav KK Litvínov
5 Švarc Petr TJ Karate Praha
5 Cuce Jan TJ Karate Praha
muži nad 84 kg 7
1 Paulík Jan SKK Liberec
2 Pinhart Petr KK Litvínov
3 Kašpar Jan SSC Česká Lípa
3 Pauliny Peter KK Revúca - SVK
5 Boura Karel Slávia TU Liberec
5 Šolc Michal TJ Karate Praha
muži OPEN 10
1 Boguský Miroslav KK Gorenje Chodov
2 Künzal Ladislav KK Litvínov
3 Švarc Petr TJ Karate Praha
3 Link Miroslav KK Gorenje Chodov
5 Košut Martin Sokol Velké Meziříčí
5 Pauliny Peter KK Revúca - SVK
7 Šolc Michal TJ Karate Praha
ženy do 61 kg 3
1 Kaliničenková Simona SU SKR Ústí nad Labem
2 Lochschmidtová Andrea KK Gorenje Chodov
3 Jandová Veronika Karate Libčice
ženy do 68 kg 3
1 Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
2 Řežábková Veronika Jiskra Domažlice
3 Šedivá Simona Karate DO Dvůr Králové n/L
ženy nad 68 kg 1
1 Punnerová Petra Karate DO Dvůr Králové n/L
ženy OPEN 5
1 Šedivá Simona Karate DO Dvůr Králové n/L
2 Lochschmidtová Andrea KK Gorenje Chodov
3 Jandová Veronika Jiskra Litomyšl
3 Punnerová Petra Karate DO Dvůr Králové n/L
5 Jandová Veronika Karate Libčice
Pořadí podle medailí I. II. III. body
1 Fight Club České Budějovice 7 10 16 57
2 TJ Karate České Budějovice 6 6 6 36
3 SK Kesl Ryu Praha 6 4 4 27
4 Karate DO Sadská 4 1 0 14
5 KCK Team Letohrad 3 6 12 29
6 KK Gorenje Chodov 3 3 3 18
7 Auto Škoda Ml.Boleslav 3 2 3 14
8 SSC Česká Lípa 3 1 4 15
9 Sport Relax 3 1 2 13
10 Slávia TU Liberec 3 0 5 20
11 SU SKR Ústí nad Labem 3 0 3 12
12 KK TJ Krupka 3 0 2 11
13 Lions Pardubice 3 0 2 11
14 SKK Ústí nad Orlicí 2 1 1 9
15 Karate DO Dvůr Králové n/L 2 0 5 9
16 SK Kamura Ústí nad Labem 1 5 2 13
17 Dragon Neratovice 1 2 3 10
18 KK Lichnice 1 2 3 10
19 Jiskra Litomyšl 1 2 1 8
20 SKK Liberec 1 2 0 7
21 BUDO škola KK Písek 1 1 4 9
22 Cobra Ryu Strakonice 1 1 0 5
23 Karate Vision 1 0 5 8
24 TJ Karate Praha 1 0 2 5
25 SKC Louny 1 0 1 4
26 Wakizashi Ostrava 1 0 0 3
27 KK Klatovy 1 0 0 3
28 ŠSK Karviná 0 2 3 7
29 KK Litvínov 0 2 1 5
30 KABU Jablonec nad Nisou 0 2 0 4
31 Ippon KK Rakovník 0 1 2 4
32 Jiskra Domažlice 0 1 2 4
33 TJ Horní Měcholupy 0 1 1 3
34 Tygr Karlovy Vary 0 1 0 2
35 Karate Třebíč 0 0 4 4
36 SK Kamiwaza 0 0 2 2
37 SKP karate Písek 0 0 2 2
38 Karate Libčice 0 0 2 2
39 KK Ravúca - SVK 0 0 1 1
40 Kobra Kladno 0 0 1 1
41 Target Sport Milovice 0 0 1 1
Pořadí podle bodů I. II. III. body
1 Fight Club České Budějovice 7 10 16 57
2 TJ Karate České Budějovice 6 6 6 36
3 KCK Team Letohrad 3 6 12 29
4 SK Kesl Ryu Praha 6 4 4 27
5 Slávia TU Liberec 3 0 5 20
6 KK Gorenje Chodov 3 3 3 18
7 SSC Česká Lípa 3 1 4 15
8 Karate DO Sadská 4 1 0 14
9 Auto Škoda Ml.Boleslav 3 2 3 14
10 Sport Relax 3 1 2 13
11 SK Kamura Ústí nad Labem 1 5 2 13
12 SU SKR Ústí nad Labem 3 0 3 12
13 KK TJ Krupka 3 0 2 11
14 Lions Pardubice 3 0 2 11
15 Dragon Neratovice 1 2 3 10
16 KK Lichnice 1 2 3 10
17 SKK Ústí nad Orlicí 2 1 1 9
18 Karate DO Dvůr Králové n/L 2 0 5 9
19 BUDO škola KK Písek 1 1 4 9
20 Jiskra Litomyšl 1 2 1 8
21 Karate Vision 1 0 5 8
22 SKK Liberec 1 2 0 7
23 ŠSK Karviná 0 2 3 7
24 Cobra Ryu Strakonice 1 1 0 5
25 TJ Karate Praha 1 0 2 5
26 KK Litvínov 0 2 1 5
27 SKC Louny 1 0 1 4
28 KABU Jablonec nad Nisou 0 2 0 4
29 Ippon KK Rakovník 0 1 2 4
30 Jiskra Domažlice 0 1 2 4
31 Karate Třebíč 0 0 4 4
32 Wakizashi Ostrava 1 0 0 3
33 KK Klatovy 1 0 0 3
34 TJ Horní Měcholupy 0 1 1 3
35 Tygr Karlovy Vary 0 1 0 2
36 SK Kamiwaza 0 0 2 2
37 SKP karate Písek 0 0 2 2
38 Karate Libčice 0 0 2 2
39 KK Ravúca - SVK 0 0 1 1
40 Kobra Kladno 0 0 1 1
41 Target Sport Milovice 0 0 1 1