XLVI. North Bohemia 2014
11. října 2014
Ústí nad Labem
311 závodníků z 52 klubů
KATA
mladší žáci (6-9 let) 20
1.  Pasker René Karate Tygr Ostrava
2.  Ruža Kryštof Karate klub Klatovy
3.  Melich Luděk Karate Sadská
3.  Nechyba Tomáš SKP karate Písek
5. Krečmer Tomáš Target Sport Milovice
5. Žák Zdeněk Karate Sadská
7. Jansa Matyáš SKK Liberec
7. Husák Jiří SU SKR Ústí nad  Labem
mladší žákyně (6-9 let) 4
1.  Kovářová Lenka SU SKR Ústí nad Labem
2.  Vaczy Anna KK UPJŠ Košice - SVK
3.  Pelikánová Eva SKK Liberec
3.  Horadová Rozálie Karate Vision Praha
mladší žáci (10-11 let) 30
1.  Brejcha Daniel Dragon Neratovice
2.  Smutný Filip  Keiko Ryu Kladno
3.  Pajkrt Jan Dragon Neratovice
3.  Kloubek Matyáš Keiko Ryu Kladno
5. Nevrkla Daniel SKK Liberec
5. Kraus Jakub Keiko Ryu Kladno
7. Vacek Tomáš SKK Liberec
7. Malý Matyáš SKK Liberec
mladší žákyně (10-11 let) 25
1.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
2.  Kušková Emma Keiko Ryu Kladno
3.  Brejchová Denisa Dragon Neratovice
3.  Husáková Laura Magdaléna SU SKR Ústí nad Labem
5. Demčáková Lucie SKK Liberec
5. Vavrušková Lucie Lions Pardubice
7. Chobotová Tereza SU SKR Ústí nad Labem
7. Harries Anna SKK Liberec
starší žáci  20
1.  Šípek Martin KK Topolčany - SVK
2.  Stárek David KK Jeseník
3.  Podrábský Petr SU SKR Ústí nad Labem
3.  Beránek Daniel Sport Relax
5. Schlosser Daniel KK Topolčany - SVK
5. Průcha Šimon Keiko Ryu Kladno
7. Pech Martin Auto Škoda Mladá Boleslav 
7. Janda Filip Dragon Neratovice
starší žákyně  21
1.  Štěrbáková Nikol Šin-Mu Hodonín
2.  Schmiedová Michala Šin-Mu Hodonín
3.  Vrábelová Anička Keiko Ryu Kladno
3.  Šinerová Adéla Sport Relax
5. Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
5. Nývltová Karolína SU SKR Ústí nad Labem
7. Fuglsand Matilde Allerod Dojo Denmark - DEN
7. Lenderová Magdaléna SKK Liberec
dorostenci 20
1.  Říha Matěj SK Kesl Ryu Praha
2.  Tamborlani Matteo Czech National Team 
3.  Hogh Andersen Jonas Denmark - DEN
3.  Bartuška Dominik SKP karate Písek
5. Benhák Přemek TJ karate Č.Budějovice
5. Richter Petr Karate Vision Praha
7. Plecer ml. Václav TJ karate Č.Budějovice
7.
dorostenky 12
1.  Blechová Dorota Sport Relax
2.  Řeháková Kristýna Karate Vision Praha
3.  Znamenáčková Barbora Sport Relax
3.  Jůzová Nikola Czech National Team
5. Wágnerová Anna Marie SKBU Trutnov
5. Ješetová Sára Sport Relax
7. Filipová Tereza SU SKR Ústí nad Labem
7. Lacinová Barbora SK Kamiwaza
junioři 16
1.  Tamborlani Mateo Czech National Team
2.  Vavřička Jakub Czech National Team
3.  Hog Andersen Jonas Denmark
3.  Vik Lukáš Czech National Team
5. Vlček Jaroslav Czech National Team
5. Zaťko Tomáš Taro kan Brno
7. Sviták Ondřej TJ karate Č.Budějovice
7. Burgtorf Nicolas KVSA Germany - GER
juniorky 11
1.  Augustinová Zuzana Czech National Team
2.  Sendlerová Kateřina Taro kan Brno
3.  Sommer Nadja L. National Team Denmark - DEN
3.  Madsen Frederike Denmark - DEN
5. Forstová Sabina Taro kan Brno
5. Polanová Kay SK Kesl Ryu Praha
7. Hájková Tereza GRYF Liberec
muži U 21 4
1.  Branda Šimon Czech National Team
2.  Vít Filip Czech National Team
3.  Blín Ondřej GRYF Liberec
3.  Pešek Adam Keiko Ryu Kladno
ženy U 21 2
1.  Forstová Simona Taro kan Brno
2.  Klapalová Patricie Karate DO Sokol Slaný
muži 8
1.  Branda Šimon Czech National Team
2.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Pešek Adam Keiko Ryu Kladno
3.  Vavřička Jakub Czech National Team
5. Zaťko Tomáš Taro kan Brno
5. Ottesen Kean Denmark - DEN
ženy 7
1.  Mišková Veronika Czech National Team
2.  Augustinová Zuzana Czech National Team
3.  Ripsch Sandra KVSA Germany - GER
3.  Sommer Nadja Denmark - DEN
5. Forstová Simona Taro kan Brno
Masters - muži nad 40 let 5
1.  Ploch Viktor KK Litvínov
2.  Bašus Jiří Sokol Nymburk
3.  Vik Michal Slávia TU Liberec
3.  Přibyl Jan EMĚ Mělník
Masters - ženy nad 35 let 1
1.  Pavlasová Božena Sport Relax Česká Lípa
Team žákyně 1
1.  Šin-Mu Hodonín
Team dorostenci a junioři 2
1.  SCM Goju Ryu Brno
2. TJ karate České Budějovice
KUMITE
mladší žáci (7-9 let) -27 kg 4
1.  Jansa Matyáš SKK Liberec
2.  Vašák Vojtěch KK Lichnice
3.  Kolář Daniel SKK Liberec
3.  Smrček David STK Most
mladší žáci (7-9 let) -32 kg 8
1.  Ruža Kryštof KK Klatovy
2.  Nechyba Tomáš SKP karate Písek
3.  Michálek Michal Cobra Ryu Strakonice
3.  Paterson Galen Daren Lions Pardubice
5. Bazoni Matyáš KK Chodov
5. Papp Zoltán KK UPJŠ Košice - SVK
 
mladší žáci (7-9 let) nad 32 kg 4
1.  Šmíd Jan KK Lichnice
2.  Fiala Alex SKK Liberec
3.  Pavlovský Viliam Karate Sadská
3.  Pluhař Miroslav SKK Liberec
mladší žákyně (7-9 let) OPEN 2
1.  Vaczy Anna KK UPJŠ Košice - SVK
2.  Fantová Diana GRYF Liberec
mladší žáci (10-11 let) -30 kg 3
1.  Vacek Tomáš SKK Liberec
2.  Černý Jakub STK Most
3.  Lukeš Marin KK Chodov
mladší žáci (10-11 let) -35 kg 9
1.  Rychtera Štěpán SKK Liberec
2.  Zídek Filip KABU Praha
3.  Schánilec Jakub BUDO škola KK Písek
3.  Chod Daniel KK Chodov
5. Urbanec Pavel KK Lichnice
5. Rotter David KK Jeseník
 
mladší žáci (10-11 let) -41 kg 11
1.  Malý Matyáš SKK Liberec
2.  Nevrkla Daniel SKK Liberec
3.  Havlásek Petr SK Budo Havířov
3.  Tokarčík David SK Budo Havířov
5. Klein Kamil KK Lichnice
5. Bašar Milan TJ karate Č.Budějovice
7. Rothbauer Richard TJ karate Č.Budějovice
mladší žáci (10-11 let) nad 41 kg 7
1.  Prokop Jan KK Tygr Karlovy Vary
2.  Eliáš Martin KK Tygr Karlovy Vary
3.  Svoboda Jakub SU SKR Ústí nad Labem
3.  Beckovský Martin SK Budo Havířov
5. Kylberger Martin Cobra Ryu Strakonice
ml. žákyně (10-11 let) -35 kg 6
1.  Štěpánová Vendula SKK Liberec
2.  Vavrušková Lucie Lions Pardubice
3.  Květoňová Andrea TJ karate Č.Budějovice
3.  Demčáková Lucie SKK Liberec
5. Harciníková Anna SKK Liberec
ml. žákyně (10-11 let)  nad 35 kg 11
1.  Průchová Adéla TJ karate Č.Budějovice
2.  Kropáčová Zuzana KK UPJŠ Košice - SVK
3.  Kratochvílová Barbora KK Lichnice
3.  Harries Anna SKK Liberec
5. Muzikářová Klára SKK Liberec
5. Chobotová Tereza SU SKR Ústí nad Labem
7. Krobová Eliška SU SKR Ústí nad Labem
7. Jansová Anna SKK Liberec
st.žáci -39 kg 10
1.  Podrábský Petr SU SKR Ústí nad Labem
2.  Pletka Šimon TJ karate Č.Budějovice
3.  Žabčík Robin SK Budo Havířov
3.  Nguyen Daniel SK Budo Havířov
5. Maruška Tomáš TJ karate Č.Budějovice
5. Škaryd Michal KK Lichnice
7. Prais Jaroslav GRYF Liberec
st.žáci  -45 kg 10
1.  Netolický Radek Lions Pardubice
2.  Kadrmas David Karate Vision Praha
3.  Pečenka Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Navrátil Petr SK Budo Havířov
5. Dědek Marek KK Tygr Karlovy Vary
5. Rezek Tomáš TJ karate Č.Budějovice
7. Horáček Filip SKK Liberec
st.žáci  -52 kg 6
1.  Nevole Josef Lions Pardubice
2.  Malčík Matěj KK Jeseník
3.  Schubert Jan LFC Hustopeče
3.  Lysko Michal GRYF Liberec
st.žáci  -60 kg 5
1.  Černík Filip Karate Sadská
2.  Posolda David KK Jeseník
3.  Grůza Viktor LFC Hustopeče
3.  Koriťák Ondřej SU SKR Ústí nad Labem
5. Cyprián Lukáš GRYF Liberec
st.žákyně -42 kg 2
1.  Kadlecová Lucie TJ karate Č.Budějovice
2.  Konášová Veronika SU SKR Ústí nad Labem
st.žákyně  -50 kg 5
1.  Osouchová Nela TJ karate Č.Budějovice
2.  Řeháková Dominika Karate Vision Praha
3.  Vavrušková Kristýna Lions Pardubice
3.  Sasová Veronika SKK Liberec
st.žákyně +50 kg 4
1.  Lojdová Anna KK Chodov
2.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Praha
3.  Škrancová Eliška LFC Hustopeče 
3.  Pírková Sandra SKBU Trutnov
dorostenci -52 kg 8
1.  Gabriel Tomáš Czech National Team
2.  Fuka Mikuláš KK TJ Krupka
3.  Schacherel David TJ karate Č.Budějovice
3.  Benhák Přemek TJ karate Č.Budějovice
5. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov
5. Suchý Lukáš TJ karate Č.Budějovice
dorostenci -57 kg 6
1.  Macurák Radek SK Budo Havířov
2.  Holeček Zdeněk Cobra Ryu Strakonice
3.  Podlešák Marek Cobra Ryu Strakonice
3. Boura Vojtěch GRYF Liberec
5. Boháč Vojtěch GRYF Liberec
dorostenci -63 kg 9
1.  Lettl Marek Czech National Team
2.  Paterson Blade Ahran Lions Pardubice
3.  Gregor Dominik Sparak Hradec Králové
3. Škultéty Matěj SU SKR Ústí nad Labem
5. Okenica Petr TJ karate Č.Budějovice
5. Žigunov Andrej KK TJ Krupka
dorostenci do 70 kg 4
1.  Hrdlička Ondra SU SKR Ústí nad Labem
2.  Řeřicha Marek Czech Nationa Team
3.  Červenka Daniel TJ karate Č.Budějovice
3. Šípek Marek SKBU Trutnov
dorostenci nad 70 kg 6
1.  Černík Josef Czech National Team
2.  Kotlík Lukáš SK Kamiwaza
3.  Urbanec Petr KK Lichnice
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
5. Kapusta Richard KK UPJŠ Košice
5. Bodnár Peter KK UPJŠ Košice
dorostenky -47 kg 3
1.  Burgerová Monika Czech National Team
2.  Klečková Šárka TJ karate Č.Budějovice
3.  Kosinová Nikola KK Lichnice
dorostenky -54 kg 3
1.  Procházková Kateřina SU SKR Ústí nad Labem
2.  Řeháková Kristýna Karate Vision Praha
3.  Týlová Eliška KK Lichnice
dorostenky nad 54 kg 7
1.  Bukáčková Barbora Czech National Team
2.  Jakubů Veronika KK Chodov
3.  Lacinová Barbora SK Kamiwaza
3. Budajová Michaela KK Chodov
5. Bartošová Anna GRYF Liberec
5. Wágnerová Anna Marie SKBU Trutnov
junioři -61 kg 8
1.  Mikula Dominik Czech National Team
2.  Lukšík Vojtěch TJ karate Č.Budějovice
3.  Grigorjan Samson SK Budo Havířov
3. Ducheček Petr Lions Pardubice
5. Pinkas Karel SK Budo Havířov
5. Macurák Martin SK Budo Havířov
junioři -68 kg 7
1.  Szalay Dominik Czech National Team
2.  Jirka Jakub Czech National Team
3.  Hanzl Lukáš Cobra Ryu Strakonice
3. Sviták Ondřej TJ karate Č.Budějovice
5. Gorgol Marek SK Budo Havířov
5. Olšák Jaroslav Šin-Mu Hodonín
junioři -76 kg 7
1.  Černík Josef Czech National Team
2.  Marschall Petr Czech National Team
3.  Vlček Jaroslav Czech National Team
3. Nechyba Dominik SU SKR Ústí nad Labem
5. Horák Rudolf SKBU Trutnov
5. Szewieczek Jakub KK Tygr Karlovy Vary
junioři nad 76 kg 5
1.  Kubín Lukáš Czech National Team
2.  Kotlár Tadeáš KK Topolčany - SVK
3. Ulvr David Karate Vision Praha
3. Mlíka Jiří Cobra Ryu Strakonice
5. Holub Miloš SU SKR Ústí nad Labem
juniorky -53 kg 3
1.  Halodová Veronika Czech National Team
2. Crhonková Adriana Czech National Team
3. Polanová Kay SK Kesl Ryu Praha
juniorky nad 59 kg 6
1.  Janouchová Lucie Czech National Team
2.  Pěstová Tereza Czech National Team
3. Mandíková Kamila KK TJ Krupka
3. Forstová Sabina Taro kan Brno
muži U21   -68 kg 3
1.  Kis Vladislav Czech National Team
2.  Szalay Dominik Czech National Team
3.  Truong Tomáš Dragon Neratovice
muži U21    -78 kg 3
1.  Marschall Petr Czech National Team
2.  Urban Pavel LFC Hustopeče
3.  Galla Michal KK Chodov
muži U21    nad 78 kg 1
1.  Künzal Ladislav KK Litvínov
ženy U21    - 60 kg 2
1.  Halodová Veronika Czech National Team
2.  Forstová Simona Taro kan Brno
ženy U21    nad 60 kg 4
1.  Burýšková Šárka SU SKR Ústí nad Labem
2.  Kaliničenková Simona SU SKR Ústí nad Labem
3. Janouchová Lucie Czech National Team
3. Lochschmidtová Andrea KK Chodov
muži U21    OPEN 2
1.  Künzal Ladislav KK Litvínov
2.  Galla Michal KK Chodov
ženy U21    OPEN
1.  Forstová Simona Taro kan Brno
muži -70 kg 1
1.  Truong Tomáš Dragon Neratovice
2.  Kis Vladislav Czech National Team
muži -80 kg 2
1.  Boguský Miroslav KK Chodov
2.  Matlocha Silvestr ŠSK Karviná
muži nad 80 kg 3
1.  Reich Tomáš Czech National Team
2.  Kočí Jan Czech National Team
3.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Praha
ženy - 60 kg 2
1.  Forstová Simona Taro kan Brno
2.  Trnková Lucie Karate Vision Praha
ženy nad 60 kg 4
1.  Dostálová Hana Czech National Team
2.  Kaliničenková Simona Czech National Team
3. Burýšková Šárka Czech National Team
5. Žemličková Barbora KK Chodov
muži OPEN 4
1.  Kočí Jan Czech National Team
2.  Reich Tomáš Czech National Team
3.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Praha
3. Matlocha Silvestr ŠSK Karviná
ženy OPEN 5
1.  Dostálová Hana Czech National Team
2.  Burýšková Šárka Czech National Team
3.  Kaliničenková Simona Czech National Team
3. Žemličková Barbora KK Chodov
5. Trnková Lucie Karate Vision Praha
veteran muži OPEN 3
1.  Vancák Rudolf KK UPJŠ Košice - SVK
2. Vybíral Vladislav KK Litvínov
3. Ploch Viktor KK Litvínov
Pořadí klubů podle medailí
klub I. II. III. body
1. Czech National Team 23 15 7 94 b.
2. SKK Liberec 6 2 6 28 b.
3. SU SKR Ústí nad Labem 5 2 6 24 b.
4. TJ karate České Budějovice 3 3 5 19 b.
5. Taro kan karate Brno 3 2 1 9 b.
6. KK Litvínov 3 1 1 9 b.
7. KK Chodov 2 2 6 15 b.
8. Lions Pardubice 2 2 3 13 b.
9. KK UPJŠ Košice 2 2 0 9 b.
10. Dragon DDM Neratovice 2 0 3 8 b.
11. Sport Relax 2 0 3 7 b.
12. KK Lichnice 1 1 5 10 b.
13. SK Kesl Ryu Praha 1 1 3 8 b.
14. KK Klatovy 1 1 0 5 b.
15. KK Topolčany - SVK 1 1 0 5 b.
16. Šin-Mu Hodonín 1 1 0 5 b.
17. Tygr Karlovy Vary 1 1 0 5 b.
18. SK BUDO Havířov 1 0 7 10 b.
19. Karate Sadská 1 0 2 5 b.
20. Karate Tygr Ostrava 1 0 0 3 b.
21. Karate Vision Praha 0 5 2 11 b.
22. KK Jeseník 0 3 0 6 b.
23. Keiko Ryu Shotokan 0 2 4 8 b.
24. Cobra Ryu Strakonice 0 1 4 6 b.
25. LFC Hustopeče 0 1 3 5 b.
26. GRYF Liberec 0 1 3 4 b.
27. SKP Písek 0 1 2 4 b.
28. Auto Škoda Mladá Boleslav 0 1 1 3 b.
29. STK Most 0 1 1 3 b.
30. KK TJ Krupka 0 1 1 3 b.
31. SK Kamiwaza 0 1 1 3 b.
32. ŠSK Karviná 0 1 1 2 b.
33. Sokol Slaný 0 1 0 1 b.
34. KABU Praha 0 1 0 2 b.
35. Sokol Nymburk 0 1 0 2 b.
36. Denmark - DEN 0 0 4 4 b.
37. SKBU Trutnov 0 0 2 2 b.
38. Slávia TU Liberec 0 0 1 1 b.
39. TJ EMĚ Mělník 0 0 1 1 b.
40. BUDO škola KK Písek 0 0 1 1 b.
41. Spartak Hradec Králové 0 0 1 1 b.
42. KVSA - Germany 0 0 1 1 b.
43. National Team Denmark - DEN 0 0 1 1 b.