XIX. Pohár nadějí
12. dubna 2014
Česká Lípa
249 závodníků z 28 klubů
KATA
žáci do 8 let 37
1.  Paterson Galen Darren Lions Pardubice
2.  Jansa Matyáš SKK Liberec
3.  Krečmer David Target Sport Milovice
3.  Polák Josef SSC Česká Lípa
žákyně do 8 let 10
1.  Smetanová Kateřina Dragon DDM Neratovice
2.  Jirsová Kateřina SKK Liberec
3.  Reguliová Beáta Karate Vrchlabí
3.  Weisová Lenka SKM Bílina
žáci do 9 let 20
1.  Boublík Jakub SKC Louny
2.  Gaube Martin SKC Louny
3.  Urbanec Pavel KK Lichnice
3.  Žák Zdeněk Shotokan karate Sadská
žákyně do 9 let 18
1.  Žigová Valerie SSC Česká Lípa
2.  Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3.  Demčáková Lucie SKK Liberec
3.  Vlčková Radka SKK Liberec
žáci 10-11 let, 8.-7.kyu 32
1.  Řápek Jan Dragon DDM Neratovice
2.  Hlobeň Tomáš SSC Česká Lípa
3.  Pajkrt Jan Dragon DDM Neratovice
3.  Scholz Jakub Sport Relax
žákyně 10-11let, 8.-7.kyu 12
1.  Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
2.  Třísková Anita SSC Česká Lípa
3.  Kopřivová Michala SSC Česká Lípa
3.  Borůvková Pavla SSC Česká Lípa
žáci 12-13 let, 8.-6.kyu 14
1.  Künhel Dan Sport Relax
2.  Nový Dominik SKC Louny
3.  Novotný Vojtěch Karate Vrchlabí
3.  Odlas Lukáš Kobra Kladno
žákyně 12-13 let, 8.-6.kyu 12
1.  Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa
2.  Žigová Hana SSC Česká Lípa
3.  Vorlíčková Anna Sport Relax
3. Muknšnáblová Klára SK Kamiwaza
dorostenci 14-15 let 8.-6.kyu 4
1.  Paterson Blade Ahran Lions Pardubice
2.  Havlík Filip Sport Relax
3.  Šantroch Roman Karate Vrchlabí
3. Taran Maroš Karate Vrchlabí
dorostenky 14-15 let 8.-6.kyu 5
1.  Sedláčková Monika Karate Vrchlabí
2.  Hasoňová Anna SKC Louny
3.  Pelánková Nela SVČ Domeček Brno
3. Skalová Linda Dragon DDM Neratovice
žáci 10-11 let, nad 6.kyu 22
1.  Pečenka Jakub Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice
3. Vavřinčík Jakub Sport Relax
3. Brejcha Daniel Dragon DDM Neratovice
žákyně 10-11 let, nad 6.kyu 10
1.  Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
2.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
3.  Vyskočilová Eva Auto Škoda Ml.Boleslav
3. Harries Anna SKK Liberec
žáci 12-13 let, nad 5.kyu 12
1.  Janda Filip Dragon DDM Neratovice
2.  Pech Marin Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Lácha Jaromír Fight Club České Budějovice
žákyně 12-13 let, nad 5.kyu 4
1.  Lacinová Barbora SK Kamiwaza
2.  Řeháková Dominika Karate Vision
3.  Pelikánová Hana SKK Liberec
3. Vavrušková Kristýna Lions Pardubice
dorostenci 14-15 let nad 5.kyu 5
1.  Janek James Lions Pardubice
2.  Jiráň Jan Sport Relax
3.  Majera Dominik SKBU Trutnov
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
dorostenky 14-15 let nad 5.kyu 3
1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Praha
3.  Týlová Eliška KK Lichnice
junioři 16-17 let 3
1.  Musil Pavel SKM Bílina
2.  Mádle Jiří KSK Jirkov
3.  Marvan Petr SKM Bílina
juniorky 16-17 let 4
1.  Doubková Jana SSC Česká Lípa
2.  Petrů Kristýna KSK Jirkov
3.  Vašíčková Tereza SVČ Domeček Brno
3. Vojtášová Štěpánka SVČ Domeček Brno
Team žáci do 9 let 5
1.  SKM Bílina "B"
2.  SKM Bílina "A"
3.  SKK Liberec
3. Sport Relax
Team žákyně do 9 let 2
1.  SKM Bílina "B"
2.  SKM Bílina "A"
Team žáci 10-12 let, 8.-7.kyu 5
1.  SSC Česká Lípa "F"
2.  SKM Bílina "B"
3.  SSC Česká Lípa "C"
3. Dragon Neratovice
Team žákyně 10-12 let, 8.-7.kyu 4
1.  SSC Česká Lípa "C"
2.  Sport Relax
3. SSC Česká Lípa "E"
3. SSC Česká Lípa "D"
Team žáci 10-12 let, nad 6.kyu 4
1.  Dragon Neratovice
2.  SKC Louny
3. Sport Relax
3. SKK Liberec
Team žákyně 10-12 let,nad 6.kyu 6
1.  Dragon Neratovice
2.  SKK Liberec "A"
3. SKK Liberec "B"
3. SKK Liberec "C"
Team žáci 13-14 let 2
1.  SKC Louny
2.  SKM Bílina
Team dorostenky 2
1.  SVČ Domeček Brno
2.  SSC Česká Lípa "H"
KUMITE
mladší žáci 8.-7.kyu -30 kg 7
1.  Trojan Samuel SK Kamiwaza
2.  Vaňátko Lukáš Slávia TU Liberec
3.  Vašák Vojtěch KK Lichnice
3. Fleetwood Wiliam SK Kamiwaza
mladší žáci 8.-7.kyu nad 30 kg 6
1.  Šmíd Jan KK Lichnice
2.  Fiala Alex SKK Liberec
3.  Sadílek Karel SKM Bílina
3. Novotný Karel SKM Bílina
mladší žákyně 8.-7.kyu OPEN 5
1.  Vovčičková Andrea SKM Bílina
2.  Žigová Valerie SSC Česká Lípa
3.  Charvátová Lucie KSK Jirkov
3. Šídová Nikol Karate Vrchlabí
ml.žáci 10-11 let 8.-7.kyu do 40 kg 12
1.  Havlíček Ondřej Karate Vrchlabí
2.  Žiga Ernest SSC Česká Lípa
3.  Kovařík Jan SKM Bílina
3. Doubravský Matouš Slávia TU Liberec
ml.žáci 10-11 let 8.-7.kyu nad 40 kg 6
1.  Štěpánek Patrik KSK Jirkov
2.  Vykopal Matyáš SK Trial Shotokan
3.  Issakov Daniel SSC Česká Lípa
3. Novotný Jan SSC Česká Lípa
ml.žákyně 10-11 let 8.-7.kyu OPEN 6
1.  Makovcová Šárka SK Kamiwaza
2.  Kvapilová Kateřina Auto Škoda Ml.Boleslav
3.  Borůvková Pavla SSC Česká Lípa
3. Kačírková Markéta SKM Bílina
starší žáci 8.-7.kyu OPEN 2
1.  Novotný Vojtěch Karate Vrchlabí
2.  Šrámek Ondřej Karate Vrchlabí
starší žákyně 8.-7.kyu OPEN 2
1.  Muknšnáblová Klára SK Kamiwaza
2.  Žigová Hana SSC Česká Lípa
mladší žáci do 9 let -30 kg 6
1.  Paterson Galen Darren Lions Pardubice
2.  Coufal Tadeáš KK Lichnice
3.  Klemák Jakub KK Lichnice
3. Kolář Dan SKK Liberec
mladší žáci do 9 let nad 30 kg 2
1.  Urbanec Pavel KK Lichnice
2.  Hejduk Radek Karate Hlinsko
mladší žákyně do 9 let do 30 kg 4
1.  Demčáková Lucie SKK Liberec
2.  Fantová Diana Slávia TU Liberec
3. Reguliová Beáta Karate Vrchlabí
3. Jirsová Kateřina SKK Liberec
mladší žákyně; do 9 let nad 30 kg 2
1.  Muzikářová Klára SKK Liberec
2.  Vlčková Radka SKK Liberec
mladší žáci 10-11 let do 30 kg 2
1.  Vacek Tomáš SKK Liberec
2.  Bureš Filip SKM Bílina
mladší žáci 10-11 let do 35 kg 6
1.  Zídek Filip KABU Praha
2.  Bukovský David SK Kamiwaza
3. Klein Kamil KK Lichnice
3. Coufal Matěj KK Lichnice
mladší žáci 10-11 let do 41 kg 7
1.  Pečenka Jakub Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Košek Adam Slávia TU Liberec
3. Malý Matyáš SKK Liberec
3. Pelánek Dan SVČ Domeček Brno
mladší žáci 10-11 let nad 41 kg 4
1.  Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice
2.  Chudoba Václav Slávia TU Liberec
3. Lacina Radek Fight Club České Budějovice
3. Hrazdír Luboš SK Trial Shotokan
mladší žáci 10-11 let do 35 kg 5
1.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
2.  Vavrušková Lucie Lions Pardubice
3. Francová Klára SKK Liberec
3. Brejchová Denisa Dragon DDM Neratovice
mladší žáci 10-11 let nad 35 kg 5
1.  Vyskočilová Eva Auto Škoda Ml.Boleslav
2.  Plevová Tereza KK Lichnice
3. Harries Anna SKK Liberec
3. Jansová Anna SKK Liberec
st.žáci  -39 kg 4
1.  Štěpán Matěj Slávia TU Liberec
2.  Dittrich Tomáš Slávia TU Liberec
3. Vrba Adam KABU Praha
3. Pokoš Jiří SKM Bílina
st.žáci  -52 kg 9
1.  Lácha Jaromír Fight Club České Budějovice
2.  Chudoba František Slávia TU Liberec
3. Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Praha
3. Ingriš Lukáš SKC Louny
st.žáci nad 60 kg 3
1.  Slavík Petr SK Kamiwaza
2.  Kunz Miroslav SKM Bílina
3. Odlas Lukáš Kobra Kladno
st.žákyně  do 42 kg 2
1.  Vavrušková Kristýna Lions Pardubice
2. Sasová Veronika SKK Liberec
st.žákyně  nad 50 kg 4
1.  Lacinová Barbora SK Kamiwaza
2. Anderlová Alice TJ Karate Č.Budějovice
3. Řeháková Dominika Karate Vision
3. Nevolová Eliška SKK Liberec
dorostenci -57 kg 4
1.  Janek James Lions Pardubice
2.  Majera Dominik SKBU Trutnov
3. Šantroch Roman Karate Vrchlabí
3. Taran Maroš Karate Vrchlabí
dorostenci -70 kg 2
1.  Paterson Blade Ahran Lions Pardubice
2.  Urban Vít SK Kamiwaza
dorostenci nad 70 kg 3
1.  Urbanec Petr KK Lichnice
2.  Kotlík Lukáš SK Kamiwaza
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
dorostenky do 54 kg 3
1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2. Týlová Eliška KK Lichnice
3. Sedláčková Monika Karate Vrchlabí
dorostenky nad 54 kg 2
1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Praha
2. Pelánková Nela SVČ Domeček Brno
junioři OPEN 4
1.  Mádle Jiří KSK Jirkov
2. Musil Pavel SK Kamiwaza
3. Šilhavý Martin SK Kamiwaza
3. Marvan Petr SKM Bílina
juniorky OPEN 2
1.  Vašíčková Tereza SVČ Domeček Brno
2. Petrů Kristýna KSK Jirkov
3.
Pořadí podle výsledků 
I. II. III. body závodníků bodů na závodníka medailí na závodníka
1. SSC Česká Lípa 4 7 6 31 b. 22 1,41 1,41 0,77 31 17 0,77
2. SKK Liberec 4 6 11 27 b. 32 0,84 0,84 0,86 27 21 0,66
3. SK Kamiwaza 6 3 3 25 b. 13 1,92 1,92 0,92 25 12 0,92
4. Lions Pardubice 7 1 1 22 b. 5 4,4 4,40 1,8 22 9 1,80
5. KK Lichnice 3 3 8 22 b. 12 1,83 1,83 1,17 22 14 1,17
6. SKM Bílina 2 3 8 19 b. 30 0,63 0,63 0,43 19 13 0,43
7. Karate Vrchlabí 3 1 9 18 b.  10 1,7 1,70 1,2 17 13 1,30
8. Dragon DDM Neratovice 4 0 4 16 b. 17 0,94 0,94 0,47 16 8 0,47
9. Auto Škoda Ml.Boleslav 3 2 1 14 b. 5 2,8 2,80 1,2 14 6 1,20
10. Slávia TU Liberec 1 6 1 13 b. 14 0,93 0,93 0,57 13 8 0,57
11. KSK Jirkov 2 3 1 12 b. 5 2,4 2,40 1,2 12 6 1,20
12. Fight Club Č.Budějovice 2 1 2 10 b. 3 3,33 3,33 1,67 10 5 1,67
13. SKC Louny 1 3 1 10 b. 9 1,11 1,11 0,56 10 5 0,56
14. Sport Relax 1 2 3 10 b. 22 0,45 0,45 0,27 10 6 0,27
15. Karate Vision 2 1 1 9 b. 8 1,25 1,25 0,63 10 4 0,50
16. SVČ Domeček Brno 1 1 4 7 b. 4 1,75 1,75 1,5 7 6 1,50
17. SK Kesl Ryu Praha 1 1 2 6 b. 2 3 3,00 2 6 4 2,00
18. Karate Hlinsko 1 1 0 4 b. 1 4 4,00 2 4 2 2,00
19. KABU Praha 1 0 1 4 b. 5 0,8 0,80 0,4 4 2 0,40
20. SKBU Trutnov 0 1 1 3 b. 1 3 3,00 2 3 2 2,00
21. SK Trial Shotokan 0 1 1 3 b. 2 1,5 1,50 1 3 2 1,00
22. TJ Karate Č.Budějovice 0 1 0 2 b. 1 2 2,00 1 2 1 1,00
23. Kobra Kladno 0 0 2 2 b. 1 2 2,00 2 2 2 2,00
24. TJ Sadská 0 0 1 1 b. 1 1 1,00 1 1 1 1,00
25. Target Sport Milovice 0 0 1 1 b. 8 0,13 0,13 1 1 1 0,13
Pořadí podle medailí
I. II. III.
1. Lions Pardubice 7 1 1
2. SK Kamiwaza 6 3 3
3. SSC Česká Lípa 4 7 6
4. SKK Liberec 4 6 11
5. Dragon DDM Neratovice 4 0 4
6. KK Lichnice 3 3 8
7. Auto Škoda Ml.Boleslav 3 2 1
8. Karate Vrchlabí 3 1 9
9. SKM Bílina 2 3 8
10. KSK Jirkov 2 3 1
11. Fight Club Č.Budějovice 2 1 2
12. Karate Vision 2 1 1
13. Slávia TU Liberec 1 6 1
14. SKC Louny 1 3 1
15. Sport Relax 1 2 3
16. SVČ Domeček Brno 1 1 4
17. SK Kesl Ryu Praha 1 1 2
18. Karate Hlinsko 1 1 0
19. KABU Praha 1 0 1
20. SKBU Trutnov 0 1 1
21. SK Trial Shotokan 0 1 1
22. TJ Karate Č.Budějovice 0 1 0
23. Kobra Kladno 0 0 2
24. TJ Sadská 0 0 1
25. Target Sport Milovice 0 0 1