Přebory Středočeského svazu karate 2014
15. června 2014
136 závodníků z 10 klubů
KATA
mladší žáci 5-9 let 8
1.  Žák Zdeněk Shotokan karate Sadská
2.  Krečmer Tomáš Target Sport Milovice
3.  Melcih Luděk Shotokan karate Sadská
3.  Višňovský Martin Target Sport Milovice
mladší žákyně 5-9 let 3
1.  Jeníková Kateřina Target Sport Milovice
2.  Dušková Adéla Target Sport Milovice
3. Volfová Štěpánka Shotokan karate Sadská
mladší žáci 10-11 let 6
1.  Zachař Dominik Target Sport Milovice
2.  Horák Ondřej Kamikaze Mladá Boleslav
3.  Hofmaister Pavel Shotokan karate Sadská
3.  Krišal Filip Shotokan karate Sadská
mladší žákyně 10-11 let 10
1.  Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
2.  Žigová Valerie SSC Česká Lípa
3.  Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3.  Třísková Anita SSC Česká Lípa
starší žáci  9
1.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Žiga Ernest SSC Česká Lípa
3.  Pech Martin Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Hlobeň Tomáš SSC Česká Lípa
starší žákyně  6
1.  Vyskočilová Eva Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Kvapilová Kateřina Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Žigová Hana SSC Česká Lípa
3. Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa
dorostenci 3
1.  Dragoun Václav Kamikaze Mladá Boleslav
2.  Križanec André Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Dařílek Petr SSC Česká Lípa
dorostenky 2
1.  Čížková Alžběta Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Bohdálková Denisa Sokol Nymburk
junioři 5
1.  Černík Josef Shotokan karate Sadská
2.  Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Oplt Daniel EMĚ Mělník
3. Fürbacher Jakub Shotokan karate Sadská
juniorky 1
1.  Doubková Jana SSC Česká Lípa
muži U21 4
1.  Bican Dominik Ippon KK Rakovník
2.  Černý Ondřej SSC Česká Lípa
3.  Fuhrman Filip Shotokan karate Sadská
3. Jeřábek Ondřej Sokol Nymburk
ženy U21 2
1.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
2.  Havelková Adéla Shotokan karate Sadská
muži 9
1.  Kratochvíl Josef SSC Česká Lípa
2.  Černý Ondřej SSC Česká Lípa
3.  Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Schiffmann Tomáš Kamikaze Mladá Boleslav
ženy 4
1.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
2.  Čížková Alžběta Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Havelková Adéla Shotokan karate Sadská
3. Poláková Alena SSC Česká Lípa
žáci 8.-7.kyu 8 let 20
1.  Melich Luděk Shotokan karate Sadská
2.  Polák Josef SSC Česká Lípa
3.  Svatek Svatopluk Sokol Nymburk
3.  Višňovský Martin Target Sport Milovice
žákyně 8.-7.kyu 8 let 5
1.  Nguyen Linda SSC Česká Lípa
2.  Joštová Julie Shotokan karate Sadská
3. Totu Linda SSC Česká Lípa
3. Volfová Štěpánka Shotokan karate Sadská
žáci 8.-7.kyu 9 let 6
1.  Žák Zdeněk Shotokan karate Sadská
2.  Kadlec Lukáš Shotokan karate Sadská
3.  Knejzlík Tomáš SSC Česká Lípa
3. Mistoler Václav Kamikaze Mladá Boleslav
žákyně 8.-7.kyu 9 let 7
1.  Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
2.  Dušková Adéla Target Sport Milovice
3.  Jeníková Kateřina Target Sport Milovice
3. Horáková Zuzana Kamikaze Mladá Boleslav
žáci 8.-7.kyu 10-11 let 11
1.  Žiga Ernest SSC Česká Lípa
2.  Hlobeň Tomáš SSC Česká Lípa
3.  Novák Ladislav Sokol Nymburk
3. Bohdálek Adam Sokol Nymburk
žákyně 8.-7.kyu 10-11 let 9
1.  Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
2.  Žigová Valerie SSC Česká Lípa
3.  Kopřivová Michala SSC Česká Lípa
3. Třísková Anita SSC Česká Lípa
žáci 8.-7.kyu 12-15 let 3
1.  Isakov Daniel SSC Česká Lípa
2.  Kolbaba Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Louda Filip Sokol Nymburk
žákyně 8.-7.kyu 12-15 let 11
1.  Baiblová Helena SSC Česká Lípa
2.  Kvapilová Kateřina Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Borůvková Pavla SSC Česká Lípa
3. Hlaváčková Simona Auto Škoda Mladá Boleslav
masters muži 3
1.  Polák Josef SSC Česká Lípa
2. Bašus Jiří Sokol Nymburk
3. Pazderka Petr Baník Příbram
masters ženy 4
1.  Poláková Alena SSC Česká Lípa
2. Schiffmannová Petra Kamikaze Mladá Boleslav
3. Mistolerová Zlata Kamikaze Mladá Boleslav
3. Oudová Sandra Baník Příbram
Team žáci 6-13 let 7
1. Target Sport Milovice
2. Shotokan karate Sadská "B"
3. SSC Česká Lípa "A"
3. Shotokan karate Sadská "A"
Team žákyně 6-13 let 6
1. SSC Česká Lípa "B"
2. SSC Česká Lípa "A"
3. SSC Česká Lípa "C"
3. Target Sport Milovice
Team dorostenci 1
1.  Shotokan karate Sadská
Team muži 2
1.  Sokol Nymburk
2. SSC Česká Lípa
Team ženy 2
1.  SSC Česká Lípa "A"
2. SSC Česká Lípa "B"
KUMITE
mladší žáci 5-9 let  nad 32 kg 2
1.  Pavlovský Viliam Shotokan karate Sadská
2. Kadlec Lukáš Shotokan karate Sadská
žáci 10-11 let -35 kg 1
1.  Hofmaister Pavel Shotokan karate Sadská
 
žáci 10-11 let nad 41 kg 1
1.  Krišal  Filip Shotokan karate Sadská
st.žáci -39 kg 1
1.  Lantora Jakub Baník Příbram
st.žáci  -45 kg 2
1.  Procházka Vojtěch Shotokan karate Sadská
2.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
st.žáci  -52 kg 2
1.  Krucký Radek Shotokan karate Sadská
2.  Lác Jan Ladislav Baník Příbram
st.žáci  -60 kg 1
1.  Černík Filip Shotokan karate Sadská
st.žáci + 60 kg 1
1.  Nosákovec Tomáš Baník Příbram
st.žákyně -42 kg 2
1.  Fichnová Klárka Baník Příbram
2.  Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa
st.žákyně  -50 kg 1
1.  Vyskočilová Eva Auto Škoda Mladá Boleslav
st.žákyně +50 kg 1
1.  Žigová Hana SSC Česká Lípa
dorostenci -52 kg 1
1.  Kubala Jan Baník Příbram
dorostenci -63 kg 1
1.  Dragoun Václav Kamikaze Mladá Boleslav
dorostenky -54 kg 1
1.  Čížková Alžběta Auto Škoda Mladá Boleslav
junioři -61 kg 2
1.  Fürbacher Jakub Shotokan karate Sadská
2. Andráši Marek Baník Příbram
junioři -68 kg 1
1.  Riedl Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
junioři -76 kg 2
1.  Černík Josef Shotokan karate Sadská
2. Pešava David Shotokan karate Sadská
mužiU21 -68 kg 2
1.  Moravec Tomáš Baník Příbram
2. Černý Ondřej SSC Česká Lípa
muži U21 -78 kg 1
1.  Fuhrman Filip Shotokan karate Sadská
muži  U21 +78 kg 1
1.  Lác Dominik Baník Příbram
ženy U21 +60 kg 2
1.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
2. Havelková Adéla Shotokan karate Sadská
muži -60 kg 1
1.  Strnad Ondřej SSC Česká Lípa
muži -67 kg 1
1.  Černý Ondřej SSC Česká Lípa
muži -75 kg 1
1.  Fuhrman Filip Shotokan karate Sadská
muži -84 kg 5
1.  Tůma Marin Baník Příbram
2. Nikodým Luděk SSC Česká Lípa
3. Kašpar Jan SSC Česká Lípa
3. Schiffmann Tomáš Kamikaze Mladá Boleslav
muži nad 84 kg 1
1.  Vyskočil Vladimír Auto Škoda Mladá Boleslav
ženy -61 kg 1
1.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
ženy -68 kg 2
1.  Pavlíková Ludmila Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Havelková Adéla Shotokan karate Sadská
ženy nad 68 kg 1
1.  Pejčochová Jana Shotokan karate Sadská
muži OPEN 3
1.  Schiffmann Tomáš Kamikaze Mladá Boleslav
2.  Fuhrman Filip Shotokan karate Sadská
3.  Kvapil Josef Kamikaze Mladá Boleslav
ženy OPEN 3
1.  Pavlíková Ludmila Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Havelková Adéla Shotokan karate Sadská
3. Pejčochová Jana Shotokan karate Sadská
NEPOSTUPOVÉ KATEGORIE
žáci 5-9 let do 30 kg 6
1.  Žák Zdeněk Shotokan karate Sadská
2. Melich Luděk Shotokan karate Sadská
3. Blažej Karel Shotokan karate Sadská
3. Koutský Albert Shotokan karate Sadská
žáci 5-9 let nad 30 kg 2
1. Černý Marek Shotokan karate Sadská
2. Kováč Daniel Shotokan karate Sadská
žákyně 5-9 let do 30 kg 2
1. Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
2. Joštová Julie Shotokan karate Sadská
žákyně 5-9 let nad 30 kg 2
1. Volfová Štěpánka Shotokan karate Sadská
2. Nguyen Linda SSC Česká Lípa
žáci 10-11 let do 40 kg 1
1. Žiga Ernest SSC Česká Lípa
žáci 10-11 let nad 40 kg 3
1. Vykopal Matyáš SSC Česká Lípa
2. Novotný Jan SSC Česká Lípa
3. Issakov Konstantin SSC Česká Lípa
žákyně 10-11 let do 40 kg 4
1. Krátká Natálie Shotokan karate Sadská
2. Třísková Anita SSC Česká Lípa
3. Kopřivová Michala SSC Česká Lípa
3. Žigová Valerie SSC Česká Lípa
žákyně 10-11 let nad 40 kg 2
1. Smejtková Kristýna Shotokan karate Sadská
2. Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa
žáci 12-13 let do 50 kg 1
1. Issakov Daniel SSC Česká Lípa
žákyně 12-13 let do 45 kg 2
1. Kvapilová Kateřina Auto Škoda Mladá Boleslav
2. Borůvková Pavla SSC Česká Lípa
žákyně 12-13 let nad 45 kg 1
1. Pazderková Marie Baník Příbram
masters muži OPEN 2
1. Nikodým Luděk SSC Česká Lípa
2. Pazderka Petr Baník Příbram
Pořadí klubů v postupových kategoriích KP jednotlivců:
klub I. II. III. body
1. Shotokan karate Sadská 12 7 8 38 b.
2. SSC Česká Lípa 10 7 8 38 b.
3. Auto Škoda Mladá Boleslav 9 5 2 28 b.
4. Baník Příbram 7 2 0 13 b.
5. Kamikaze Mladá Boleslav 3 1 1 12 b.
6. Target Sport Milovice 2 3 1 11 b.
7. Ippon KK Rakovník 1 0 0 3 b.
8. Sokol Nymburk 0 1 1 2 b.
9. EMĚ Mělník 0 0 1 1 b.
Pořadí klubů v nepostupových kategoriích a kata týmech:
klub I. II. III. body
1. SSC Česká Lípa 15 11 10 65 b.
2. Shotokan karate Sadská 8 6 4 33 b.
3. Auto Škoda Mladá Boleslav 1 2 1 7 b.
4. Sokol Nymburk 1 1 4 8 b.
5. Target Sport Milovice 1 1 3 8 b.
6. Baník Příbram 1 1 2 4 b.
7. Kamikaze Mladá Boleslav 0 2 3 5 b.