Otevřené mistrovství Moravy a Slezska
Jeseník 4.5.2013
Pořadatel: Karate klub Jeseník
230 závodníků ze 39 klubů
Kata Kumite žactvo Kumite dorost, junioři
Kata žáci 7-9 let 19 závodníků   Kumite žáci 7-9 let -27kg 8 závodníků   Kumite dorostenci -52kg 5 závodníků
1. Schneider Martin Torakan Biala, Polsko   1. Nosek Ondřej Fight Club České Budějovice   1. Ducheček Petr Karate Lions Pardubice
2. Hejduk Radek Karate Hlinsko   2. Jančo Milan Budo+Start Havířov   2. Hislop Janek James Karate Lions Pardubice
3. Nechyba Tomáš Budo škola KK Písek   3. Rotter David KK Jeseník   3. Macurák Radek Budo+Start Havířov
3. Sůkal Vojtěch LFC Hustopeče   3. Dušek Bohuslav KCK team   3. Slonina Michal Budo+Start Havířov
5. Marek Petr ASK Tatra Kopřivnice   5. Nechyba Tomáš Budo škola KK Písek  
5. Slatinský  Erik Šin-mu Hodonín   5. Marek Vít ASK Tatra Kopřivnice   Kumite dorostenci -57kg 6 závodníků
7. Paterson Gallen Darren Karate Lions Pardubice     1. Jirka Jakub TJ karate České Budějovice
7. Čihák Marek KCK team   Kumite žáci 7-9 let -32kg 4 závodníci   2. Lukš Tomáš TJ karate České Budějovice
  1. Urbanec Pavel KK Lichnice   3. Krupinský Jakub Budo+Start Havířov
Kata žákyně 7-9 let 15 závodnic   2. Hejduk Radek Karate Hlinsko   3. Olšák Jaroslav Šin-mu Hodonín
1. Oboňová Romana ŠŠK Prievidza   3. Klikar Jakub Karate Do Dvůr Králové n.L.   5. Vobruba Jan Karate Lions Pardubice
2. Franková Simona ŠŠK Prievidza   3. Buday Martin Central karate klub Poprad  
3. Vavrušková Lucie KK Lichnice     Kumite dorostenci -63kg 6 závodníků
3. Mikolášová Michaela KK Jeseník   Kumite žáci 7-9 let -32kg 2 závodníci   1. Řeřicha Marek TJ karate České Budějovice
5. Kratochvílová Barbora KK Lichnice   1. Marek Petr ASK Tatra Kopřivnice   2. Černohouz Filip KCK team
5. Krátká Adéla KCK team   2. Čihák Marek KCK team   3. Gorgol Marek Budo+Start Havířov
7. Niemczyková Eliška Karate DDM Český Těšín     3. Belička Radek Budo+Start Havířov
7. Calábrová Dominika Karate DDM Český Těšín   Kumite žákyně 7-9 let -30kg 5 závodnic   5. Mucha Jakub Karate Lions Pardubice
  1. Oboňová Romana ŠŠK Prievidza  
Kata žáci 10-11 let 25 závodníků   2. Korčoková Petra KK Zvolen   Kumite dorostenci -70kg 3 závodníci
1. Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice   3. Vavrušková Lucie KK Lichnice   1. Černík Josef TJ karate Sadská
2. Filipov Nikita Karate club Shogun Kyiv, Ukrajina   3. Marková Veronika ASK Tatra Kopřivnice   2. Moravec Jan KCK team
3. Brejcha Daniel Dragon Neratovice   5. Niemczyková Eliška Karate DDM Český Těšín   3. Urbanec Petr KK Lichnice
5. Rybák Jonáš Fight Club České Budějovice    
7. Gřesík Martin Wakizashi Ostrava   Kumite žákyně 7-9 let +30kg 3 závodnice   Kumite dorostenci +70kg 1 závodník
7. Netušil Jan KCK team   1. Kratochvílová Barbora KK Lichnice   1. Salajka Josef Šin-mu Hodonín
  2. Plevová Tereza KK Lichnice  
Kata žákyně 10-11 let 12 závodnic   3. Krátká Adéla KCK team   Kumite dorostenky -47kg 3 závodnice
1. Štěrbáková Nikola Šin-mu Hodonín     1. Burgerová Monika TJ karate České Budějovice
2. Jantačová Žaneta KCK team   Kumite žáci 10-11 let -30kg neobsazeno   2. Kosinová Nikola KK Lichnice
3. Drymlová Jana KCK team   1.   3. Výprachtická Anita KCK team
3. Brejchová Denisa Dragon Neratovice    
5. Koshechko Mariia Karate club Shogun Kyiv, Ukrajina   Kumite žáci 10-11 let -35kg 15 závodníků   Kumite dorostenky -54kg 8 závodnic
5. Sikorová Tereza KKD Bruntál   1. Filipov Nikita Karate club Shogun Kyiv, Ukrajina   1. Pěstová Tereza TJ karate České Budějovice
7. Válková Tereza SKK Olomouc   2. Nguyen Daniel Budo+Start Havířov   2. Crhonková Adriana TJ karate České Budějovice
  3. Otípka Mikuláš Fight Club České Budějovice   3. Řeháková Kristýna Karate Vision
Kata žáci 12-13 let 14 závodníků   3. Krišal Filip TJ karate Sadská   3. Šabová Aneta Nidoshinkan Brno
1. Křivka Adam SVČ Domeček Brno   5. Rybák Jonáš Fight Club České Budějovice   5. Szkanderová Veronika TJ TŽ Třinec
2. Patkolo Radim KCK team   5. Klein Kamil KK Lichnice   5.  Forstová Sabina Tarokan Brno
3. Stárek David KK Jeseník   7. Janeček Tomáš LFC Hustopeče  
3. Malčík Matěj KK Jeseník   7. Kučera Antonín KKD Bruntál   Kumite dorostenky +54kg 5 závodnic
5. Olšavský Marián Karate Ústí nad Orlicí     1. Krátká Michaela KCK team
5. Plevák Patrik Wakizashi Ostrava   Kumite žáci 10-11 let -41kg 6 závodníků   2. Havelková Lucie TJ karate České Budějovice
7. Bartoš Jakub ASK Tatra Kopřivnice   1. Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice   3. Mačátová Sabina KCK team
7. Stránský Jan KCK team   2. Beckovský Martin Budo+Start Havířov   3. Havlová Kateřina TJ TŽ Třinec
  3. Ingriš Lukáš SKC Louny   5. Ševčíková Natálie LFC Hustopeče
Kata žákyně 12-13 let 13 závodnic   3. Krejčí Dalibor SKC Louny  
1. Merašická Nikoleta ŠŠK Prievidza   5. Rajsner Denis Karate Do Dvůr Králové n.L.   Kumite junioři -55kg 2 závodníci
2. Šabová Dominika Nidoshinkan Brno   5. Vojtáš Kristián SVČ Domeček Brno   1. Michálek Jakub KK Jeseník
3. Metličková Aneta Fight Club České Budějovice     2. Lukšík Vojtěch TJ karate České Budějovice
3. Řeháková Dominika Karate Vision   Kumite žáci 10-11 let +41kg 9 závodníků  
5. Korabečná Barbora Karate tygr Ostrava   1. Kotlár Kristián Central karate klub Poprad   Kumite junioři -61kg 5 závodníků
5. Kelnerová Adéla Karate DDM Český Těšín   2. Náhlík Marek KCK team   1. Mikula Dominik TJ karate České Budějovice
7. Týlová Eliška KK Lichnice   3. Posolda David KK Jeseník   2. Macurák Martin Budo+Start Havířov
  3. Radetskyy Andriy Karate Do Dvůr Králové n.L.   3. Szalay Dominik Wakizashi Ostrava
Kata dorostenci 10 závodníků   5. Haltmar David KCK team   3. Konderla Vojtěch TJ TŽ Třinec
1. Kopecký Matěj Karate Do Dvůr Králové n.L.   5. Gřesík Martin Wakizashi Ostrava  
2. Zaťko Tomáš Tarokan Brno     Kumite junioři -68kg 3 závodníci
3. Olšák Jaroslav Šin-mu Hodonín   Kumite žákyně 10-11 let -35kg 9 závodnic   1. Suchý Tomáš Karate Ústí nad Orlicí
3. Walczak Jakub Torakan Biala, Polsko   1. Průchová Adéla TJ karate České Budějovice   2. Smékal David Karate tygr Ostrava
5. Paterson Blade Ahran Karate Lions Pardubice   2. Kadlecová Lucie TJ karate České Budějovice   3. Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
5. Sůkal David LFC Hustopeče   3. Baloghová Barbora Budo+Start Havířov  
7. Vobruba Jan Karate Lions Pardubice   3. Zaymlová Jessica TJ karate České Budějovice   Kumite junioři -76kg 2 závodníci
  5. Sikorová Tereza KKD Bruntál   1. Šumbera Pavel KK Jeseník
Kata dorostenky 9 závodnic   5. Jantačová Žaneta KCK team   2. Dostál Jan Karate Do Dvůr Králové n.L.
1. Šabová Aneta Nidoshinkan Brno   7. Drymlová Jana KCK team  
2. Křížová Sabina SK Mate´s     Kumite junioři +76kg 3 závodníci
3. Forstová Sabina Tarokan Brno   Kumite žákyně 10-11 let +35kg 4 závodnice   1. Pavúr Samo KK Zvolen
3. Mačátová Sabina KCK Team   1. Koshechko Mariia Karate club Shogun Kyiv, Ukrajina   2. Salajka Adam Šin-mu Hodonín
5. Bědroňová Ester VŠB Ostrava   2. Škrancová Eliška LFC Hustopeče   3. Kuteň Michal Torakan Biala, Polsko
5. Makulová Michaela ŠSK karate Karviná   3. Vavrušková Kristýna KK Lichnice  
  3. Kukková Kateřina Karate DDM Český Těšín   Kumite juniorky -48kg neobsazeno
Kata junioři 4 závodníci     1.
1. Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav   Kumite žáci 12-13 let -39kg 9 závodníků  
2. Kuteň Michal Torakan Biala, Polsko   1. Patkolo Radim KCK team   Kumite juniorky -53kg 3 závodnice
3. Figala Dušan Karate Tygr Ostrava   2. Suchý Lukáš TJ karate České Budějovice   1. Halodová Veronika TJ karate České Budějovice
3. Suchý Tomáš Karate Ústí nad Orlicí   3. Žabčík Robin Budo+Start Havířov   2. Ištvánfyová Kristýna ŠSK karate Karviná
  3. Schacherel David TJ karate České Budějovice   3. Štůralová Dagmar KKD Bruntál
Kata juniorky 7 závodnic   5. Budziňak Michal Central karate klub Poprad  
1. Klapalová Patricie VŠB Ostrava   5. Balogh Vojtěch Budo+Start Havířov   Kumite juniorky -59kg 4 závodnice
2. Mačátová Erika KCK team   7. Olšavský Marian Karate Ústí nad Orlicí   1. Vávrová Petra KCK team
3. Sendlerová Kateřina Tarokan Brno     2. Mačátová Erika KCK team
3. Palkovská Veronika Wakizashi Ostrava   Kumite žáci 12-13 let -45kg 14 závodníků   3. Hájková Anna Baník Havířov
5. Nakonieczna Agata Torakan Biala, Polsko   1. Jeleček Petr TJ karate Třebíč   3. Výprachtická Lucie KCK team
  2. Voves David TJ karate České Budějovice  
  3. Beckovský Michal Budo+Start Havířov   Kumite juniorky +59kg 4 závodnice
  3. Děd Tomáš TJ karate České Budějovice   1. Krnčoková Karin KK Zvolen
  5. Chyba David Budo+Start Havířov   2. Janečková Martina Karate Do Dvůr Králové n.L.
  5. Navrátil Petr Budo+Start Havířov   3. Sendlerová Kateřina Tarokan Brno
  7. Suchomel Tomáš KCK team   3. Hofmanová Iva KCK team
   
  Kumite žáci 12-13 let -52kg 7 závodníků  
  1. Stránský Jan KCK team  
  2. Schubert Vojtěch LFC Hustopeče  
  3. Jurčík Jacob-Jozef Central karate klub Poprad  
  3. Okenica Petr TJ karate České Budějovice  
  5. Novotný Tomáš TJ karate České Budějovice  
  5. Potyka Tomáš Budo+Start Havířov  
   
  Kumite žáci 12-13 let -60kg 6 závodníků  
  1. Černík Filip TJ karate Sadská  
  2. Tokarčík Daniel Budo+Start Havířov  
  3. Kalenda Marek Budo+Start Havířov  
  3. Bortel Tomáš ASK Tatra Kopřivnice  
  5. Vacek Albert KCK team  
   
  Kumite žáci 12-13 let +60kg 1 závodník  
  1. Pleva Tomáš KK Lichnice  
   
  Kumite žákyně 12-13 let -42kg 4 závodnice  
  1. Šmejkalová Eva TJ karate České Budějovice  
  2. Rotterová Anna KK Jeseník  
  3. Odehnalová Klára KCK team  
  3. Dostálová Kateřina Wakizashi Ostrava  
   
  Kumite žákyně 12-13 let -50kg 5 závodnic  
  1. Metličková Aneta Fight club České Budějovice  
  2. Řeháková Dominika Karate Vision  
  3. Mališová Michaela KKD Brnuntál  
  3. Týlová Eliška KK Lichnice  
  5. Mačátová Aneta KCK team  
   
  Kumite žákyně 12-13 let +50kg 4 závodnice  
  1. Halodová Klára TJ karate České Budějovice  
  2. Korabečná Barbora Karate tygr Ostrava  
  3. Kelnerová Adéla Karate DDM Český Těšín  
  3. Šabová Dominika Nidoshinkan Brno